שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
שרשור סמאקדאון

לילה שני של הסופרסטאר שייקאפ.

Diunim

New member
אירועים חשובים

קווין אוונס פותח את התכנית ועובר לסמאקדאון. אוונס אומר שהוא מביא איתו את תואר ארה"ב, והוא מסביר שקנדה טובה יותר מארה"ב. הוא אומר שאם למישהו יש בעיה, שיבוא. ברון קורבין יוצא ואומר שאותו לא מנצחים. הוא ניצח את אמברוז וגרם לו לברוח ל-RAW. אוונס הפסיד לאמברוז וברח לפה. קורבין אומר שמגיע לו קרב אליפות, אז הוא רוצה קרב מול אוונס. סמי זיין מגיע, ומכריז על המעבר שלו לכעסו של אוונס. קורבין אומר שלא אכפת לו. AJ סטיילס יוצא ויורד על כולם כי זאת התכנית שלו. בריאן יוצא וקובע שמי שינצח בקרב של אוונס וג'ריקו בפייבאק יהיה בסמאקדאון, ולכן התואר לא יהיה על הכף עד אז. אבל הוא קובע קרב משולש בו המנצח יקבל קרב עתידי על התואר.
&nbsp
רנדי אורטון ניצח את אריק רוואן בפסילה, אחרי שהאורות נכבו כשאורטון התכונן ל-RKO. בריי הופיע על המסך ושאל האם רנדי מריח את הפחד. רוואן הכה את רנדי עם המדרגות ונפסל. לאחר מכן הוא תקף אותו.
&nbsp
אליפות הזוגות: האוסוז ניצחו את אמריקן אלפא עם סופרקיק וספלאש. לאחר הקרב, השיינינג סטארס באו לתקוף את אמריקן אלפא.
&nbsp
מוג'ו ראולי ניצח את ג'ינדר מהאל (אפילו הפרשנים שכחו לרגע שהוא עבר, כי מי שם לב?) אחרי שרוב גרונקובסקי השפריץ עליו בירה ומוג'ו נתן לו מכת מרפק.
&nbsp
שיין מקמהן יצא והזמין את מחלקת הנשים, שכוללת כרגע את נעמי, כרמלה, בקי ונטליה. הוא מברך את נעמי על זכייתה בתואר, וג'יימס אלסוורת' יורד על נעמי ומשבח את כרמלה. נעמי יורדת עליו. שיין מציג את המצטרפת החדשה למחלקת הנשים של סמאקדאון... כוכבת דור שני... זאת... טאמינה. טאמינה באה, לוחצת ידיים עם שיין ושיין עומד לצאת... עד שהוא אומר שכנראה שהקהל ציפה למישהי אחרת, ומציג את המצטרפת השנייה לסמאקדאון: שארלוט.
&nbsp
סין קארה ורוסב ולאנה הצטרפו גם הם.
&nbsp
אידן אינגליש נמצא בזירה עם זרקור עליו ואומר שעכשיו כל הפוקוס עליו. הוא מנסה לשיר, ולצערו טיי דילינג'ר יוצא ועושה עליו סקוואש.
&nbsp
דולף זיגלר נמצא בזירה ושואל מה לגביו. הוא אומר שהוא נשאר בסמאקדאון כי הוא הפך את התכנית לטובה. הסופרסטארים החדשים לא משנים כלום, הוא הכי טוב שיש. שינסוקה נאקאמורה יוצא החוצה. זיגלר לא יודע מי הוא, ונאקאמורה מציג את עצמו. זיגלר מנסה לתת לו סופרקיק שנאקאמורה חוסם, וזיגלר בורח.
&nbsp
הניו דיי באים לסמאקדאון.
&nbsp
המנצח מקבל קרב על אליפות ארה"ב: AJ סטיילס ניצח את סמי זיין וברון קורבין אחרי פנומנאל פורארם לסמי.

oronm316

New member
שאלה

כשזיגלר לא יודע מי זה נאקמורה, זה זילזול של ״למרות שהפסדתי לך לפני שבוע״?
או שזה ״בגלל שהוא בא מNXT לא יצא לנו להפגש״?
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Diunim

New member
זה היה קרב חושך

אז זה לא ממש משנה שהוא הפסיד לו לפני שבוע.

rkoron

New member
זה רק אני או ש..

התקופה הזאת של סמאקדאון מזכירה את התקופה של 6 הגדולים של סמאקדאון בתחילת שנות ה2000?
אפשר להרכיב כל כך הרבה קרבות חלומות בין זיין, סטיילס, אוונס, נקאמורה וזיגלר..ויש לי תחושה שאני עוד שוכח פה מישהו.

meidadc

New member
כבר שנים

שהבעיה של ה-WWE היא לא ברוסטר.

גם ברו אתה יכול לבנות ציוותים טובים עם אמברוז, רולינס, ג'ו, באלור וסזארו

elotan

Member
סמאקדאון פשוט נהייתה תוכנית של

ג'וברים, אין לי מילה אחרת. אבל זה לא התחיל השבוע ואין קשר לסופרסטאר שייק אפ. גם שבוע שעבר היה ככה למשל.

Diunim

New member
אני לא מבין

איזה ג'וברים בדיוק?
&nbsp
אוונס? סמי? AJ? קורבין? נאקאמורה? אורטון? קורבין? מיז? אמברוז? בריי?

elotan

Member
חלק מהם, כן

למשל הקרב שהיה אחרי קרב הזוגות או כל מה שהיה לפני הקטע של זיגלר

Yonipac

New member
דעתי על שייקאפס ודראפטים למיניהם

אני מרגיש שאני היחידי בעולם שחושב שדראפטים ושייק-אפס הורסים את כל עניין הברנדים והתחרות המדומה ביניהם.
למה לאף ברנד לא יכולים להיות חיים משל עצמו? עם החתמות משלו לכוכבים חדשים. מעברים בין 2 הברנדים צריכים להיות נדירים וממש מפתיעים. המעבר הראשון מראו לסמאקדאון או ההפך היה צריך להתרחש רק בעוד שנה.
עוד לא התרגלתי לרוסטרים הקיימים, סמאקדאון כבר התחיל לקבל אופי משל עצמו ועכשיו הם ממהרים לאפס את הכל.
והכל בשביל שבסוף יביאו איזה פרילאנסר שיוביל את המיין אבנט של מאניה.

כרגע אנחנו יכולים להלל את סמאקדאון עד מחר, אבל זה די ברור שהיא מהווה סוג של NXT למתקדמים, וראו תישאר תוכנית הדגל גם אם זה אומר לקבור את סמאקדאון על הדרך.

dannygoosh

New member
רק מהיכרות עם דעות מהפורום הזה

אתה בהחלט לא היחיד בעולם, אפילו לא בארץ.

למעלה