מה הקרב שאתם הכי מצפים לו במניה השנה?

מה הקרב שאתם הכי מצפים לו במניה השנה?

סימון הספוילרים הוא בגלל שהפוסט יכיל ספוילרים מRAW ומסמאקדאון לדעתי.
אז יאללה - מה הקרב שאתם הכי מצפים לו השנה?

עונה

מקום 3: איי ג'יי סטיילס נגד שיין מקמהון.
סטיילס יכול להוציא קרב מעולה מכל אחד. שיין משוגע ותמיד נותן הכל לצופים, גם אם הוא לא יודע לתת אגרופים שנראים אמיתיים.
זה היה מקום 2 אצלי עד לפרק השבועי של סמאקדאון...

מקום 2: סינה וניקי נגד מיז ומאריס.
אני יודע... מפתיע. כשהחלו לצוץ השמועות שזה יהיה הקרב של סינה במניה, התאכזבתי.אבל מה שמיז וסינה עשו בבנייה של הקרב היה לא פחות מיצירת מופת. הסגמנטים שלהם היו אדירים. טוטאל בלה בולשיט הכיל כמה מהדברים הכי מצחיקים שאני זוכר בWWE.
והפרומואים בזירה ובטוקינג סמאק היו לא פחות מצפיית חובה.
כן, יהיה חרא קרב כנראה ויש סיכוי שסינה בסוף לא יציע לניקי, אבל הבניה לקראת הקרב גרמה לי ממש לחכות לו.

מקום 1: סת רולינס נגד טריפל אייץ'.
פה היה אוונס נגד ג'ריקו במשך תקופה ארוכה. אבל הרגיש לי שזה איבד קצת מומנטום עם הזמן. ואז צצו 2 המקומות הקודמים והדיחו את אוונס וג'ריקו.
אז למה דווקא הקרב הזה? הוידאו שהכינו בRAW, קנה אותי לגמרי. אם יש משהו שהWWE יודעים לעשות ברמה אחת מעל כולם - זה וידאו פרומו לקרבות.
חוץ מזה, זה פיוד שנבנה לאט. האנטר יעשה הכל כדי להוציא את סת אובר. אני אישית מקווה שהאנטר ינצח במרמה ואולי אפילו שפין באלור יחזור לעזור לסת (או לחבור להאנטר שזה יהיה בכלל מדהים). רולינס ינצח את הפיוד בקרב המסכם בסאמרסלאם ולכן אין לי בעיה שההיל ינצח במרמה במפגש הראשון.

rkoron

New member
אמממ

OFF THE RECORD, אני חושב שזו הרסלמניה שהכי פחות חיכיתי לה אי פעם אני חושב.
הקרב שאני הכי מחכה לו? אממ..קשה לי מאוד לבחור אחד כי פשוט אין אחד כזה.
אם ממש הייתי צריך לבחור, הייתי הולך על........AJ נגד שיין.

dannygoosh

New member
בתכלס

אין לי ציפייה לקראת שום קרב בפרט ולקראת רסלמניה בכלל. פשוט אפס.
&nbsp
ג'ריקו-אוונס יכול להיות טוב אם יתנו לו מספיק זמן.
&nbsp
רולינס-HHH כנראה גם יהיה קרב טוב (והוא בטוח יקבל הרבה זמן), אבל אין לי שום עניין בפיוד הזה, כי התוצאה שלו לא ממש תשנה שום דבר חשוב. לדעתי היו צריכים לשים משהו על הכף (קריירה או משהו כזה).
&nbsp
אני מאמין שריינס ינצח את טייקר, אז יהיה מעניין לראות את תגובת הקהל והשדרים. שום עניין בקרב עצמו.
&nbsp
&nbsp
אני יותר מצפה לראו שאחרי רסלמניה. למרות שיש לי הרגשה שחוץ מכמה קאמבקים מגניבים, WWE יצליחו להרוס גם את התכנית הזו.

pufpuf

New member
לצערי

אין כזה. באמת, אין אפילו קרב אחד בקארד שמעניין אותי או שאני מצפה לו.
&nbsp

AMEOBI

New member
האמת?

כלום. אפס. נאדה.
אני אעמוד במה שאמרתי ולא אצפה בזה בכלל.
יש גבול כמה אפשר לחרבן לאוהדים על הראש.

למעלה