שרשור RAW

Diunim

New member
אירועים חשובים

ברון סטרומן יוצא ומדבר על איך שתקף את ריינס לפני שבוע. הוא מתגאה בהתקפה, מתגאה בפציעה ומתגאה בזה שריינס לא יהיה כאן הלילה (הקהל ממש שמח). הוא יעבור את כל הרוסטר ויוכיח כמה הוא מפלצת. קורט אנגל יוצא ואומר שריינס התקשר אליו, וביקש קרב מול סטרומן בפייבאק. סטרומן אומר שהוא יחסל את ריינס סופית. אנגל רוצה לתת לסטרומן לילה חופשי, אבל סטרומן אומר שמיק פולי ניסה את זה גם. קורט אנגל צריך לתת לו מתחרה הלילה, אחרת...
&nbsp
סמואה ג'ו ניצח את כריס ג'ריקו אחרי קוקינה קלאץ'. לאחר הקרב, ג'ו קרא לרולינס (שפרשן) והזכיר לו איך הוא פצע אותו. זה היה רק עסקים, אבל בפייבאק, אחרי שרולינס חיסל את טריפל אייץ', זה יהיה אישי. רולינס אומר שג'ו כמעט גמר לו את הקריירה, והוא יוכיח לו שפייבאק איז א ביץ'.
&nbsp
אליאס סימפסון נמצא מאחורי הקלעים.
&nbsp
היה אמור להיות קרב בין הקלאב לגולדן טרות', אבל סטרומן תקף את גולדן טרות' מאחורי הקלעים. לאחר מכן שופט מנסה להגיד לו שיש לו לילה חופשי, אבל סטרומן אומר שילך כשהוא רוצה.
&nbsp
הקלאב יורדים על הגולדן טרות' ומבקשים מקורט אנגל יריבים חלופיים. אנזו וקאס יוצאים לרדת עליהם. הקלאב מנצחים אחרי שאנדרסון זורק את אנזו על הטורנבאקל.
&nbsp
המיז מארח מיז TV עם דין אמברוז. אמברוז שוב קוטע פרומו של מיז ומיז מתעצבן שאמברוז הרס לו את הבכורה לפני שבוע. אמברוז מסביר ששניהם מאוהיו. מיז אומר שהוא נראה כמו כוכב, אבל אמברוז נראה כמו... רסלר. מיז יורד על זה שאמברוז היה אלוף ה-WWE ובקושי היה ברסלמניה. הוא קורא לו עצלן. אמברוז אומר שהוא האלוף הביניבשתי כי הוא אוהב את מה שהוא עושה. חוץ מזה, הוא ניצח את מיז כדי לזכות בזה. מאריס יורדת עליו. מיז יורד על אמברוז שתוקף אותו, אבל בעזרת מאריס מיז לוקח שליטה. אמברוז יוצא מהסקאל קראשינג פינאלה ומיז בורח מהדירטי דידז.
&nbsp
ברון סטרומן זורק את קאליסטו לפח זבל, אבל ביג שואו תוקף אותו. נקבע ביניהם קרב.
&nbsp
TJ פרקינס ניצח את ג'ק גלאגר אחרי דסטיניישן קיק. נוויל ואוסטין אריס היו מעורבים בסיום.
&nbsp
אקירה טוזאווה ואפולו קרוז מדברים על איך שהם ב-RAW. טייטוס או'ניל מגיע ומציע לקרוז להצטרף לטייטוס בראנד.
&nbsp
ההארדי בויז מדברים על החזרה שלהם ל-RAW. שיימוס וסזארו מגיעים ומדברים על מה שהם זוכרים מההארדיז, ושזה יהיה כבוד לזכות בתארי הזוגות מהם בפייבאק. מאט אומר שהם לא צריכים סולמות, אפילו שסולמות זה WONDERFUL.
&nbsp
המנצחת מקבלת קרב מול ביילי: אלכסה בליס ניצחה את סשה בנקס, נייה ג'קס ומיקי ג'יימס אחרי דרופקיק לג'קס שנתנה לסשה סמואן דרופ.
&nbsp
ביג שואו מסביר שהלילה הוא עוצר את ברון.
&nbsp
קורט הוקינס אומר שאחרי שביג שואו היה איתו בזירה לפני שבוע, הוא במיין איבנט. הוא נותן אתגר פתוח ופין באלור נענה לזה. הוא מנצח אותו בקלות עם הקו דה גרה.
&nbsp
כריס ג'ריקו יורד על קווין אוונס. הוא בטוח שהמראיין שלו זה טום פיליפס.
&nbsp
בריי ווייאט שואל את רנדי אורטון ממה הוא מפחד. הפחד מחבר בין כולם והוא שולט בו. וזה מה שיקרה בבית האימה. הוא ישרוף את הבית עם רנדי בתוכו.
&nbsp
אמה משקרת לאלישה פוקס שדיינה ברוק ירדה עליה.
&nbsp
ג'ף הארדי ניצח את סזארו אחרי טוויסט אוף פייט וסוואנטון בומב. לאחר מכן ההארדי בויז לחצו ידיים עם סזארו ושיימוס.
&nbsp
הית' סלייטר מתראיין (כשריינו מאחוריו, אוכל קרקרים עם גבינה) אבל בורח כשסטרומן מגיע.
&nbsp
הקרב של סטרומן וביג שואו הסתיים ללא הכרעה אחרי שסופרפלקס שלהם פירק את הזירה. ברון סטרומן קם לאחר מכן ועוזב, וביג שואו לא קם.

dannygoosh

New member
שלושה דברים בלי לראות את התכנית

פוש מאוד מוזר לסטרומן. הבנאדם אשכרה הפך להיות המרכז של התכנית משום מה. לפחות עד שיתנו לריינס לנצח אותו (שוב).
&nbsp
מי דה הל איז אליאס סימפסון??
&nbsp
וכמה פעמים אפשר לשחזר את הספוט של הסופרפלקס ששובר את הזירה??

Diunim

New member
הוא

THE DRIFTER, מ-NXT.
&nbsp
מתאבק NXT, בקיצור, עם גימיק של נגן נודד.

adireli

New member
דעה

פרק טוב עם כמות טובה של קרבות טובים, BRAUN בטירוף והורג אנשים, ובנייה טובה ל Payback, זה היה נחמד לראות שיש מטרה לתוכנית

Nurd4Life

New member
ממליץ לראות

את הקטע של בריי וויאט.
&nbsp
אם חשבתם שהם כבר עשו כל רסלקראפ אפשרי איתו, חכו תראו לאיזה רמות של ביבים ניתן להגיע בפרומו של 3 דקות וחצי...

Nurd4Life

New member
וסתם להמחשה, הנה תרגום

זה לא מילה במילה, חלק זה אמרות ברוח הדברים - אבל נראה לי שזה מעביר את המסר טוב (למרות שהפרומו עצמו עם כל האינטרקאטים המפגרים בו חשוב גם לצפייה להבנת הטמטום)
&nbsp
הפרומו עצמו:
http://www.wwe.com/videos/bray-wyatts-sermon-to-the-snake-raw-april-17-2017
&nbsp
&nbsp
התרגום:
יש לי שאלה.
&nbsp
ממה אתה מפחד?
&nbsp
האם אתה מפחד מהחושך?
&nbsp
האם אתה מפחד מהלא ידוע?
&nbsp
מהמפלצת שחיה מתחת למיטתך?
&nbsp
פחד הוא מה שמאחד את כולכם יחד.
&nbsp
זה המכנה המשותף שלכם.
&nbsp
אבל אני לא כמוכם.
&nbsp
אני לא נכנע לפחד,
אני שולט בו.
&nbsp
אני מנצל אותו.
&nbsp
פחד חי בתוך ביתי.
&nbsp
אני יודע שאתה מפחד, רנדי.
&nbsp
אני יכול להריח את זה
&nbsp
כי בתוך ביתי, כל פחדיך
יתעוררו לחיים.
&nbsp
אתה נכנס למקום מלא הפתעות.
&nbsp
אני אגרור אותך לתהומות הגיהנום
והעור שלך יירקב ודמך ישפך,
&nbsp
ורגע לפני שהעור שלך יטוגן
והלב שלך יתפוצץ
&nbsp
אני אעיף אותך לגן העדן
וממש רגע לפני שתגיע לאור
&nbsp
אני אוריד אותך חזרה לתהום.
&nbsp
אני אפגע בך,
אפשוט עורך כמו ארנבת,
&nbsp
ראשך יקורקף,
עצמותיך יישברו,
&nbsp
אתה תרגיש כמו עבד בשלשלאות,
תדע שאין דרך להימלט,
&nbsp
אתה תציית,
אתה תכיר את הפחד,
&nbsp
אתה תכיר את האימה.
&nbsp
וכשתזעק מסבל, רנדי,
זה יהיה האקסטזה שלי.
&nbsp
הסבל שלך יכניס בי מוטיבציה,
הכאב שלך יהיה כמו דלק עבורי,
&nbsp
הצעקות שלך יהיו סימפוניה לאוזניי,
&nbsp
בית הזוועות שלי יישאר תמיד
הסיוט שבחלומותיך.
&nbsp
וכשאני אעזוב את בית הזוועות,
אני אעזוב לבד.
&nbsp
אבל לפני שאעזוב,
אני אשרוף אותו עד היסוד
&nbsp
כשאתה בתוכו.
&nbsp
בוא.
תצטרף אליי.
&nbsp
בתוך השריפה,
כולנו ניגאל.
&nbsp
בתוך השריפה,
נחיה מחדש.
&nbsp
כולנו נישרף כאן, רנדי.
&nbsp
תברח.
&nbsp
תברח.
&nbsp

kendog keds

New member
עוד הוכחה שאני צודק עם הפרומואים הקולנועיים האלה

דווקא ההתחלה של הטקסט לא רעה. שים את זה על ג'ק רוברטס במבט חודר למצלמה בקול נמוך, ואתה אפילו עלול לחשוב שזה טקסט טוב.
אבל כשנותנים למישהו לנסות להישמע מפחיד, עם מוזיקה מפחידה ברקע, אפקטים "מפחידים" וכו', אתה מרגיש שחושבים שאתה ילד בן 4.

ninjastar

New member
...

הא, זה באמת לא היה יוצא דופן מהפרומואים המשעממים הרגילים שלו. לפחות כשרנדי שרף לו את הבית, זה הרגיש כאילו משהו זז לרגע, אבל כל פרומו או אנגל שלו מהיום הראשון נשמע ומרגיש אותו דבר, והם כולם שיעמום אחד גדול.
&nbsp
וזה פשוט אבסורד שיש כאלה שמחשיבים אותו לפרומו טוב, שאולי 0.0005% מהפרומואים שלו היה טובים.

למעלה