שרשור באקלאש 2017

Diunim

New member
שרשור באקלאש 2017

האירוע שבו ג'ינדר מהאל בקרב על התואר.

Diunim

New member
תוצאות מהירות

קיקאוף: טיי דילינג'ר ניצח את אידן אינגליש
&nbsp
שינסוקה נאקאמורה ניצח את דולף זיגלר אחרי קינשאסה.
&nbsp
בריזאנגו עושים עוד קטע של פאשיון פיילס.
&nbsp
אליפות הזוגות: האוסוז ניצחו את בריזאנגו אחרי שג'יי נתן לפאנדאנגו סופרקיק.
&nbsp
סמי זיין ניצח את ברון קורבין עם הלובה קיק.
&nbsp
ג'ינדר והאחים סינג' מגיעים ואומרים ששיקאגו מלאה בשנאה כלפיו, כי הוא לא אמריקני, אבל הוא ייקח את השנאה ויעשה ממנה משהו חיובי.
&nbsp
נטליה, כרמלה וטאמינה ניצחו את נעמי, שארלוט ובקי לינץ' אחרי שבקי נכנעה לשארפשוטר של נטליה.
&nbsp
אליפות ארה"ב: קווין אוונס ניצח את AJ סטיילס בספירת חוץ לאחר שהרגל של AJ נתקעה בחור בשולחן השדרים. לאחר הקרב אוונס נתן לו סופרקיק.
&nbsp
לוק הארפר ניצח את אריק רוואן אחרי קלוזליין.
&nbsp
אליפות ה-WWE: ג'ינדר מהאל ניצח את רנדי אורטון אחרי התערבות של האחים סינג' וקוברה קלאץ' סלאם. כן, חברים, ג'ינדר מהאל, הבדיחה המהלכת, זה שלפני שנה בכלל לא היה בארגון ולפני כמה חודשים היה ג'ובר בכלל, האלוף.

pufpuf

New member

האמת, זה לא ממש מפתיע.
זה די דומה למה שהיה עם JBL בזמנו.
רק שאורטון הוא לא אדי גררו, ככה שלמען האמת זה אפילו לא עד כדי כך גרוע. זה לא שאורטון הוא אלוף יותר טוב.

superflex

New member
האמת

שאם יבנו סטייבל מגוון סביבו כמו סביב JBL זה עוד יכול לעבוד.
לדעתי, אם הם ישארו באיזור הנוחות של סטייבל הודי או משהו בסגנון זה לא יעבוד.

Diunim

New member
איך משווים אני לא מבין

לפחות אצל JBL אנשים אשכרה אמרו שם "את בראדשו לא ירצו במיין איבנט, אז בואו לפחות ניתן לו גימיק אחר".
&nbsp
לפחות הוא השיג היט ענק מהקהל, הייתה לו דמות טובה, והוא אפילו היה לא רע בזירה (אנשים סחבו אותו לקרבות טובים הרבה יותר ממה שציפו).
&nbsp
אצל ג'ינדר לקחו מתאבק שהיה ג'ובר, לא מידקארדר כמו JBL אלא ג'ובר ממש, ופשוט אמרו "הנה, עכשיו הוא במיין איבנט". תוך כדי שהוא לא שונה ממה שהוא היה פעם, אבל מנצח פתאום את AJ ואת סמי ועכשיו גם את רנדי, אנשים שביום רגיל צריכים לעשות עליו סקוואש.
&nbsp
מה גם שזה הניצחון הראשון שלו ב-PPV אי פעם. קראתם נכון. הניצחון הראשון של ג'ינדר ב-PPV, אחרי הפסדים מביכים וקרבות חושך ושום דבר ראוי לציון מאז שחזר, היה ניצחון על רנדי אורטון.
&nbsp
JBL זה ממש לא ג'ינדר בעיניי. כן, אולי יש קצת דמיון, אבל ממש לא אותו הדבר.

pufpuf

New member
זה סך הכל מאד דומה

JBL גם היה מרחק אלפי שנות אור מאליפות עולם. אומנם נכון היה לו יותר ותק והישגים, אבל אלו היו הישגי מיד קארד ובאותה תקופה המרחק מהמיד קארד למיין איבנט היה יותר גדול מהמרחק שיש היום מג'ובריות למיין איבנט. בתקופה ההיא עוד הייתה איזושהי משמעות לאליפות עולם והם לא רצחו אותה לגמרי. לפניו היה אדי גררו שלקח את זה מברוק לסנר שלקח את זה מקורט אנגל וכו'... זה לא בתקופה שבה ג'ק סוואגרים ובריי וויאטים ומיזים זוכים באליפויות עולם.

כבר שנים אין שום משמעות לאליפות ה WWE למעט בתקופה שבה מחזיק בה סינה או ברוק לסנר. בתקופות כאלה האליפות בדרך כלל אפילו לא האנגל או הקרב המרכזי ותמיד יש איזה אולד טיימר שגונב את ההצגה.

פשוט ה WWE הרגו כל יכולת לייצר היל אמיתי ואפקטיבי, שברגע שבמקרה בטעות נוצר להם אחד כזה, הם מתים על זה וישר נותנים לו פוש. בעיני זה היה מאד צפוי, לא הופתעתי.

ושוב, הוא לקח את האליפות מרנדי פאקינג אורטון, אולי אחד האלופים והמיין איבנטרים הכי לא מוצדקים והכי לא מוכשרים בכל הזמנים, זה לא שהוא יהיה יותר משעמם ויותר גרוע ממנו בתור אלוף.

Diunim

New member
תאמין שיכול להיות

אפילו יותר גרוע מאורטון. זה דבר שאפשר לדעת- תמיד יהיה גרוע יותר. עם כל השנאה שלי לאורטון, לפחות "רנדי אורטון אלוף העולם" זה נתפש.
&nbsp
ג'ינדר מהאל אלוף העולם?!
&nbsp
מה גם שלא נראה לי שג'ינדר כזה היל טוב, לאף אחד לא אכפת ממנו.
&nbsp
ולפחות המיין איבנטרים של אז הצליחו לסחוב את JBL.

pufpuf

New member
לא מצליח לחשוב אפילו על יריב אחד

שיותר מעניין אותי לראות את אורטון מולו מאשר את ג'ינדר נגדו.
לפחות יש תקווה שג'ידנר ינסה להתעלות לנוכח המעמד ולהוכיח את עצמו.
אורטון כבר יותר מעשור מתאבק על טייס אוטומטי את אותו קרב שוב ושוב ושוב
&nbsp
&nbsp

Diunim

New member
אצלי זה הפוך

לא משנה לי אם זה מעניין עכשיו או לא (רוב הזמן זה לא).
&nbsp
מה שחשוב לי זה שזה לא אמין.
&nbsp
ג'ינדר מהאל מול AJ סטיילס, מול סמי זיין ומול רנדי אורטון צריך להיות סקוואש. ג'ינדר מהאל לא צריך להיות קרוב בכלל למיין איבנט.
&nbsp
הבחור הפסיד באותו שבוע בתוך כמה שניות לבאלור ולמוג'ו ראולי, ועכשיו הוא מנצח את המיין איבנטרים הגדולים? למה מה קרה?
&nbsp
אני לא מבין מה זה העניין הזה פתאום להתרכך כאן. זה ג'ינדר מהאל, ג'ובר שמעולם לא הראה איזה שהוא כישרון, אלוף ה-WWE.
&nbsp
אתה שונא את אורטון, נהדר, גם אני. אבל לפחות הוא עשה משהו. לפחות אצלו זה הגיוני שהוא אלוף כי הוא מיין איבנטר כבר הרבה זמן (גם אם לא מוצדק). למה שג'ינדר יצליח? הוא אי פעם הוציא קרב טוב? פרומו טוב? הוציא תגובה טובה? אתה זוכר פיוד אחד שלו לפני הריצה הנוכחית? משהו משמעותי שהוא עשה?
&nbsp
אני באמת לא מצליח למצוא אלוף גרוע יותר ממנו. אפילו לסוואגר היה איזה שהוא כישרון. אצל ג'ינדר אין כלום. הוא קיבל את התואר רק כי הוא הודי, כי לדעתם זה יכניס להם.
&nbsp
בעוד שנה, אנשים יסתכלו על זה וישאלו את עצמם מה לעזאזל עבר בראש של וינס.

pufpuf

New member
לא נראה לי שיש מישהו שחולק

על זה שאין לו כישרון (או שלפחות הוא לא הפגין את זה עד כה)
&nbsp
המחלוקת היחידה היא עם אלה שעדיין חושבים שיש איזושהי משמעות לאליפויות ב WWE ושיש איזושהי משמעות למי האלוף.
חגורת האליפות היא סתם עוד אביזר כיום, כלי לאינסטנט פיודים בלי מחשבה. אין לה באמת חשיבות או משמעות.

Diunim

New member
אז בעצם

צריך להוזיל אותה עוד יותר?
&nbsp
ועזוב רגע את החגורה- למה לעזאזל שג'ינדר מהאל יתפוס הרבה זמן מסך בסמאקדאון? עכשיו אנחנו ממש נצטרך לחכות עד שהוא יפסיד את התואר כדי שהוא לא יהיה על המסך.
&nbsp
מרגיש רע בשביל AJ, סמי ואוונס.

dannygoosh

New member
זה מה שהוא אומר, שכבר אי אפשר להוזיל אותה עוד יותר

זה באמת כבר לא משנה מי מחזיק בחגורה ולכמה זמן. אין לזה שום משמעות לטווח הרחוק או הקרוב. אין לי מושג אם הזכייה של ג'ינדר היא סתם בשביל השוק פקטור או כי יש להם איזה אינטרס להשקיע יותר בהודו, אבל בכל מקרה זה לא באמת משנה ולא משפיע על האליפות.

Diunim

New member
וואו

אתם פשוט... התייאשתם לגמרי.
&nbsp
אם פעם דבר כזה היה מתקבל בכעס עצום והעולם היה מתהפך, היום המעריצים אשכרה מחליקים את זה כי הם רגיל לאכול חרא ולא מצפים ליותר. אפילו לא שביב של תקווה, שאולי נגיד היה כשפאנק התחיל עם הפרומואים ושבריאן זכה בתואר ברסלמניה...
&nbsp
המצב בקאנטים...

dannygoosh

New member
הייאוש מוצדק

למרות הסי אמ פאנקים והדניאל בריאנים הבודדים, האוהדים עדיין צריכים להיתקע עם ריינסים, סטרומנים, סינות ולקס לוגרים - רק כי וינס חרמן עליהם, ולא כי יש להם איזשהו ביקוש מיוחד מצד הקהל.
אחרי כל כך הרבה זמן שמחרבנים עליך וזורקים לך איזה פירור פעם בכמה שנים רק כדי שתרגיש שיש לך כוח להשפיע ותשתוק קצת, אתה מתייאש.
&nbsp
אפשר לתקן את המצב הזה, אפשר בקלות להחזיר יוקרה לאליפויות, אבל לא נראה של-WWE יש אינטרס לעשות את זה, כי הנוסחה שלהם מכניסה להם כסף.

ninjastar

New member
זה באמת הבעיה

זה לא השWWE מחכים למצוא את אותו כותב קסום שיגיע לעבוד בארגון, וילמד אותם איך לעשות בוקינג נכון לאליפויות שלהם. זה שפשוט לא איכפת להם, הם לא באמת רואים באליפות כמשהו בעל ערך עליון, אז בין אם הבוקינג של האליפות הוא טוב, או גרוע, זה לגמרי שרירותי ותלוי בדברים מסביב, ולא ברצון אישי שלהם.

kendog keds

New member
משהו פה סותר

אם הגישה שלהם היא זו שמכניסה כסף, זאת אומרת שבדרך זו או אחרת, יש לה ביקוש מצד הקהל. מוזר להגיד שהם דוחפים אנשים שאין להם ביקוש מצד הקהל, כי הנוסחה הזו מכניסה להם כסף...

pufpuf

New member
כי למה לא?

הרייטינג יהיה נמוך יותר ממה שהוא? הקהל יהיה שקט יותר? גם ככה הכל בהכי נמוך שיש, אז הם יכולים לעשות מה שהם רוצים, זה לא באמת ישפיע על משהו.
כשהם צריכים מנופי כסף/צמיחה/מרצ'נדייז אז הם פשוט מחזירים שם גדול מהעבר, נותנים לו את המיין איבנט האמיתי (לפעמים זה קשור לחגורת האליפות ולפעמים לא) וזהו.
&nbsp
הדמויות והמתאבקים הבאמת חשובים כיום ב WWE הם הפארט-טיימרס ואלה שמופיעים הופעות מוגבלות סטייל לסנר. כל השאר סתם פילרים.

סלים וארזה

New member
מנהל
מזל
שלא היו הימורים.
&nbsp
הייתי מהמר על קורבין, זיגלר, האוסוז, סטיילס, הארפר ואורטון.

למעלה