שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
אירועים חשובים

טום פיליפס וביירון סקסטון מציגים את המחליף ל-JBL: קורי גרייבס.
&nbsp
רנדי אורטון אומר ששינסוקה נאקאמורה הוא כוכב, אבל אף אחד לא עולה מעליו. לאחר מכן מופיע נאקאמורה שאומר שהוא מכבד את אורטון אבל הגורל שלו הוא לזכות בתואר.
&nbsp
כרמלה יוצאת לקרב שלה מול נטליה, אבל קווין אוונס יוצא וממנה את עצמו לשופט. שיין מקמהן יוצא ואומר שאוונס מאשים את כולם בכישלון שלו. אוונס אומר שהוא בכלל מעדיף להיות ב-RAW, ושיין אומר שזה בגלל שטריפל אייץ' נתן לו את התואר האוניברסלי. אוונס אומר ששיין מנסה למשוך תשומת לב. הוא אומר שכולם היו במצב יותר טוב אם שיין היה מת בהתרסקות המסוק שלו. שיין תוקף אותו ודניאל בריאן מביא מאבטחים לעצור את זה. לאחר מכן בריאן התנצל בפני אוונס מאחורי הקלעים. אוונס מכריז שהוא יתבע את שיין.
&nbsp
נטליה ניצחה את כרמלה (ע' ג'יימס אלסוורת') אחרי רול אפ והסחת דעת של אלסוורת'. לאחר מכן כרמלה צועקת על אלסוורת' שהם גמרו.
&nbsp
דולף זיגלר יוצא אל הזירה ואומר שהקהל לא מעריך את מה שהוא עושה בזירה. הם רוצים גימיק טיפשי. הוא עושה חיקוי של סינה, ואז מחקה את מאצ'ו מן, ואז מחקה את נעמי. הוא אומר שאף אחד לא יכול לעשות את מה שהוא עושה בזירה.
&nbsp
אידן אינגליש ניצח את סמי זיין עם רול אפ. לאחר מכן הוא שר, אבל סמי זיין רודף אחריו.
&nbsp
האוסוז מציעים לדניאל בריאן קרב רחוב בשבוע הבא על תארי הזוגות מול הניו דיי.
&nbsp
דניאל בריאן קורא לשיין לצאת. הוא מסביר שגם הוא רצה להרביץ למיז אבל אסור לו. שיין מודה שזה לא בסדר ואומר שהוא ידבר עם אוונס. בריאן אומר שמאוחר מדי. מועצת המנהלים משעה את שיין ללא הגבלה.
&nbsp
ג'ינדר מהאל נותן פרומו על המיין איבנט.
&nbsp
ברון קורבין ניצח את טיי דילינג'ר אחרי אנד אוף דייז. לאחר מכן, מאחורי הקלעים, AJ מכריז שהוא ילחם מול דילינג'ר על תואר ארה"ב בשבוע הבא.
&nbsp
אלסוורת' מתנצל בפני כרמלה והיא מסכימה לקבל אותו בחזרה, אבל שיעשו דברים בדרך שלה. היא מנשקת אותו ונותנת לו סטירה.
&nbsp
המנצח פוגש את ג'ינדר מהאל בהאל אין א סאל: שינסוקה נאקאמורה ניצח את רנדי אורטון אחרי קינשאסה.
&nbsp
בשבוע הבא: AJ סטיילס מול טיי דילינג'ר על תואר ארה"ב, קרב רחוב בין הניו דיי והאוסוז על תארי הזוגות, ונטליה מגנה על תואר הנשים מול נעמי.
&nbsp
קווין אוונס אומר לדניאל בריאן שהוא רק מתחיל. בריאן אומר שווינס מקמהן יבוא לתכנית בשבוע הבא.

dannygoosh

New member
אני לא מצליח להבין את זה

למה מרגיש לי שדניאל בריאן ושיין מקמהן נמצאים כל אחד בתפקיד של השני?
הרבה יותר הגיוני להכניס את בריאן לתוך הפיוד הזה עם אוונס, הרבה יותר הגיוני שהוא היה שופט בקרבות הקודמים של אוונס, הרבה יותר הגיוני שהוא היה מתפוצץ השבוע על אוונס במכות ושיין היה זה שצריך להזמין אבטחה להתנצל...
&nbsp
למה שיין הוא בתפקיד החצי-מתאבק ובריאן הוא ההנהלה הקרה? זה פשוט הזוי.

Diunim

New member
למה נראה לך?

הממממ... למה שיין *מקמהן* מקבל כל כך הרבה זמן מסך?

Diunim

New member
זה כמו שתשאל

למה סטפני מקמהן מקבלת סטוריליינים והמון זמן מסך.
&nbsp
הם הבנים של הבוס.

PardoFM

New member
או כי דניאל בראיין לא יכול להתאבק ולא רוצים לסכן אותו

TL PUNK

New member
לא הייתי אומר שהוא לא יכול להתאבק...

בראיין כבר אמר בהמון ראיונות שהוא לא משחק עם הבריאות שלו ושחשוב לו מאוד להישאר בריא , אבל הוא גם הלך להרבה רופאים מומחים מחוץ ל WWE שאישרו שהוא כן יכול לחזור לזירה (הוא מתכנן לחזור להתאבק ברגע שיסתיים החוזה שלו).
הקונספירציה הרווחת זה ש WWE לא רוצים לתת לו לחזור להתאבק בגלל שהם יודעים שברגע שהוא יחזור אף אחד לא יסתכל על ריינס או קאס או כל טופ גאי שהם מנסים להכתיר והקהל ירצה רק את בראיין . וינס עדיין לא רואה את בראיין כמישהו שיכול להיות הפרצוף של החברה.
הערכה שלי זה שהחוזה שלו כמעט ייגמר הם יתנו לו להתאבק כי הם לא רוצים שבחור כ"כ פופולארי ילך לאינדיז או יפן.

TL PUNK

New member
לא בטוח...

אני לא ממש זוכר באיזה חודש ספציפית , ממה שאני זוכר מהשוט שלו הוא אמר סביבות תחילת 2018

Nurd4Life

New member
לא כזה הזוי

שיין מקמהן בסוף יכול לעשות קרב עם קווין אואנס. דניאל בריאן לא.

dannygoosh

New member
אם התכנון הוא באמת לקרב בסוף

אז אני מבין למה בריאן לא יכול להשתתף, אבל אני עדיין לא מבין למה זה נחוץ. למה שיין מקמהן צריך להשתתף בקרבות ברסלמניה וכו'. למה צריך קרב גרוע עם באמפ אחד מעניין, בהשתתפות לא-מתאבק בשנות ה-50 לחייו, ועוד לבזבז על זה את קווין אוונס??
&nbsp
גם אם יש קרב באופק, עדיין הרבה יותר הגיוני לי להכניס את בריאן לתוך הלופ הזה ומקסימום לבחור מתאבק שייצג אותו בקרב. זה בכל מקרה עדיף מבחינתי על שיין מתאבק.

למעלה