אני לא מבין, זה כאילו עובר בשתיקה?

pufpuf

New member
קווין ואן אריק פחות רלוונטי למעריצי האבקות בישראל

הוא רלוונטי יותר לנוסטלגיה של ילדי שנות ה80 שממזמן הפסיקו לצפות בהאבקות. הוא כמו שכל שנה וחצי אייר סופליי מגיעים להופיע בישראל. בודדים שרדו את המעבר מתקופת הואן אריקס לניו ג'נריישן של 1994.

Diunim

New member
וטטנקה? ואוון בורן?

וזה שיש מופע בינלאומי בארץ עם כל אלה ועם מתאבקים ישראלים?
&nbsp
אני הייתי בטוח שיהיה קצת יותר רעש מהסיפור שקווין ואן אריק בוחר לבצע קרב פרישה בישראל או שאוון בורן מגיע. או מפרסום ב-YNET.

pufpuf

New member
"קרב פרישה"

זה כמו "קרב פרישה" של טרי פאנק. סתם כותרת שיווקית שלא ממש מרגשת אף אחד.
טטנקה כבר היה כאן וזכה לסבב ההתרגשות שלו.
כאילו, אני בטוח שיש לזה הרבה קהל מגוון (גם מחובבי נוסטלגיה וגם מאוהדים טריים יותר) ויהיה מופע מוצלח ומהנה, רק לא רואה מה אמור כאן "לא לעבור בשתיקה".

Diunim

New member
מגיעים כוכבים בינלאומיים

זה מופע ההיאבקות הגדול ביותר שהיה בארץ מאז WWE בשנות התשעים העליזות.
&nbsp
זה זוכה לכותרות.
&nbsp
לא לזה אנשים קיוו?
&nbsp
או שסתם התייאשנו כבר מרסלינג?

pufpuf

New member
יכול לדבר רק בשם עצמי

ולא בשם אנשים, אבל באופן אישי אין לי ממש עניין במופע שעטנז שכזה.
אני מניח שלאחרים יש (אחרת כנראה לא הייתה כדאיות כלכלית למופע) אבל זה לא איזה משהו שייצור יותר מדי באזזז בקרב אוהדי האבקות נוכחיים, אלא בעיקר באז סביב הנוסטלגיה שזה מה שמוכרים ומשווקים כאן.

dannygoosh

New member
ליבי וגופי עם שלומי

גם אותי כל האירוע הזה פשוט לא מעניין. לא צפיתי בתקופת ואן אריק, טטנקה לא באמת מעניין אותי. חיבבתי את אוון בורן, אבל אין לי כוונה להיגרר למופע שלם שלא מעניין אותי רק בשביל לראות איזה מתאבק שדי חיבבתי לפני כמה שנים.
&nbsp
חוץ מזה, אתה בא בטענות שאף אחד לא מדבר על זה פה, אבל אם תשים לב, בשנים האחרונות כבר אף אחד לא מדבר כאן כמעט על כלום, כי תפוז זו פלטפורמה מיושנת שפג תוקפה כבר לפני 5 שנים לפחות...
בפייסבוק, לדוגמה, מדברים על זה בלי סוף.
&nbsp
&nbsp

pufpuf

New member
גם בפייסוש

אני לא רואה הרבה דיבורים על המופע עצמו בתור מופע.
כלומר אני רואה הרבה אייטימים והפניות לדברים שקשורים לואן אריק ולסבב קידומים שהוא עושה, אבל לא יצא לי לראות יותר מדי דיבורים על המופע עצמו ודומיו.

dannygoosh

New member
קהל היעד היה אמור להיחשף בפייסבוק

המופע כשלעצמו פורסם בכל דף וכל קבוצה של אוהדי רסלינג בישראל.
הוא לא קיבל ממש קידום מחוץ לקהילה, כמו כל מופע אחר דומה שהיה פה. כי זה לא מעניין מספיק אנשים.
&nbsp
באותה המידה שלא תשמעו על הגעתה לארץ של אמנית הצ'לו הטובה מקזחסטן, כי זאת נישה.

pufpuf

New member
זה נחשף בפייס

אבל לי לפחות לא יצא לראות הרבה דיבורים והתרגשות אורגנית סביב זה גם שם.

Rami V

New member
אני מסכים איתך, והמחיר ממש לא הגיוני

לוקחים המון כסף על המופע הזה (ממה שאני זוכר 200-300 שקלים). אני מאוד אוהב היאבקות וחולם על היום ש-WWE יגיעו לארץ, אבל לא משלם מחיר בשביל מופע כזה.
לדעתי הם יהיו בבעיה, כי אני לא חושב שימלאו את האולם במחיר הזה.
מקווה רק שבסוף לא יהיה כמו שהיה עם TNA, שבסוף לא נמכרו מספיק כרטיסים וההופעה בוטלה.

Aberforth

New member
המחירים:

מחירי כרטיסים:
יציעים 1 ו-3 שורות 1-5: 249 ש"ח
יציעים 1 ו-3 שורות 6 עד הסוף: 199 ש"ח
יציעים 2 ו-4: 299 ש"ח
פרקט 1 ו-3 שורות 1-7: 449 ש"ח
פרקט 1 ו-3 שורות 8-11: 399 ש"ח
★ חבילת ויאיפי VIP: פרקט 2 ו-4 (כוללת מפגש עם קווין ואן אריק האגדי, טטנקה ועוד מתאבקים נוספים ביום המופע בשעה 17:30): 555 ש"ח

Rami V

New member
אז זכרתי נכון...

אלה המחירים שהיו כשה-WWE היו אמורים לבוא ב-2006. אם כך, עדיף כבר שלא יבואו לארץ כי אז יעלה בטח 500-700 לכרטיסים הפשוטים ו-1,000 או יותר לכרטיסים השווים. ממש מוגזם. כמו שאמרתי- מקווה שלא יופיעו מול אולם חצי ריק בסוף. אני בכל אופן, לא משלם את זה.
בנושא אחר שדובר כאן- לדעתי הפלטפורמה של תפוז הרבה יותר נוחה מפייסבוק. אפשר לשרשר ולעקוב אחרי הכל בצורה הרבה יותר נוחה (אתה גם רואה מה כבר קראת ומה לא).
נכון שפייסבוק הרבה יותר זמין ויותר קל לראות תמונות וסרטונים, אבל מבחינת צורת ההצגה של הדיונים, לדעתי זה הרבה יותר טוב.

dannygoosh

New member
זה שלך ספציפית זה יותר נוח, סבבה

אבל עובדתית, שים לב לפעילות בפורום הזה (ובתפוז בכלל) היום לעומת לפני אפילו 5 שנים. רוב הגולשים עברו לפייסבוק, טוויטר וכמעט כל פלטפורמה אחרת, כי תפוז זאת מערכת מיושנת (גם אם היא יותר נוחה לך, אתה חייב להודות שהממשק פשוט מיושן בטירוף) ולא אטרקטיבית.

kendog keds

New member
כל מה שאמרו כאן נכון

עד לפני, נגיד, 10 שנים הפורום היה חוגג פה ובטווח היו הרבה תגובות ועניין. על הנייר זה מדהים שהגענו ליום שבו גרי רויף מצטוות עם מרטי ג'נטי ומתאבק נגד פאקין ואן אריק בארץ.
&nbsp
אבל הקהל שהוא נוסטלגי לאותה תקופה הלך והתמעט. הקהל שהוא בן פחות מ-35 לא מחזיק זיכרונות על הוואן אריקים.
היאבקות ישראלית מעולם לא תפסה פה (לא מספיד את האפשרות שזה יקרה מתישהו בעתיד, במגבלות הרמות שהנישה הזו מאפשרת), והשמות המקומיים הם לא שמות שמביאים קהל משמעותי.
&nbsp
תפוז עצמו הוא פלטפורמה שהופכת להיותבעיקר נוסטלגית ולא חלק מהותי מהקהילות שיש להן פורומים, וזה לא קשור דווקא ל-WWE אלא לתפוז.
&nbsp
טטאנקה כשהיה פה לא הביא ממש קהל והמופע מבחינת מוצר ויזואלית היה טעון שיפור בניסוח עדין ביותר...
&nbsp
קיצר כל אלה גורמים לזה להיראות כמו משהו שיכל להיות אדיר לפני עשור, אבל היום יהיה לזה מאוד קשה לעשות הדים וליצור עניין אמיתי. מקווה בכל אופן שיהיה מופע פצצה ושיהיה להם בהצלחה.
מקווה שגרי יקח את המעמד ברצינות ויתן קרב איכותי שהוא ישמח לראות בעוד שנים, ולא יקצין משחק קומי תוך כדי או משהו שיוריד מזה
&nbsp
&nbsp

סלים וארזה

New member
מנהל
כזקן הפורום אני רוצה להגיב
מבין כל הואן אריקים, דווקא קווין היה זה שאני הכי התחברתי אליו בעיקר בגלל סגנון ההיאבקות ששילב המון עבודת רגלים (הוא התאבק יחף) ולא השבלוניות של מכה ועוד מכה שאיפיינה איכשהו את הרוסטר דאז. אבל קרב פרישה? נו באמת, הניתור לא אותו דבר, הלוק לא אותו דבר ובעיקר האתלטיות נעלמה. אז נראה אירון קלו, כמה אגרופים ואז הפסד עם קריאות של "טנק יו קווין" מחמישה אנשים בקהל שזה באמת מזיז להם.
&nbsp
מרטי ג'נטי וטטאנקה זה נחמד, אבל גם לא מצדיק 200 ש"ח. אני מקווה שאיזה גוף גדול כמו בנק, חברת כרטיסי אשראי או חברת מזון גדולה יקחו חסות על האירוע וימכרו כרטיסים מוזלים כמו שקורה עם פסטיגלים, הופעות של אומנים מחו"ל וכיו"ב.
&nbsp
נ.ב. לגרי רויף לא היה קרב פרישה בו הפסיד? או ששוב נקבל את הרב סוויסה?

למעלה