שרשור RAW

Diunim

New member
שרשור RAW

האם תכנית בלי אלוף יכולה להיות טובה יותר מהתכנית עם מיין איבנטים של ג'ינדר מהאל?

Diunim

New member
אירועים חשובים

קורט אנגל יוצא ואומר שהוא דאג מאוד בחודש האחרון, אבל עכשיו, כשג'ייסון ג'ורדן נחשף כבנו, הלילה ג'ורדן יערוך את הבכורה שלו ב-RAW. הוא מדבר על איך שברון סטרומן הרס את הקרב בין סמואה ג'ו לרומן ריינס, ועומד להכריז מי ילחם מול ברוק לסנר בסאמרסלאם. סטרומן יוצא ומזהיר את אנגל שכדאי לו לבחור בו. הוא ניצח בגרייט בולס אוף פייר ולסנר מפחד ממנו. סמואה ג'ו יוצא וטוען שהוא היה במרחק שניות מלהרדים את לסנר. הוא לא מפחד ממנו, בעיקר אחרי שהוא מנע מרומן ריינס להפסיד לו בפעם השלישית. ג'ו מציע שסטרומן וריינס ילחמו בסאמרסלאם והוא יילחם מול לסנר. ריינס יוצא ואומר שאף אחד מהם לא עשה כלום, לעומת ההישגים שלו. אנגל מכריז על קרב מרובע בסאמרסלאם. ג'ו מתעצבן ואז מתחיל ברול, שכל הרוסטר יוצא כדי לעצור.
&nbsp
קרב ללא פסילות: אליאס סמסון ניצח את פין באלור אחרי שבריי ווייאט התערב ותקף אותו עם סיסטר אביגייל.
&nbsp
קורט אנגל מתראיין על הבכורה של ג'ורדן, והוא אומר שהוא מתרגש. אמה באה ואומרת שזה לא בסדר שמי שהתחילה את מהפכת הנשים לא מקבלת הזדמנויות. אנגל קובע לה קרב מול נייה ג'קס.
&nbsp
אנזו אמורה אומר לביג שואו שהוא יטפל בקאס בעצמו.
&nbsp
ביג קאס ניצח את אנזו אמורה אחרי ביג בוט. לאחר מכן הוא תקף אותו עד שביג שואו יצא. לאחר מכן קאס גם כיסח את ביג שואו.
&nbsp
אלכסה בליס אומרת שממש לא אכפת לה מי תפסיד לה בסאמרסלאם. למרות זאת, היא בטוחה שביילי תפסיד הלילה.
&nbsp
נייה ג'קס ניצחה את אמה אחרי סאמרסולט סנטון.
&nbsp
אקירה טוזאווה רוצה קרב מול אריה דאבורי. טייטוס או'ניל מתחנן בפניו לחשוב על הכתף שלו. טוזאווה קורא לדאבורי לצאת ונוויל יוצא. נוויל מתרברב על איך שפצע לו את הכתף ואומר שטוזאווה הוא בדיחה. טוזאווה תוקף אותו עד שדאבורי יוצא. לאחר מכן הוא תוקף גם את נוויל.
&nbsp
ביילי וסשה בנקס מדברות על מה שאלכסה אמרה. שתיהן רוצות לנצח אותה בסאמרסלאם, אז שהאישה הטובה ביותר תנצח.
&nbsp
ג'ורדן מתראיין ואומר שהוא מתרגש לקראת הקרב הראשון שלו, והוא ינצח.
&nbsp
סת' רולינס מציע לדין אמברוז תכנית, אבל אמברוז מסרב ואומר שאם רולינס צריך לדאוג לגבי שלושת היריבים שלהם, אמברוז צריך לדאוג בנוגע לארבעה אנשים.
&nbsp
המנצחת מקבלת קרב על התואר בסאמרסלאם: ביילי ניצחה את סשה בנקס עם רול אפ.
&nbsp
ג'ייסון ג'ורדן ניצח את קורט הוקינס אחרי באק סופלקס לנאקברייקר.
&nbsp
הריבייבל מתראיינים בזירה ואומרים שהם שולטים במחלקת הזוגות. הם סילקו את הניו דיי, הרסו את ההארדי בויז ופיצלו את אנזו וקאס. הקלאב יוצאים ואומרים שהם עשו את זה קודם.
&nbsp
הריבייבל ניצחו את הקלאב אחרי שאטר משין כשההארדי בויז הסיחו את דעת הקלאב. לאחר מכן ההארדי בויז תקפו את הריבייבל שברחו.
&nbsp
המיז מלהיב את קורטיס אקסל ובו דאלאס לקראת הקרב.
&nbsp
בשבוע הבא, ג'ורדן יתארח במיז TV, וסטרומן, ריינס וג'ו ילחמו בקרב משולש.
&nbsp
דין אמברוז וסת' רולינס ניצחו את המיזטוראז' אחרי ברך מרולינס למיז ודירטי דידז. לאחר הקרב אמברוז סירב ללחוץ יד לרולינס. שיימוס וסזארו צפו מאחורי הקלעים.

Rami V

New member
לגביי הקרב נשים

קודם כל תודה על הדיווח, חסכת לי זמן צפיה.
אגיב לגביי קרב הנשים כי כל השאר נראה דיי סתמי בתוכנית הזו. עוד פעם ביילי? לא אמרו שהפיוד הקודם ביניהן נגמר בכישלון? למה שוב להחזיר את ביילי? ועוד אחרי שהקרב הקודם בין סאשה לאלכסה נגמר כמו שהוא נגמר?
הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה שזו הכנה לטרן של סשה. אבל אני גם לא מבין כאן למה כי אני לא רואה פיסיות במחלקה שם. עצם העובדה שאלכסה היל ולכן יכולה למעשה להילחם רק נגד אחת משתיהן (כי לא יעשו היל מול היל באירוע כמו סאמרסלם).
הייתי ממש מעדיף לראות מישהי אחרת שהיא לא ביילי.

למעלה