יחסי ההימורים לרסלמניה, נכון ל27.3

יחסי ההימורים לרסלמניה, נכון ל27.3

יחסי ההימורים נכונים לתאריך של אתמול. כלומר, לפני שRAW היה היום בלילה.
חשוב לציין שיחסי ההימורים נוטים להשתנות לקראת האירוע עצמו ולכן הפייבוריטים עדיין לא סופיים. הפייבוריטים מודגשים

סטיילס 1.17 - שיין 5.5

לסנר 1.1 - גולדברג 8

סינה וניקי 1.2 - מיז ומאריס 5.75

אוונס 1.4 - ג'ריקו 3.2

נוויל 1.48 - ארייס 2.88

אורטון 1.5 - ווייאט 4

ריינס 1.4 - טייקר 3.5

רולינס 1.33 - טריפל אייץ' 4

ביילי 1.5 - סשה 4 - שארלוט 8 - ניה 16

אליפות הנשים של סמאק: נעמי 2.75 - אלכסה 3.5 - בקי 3.5 - מיקי 7 - נטליה 10 - כרמלה 15 - אסקה 17 - ניקי בלה 17 - טמינה 21 - איווה מרי 41 - בת פניקס 67 - ליטה 67

הקלאב 2.1 - אנזו וקאס 2.5 - שיימוס וסזארו 6

באטל רויאל לזכרו של אנדרה: סטרומן 1.14 - ג'ו 9 - ביג שואו 11 - באלור 15 - הארפר 17 ועוד...

לא מצאתי משום מה ליין לאמברוז נגד קורבין.

מה הפתיע אותי?
לדעתי טריפס צריך לנצח את סת בצורה לא נקיה בקרב הראשון של הפיוד ואז לתת לרולינס לנצח את הקרב המכריע.
עוד הפתיעה אותי נעמי שמובילה. אולי בגלל שזה אורלנדו ורוצים לתת לה רגע מיוחד מול הקהל הביתי.
כל השאר נראה הגיוני וצפוי.

נראה מה ישתנה יום לפני האירוע.

אני מצאתי אותם באתר Oddschecker

זה אתר שמשווה בין יחסי הימורים מכמה אתרים ורושם את הליין הכי רווחי למהמר.

אני כרגע בעבודה ויש לי חסימה לאתרים של הימורים, אבל אני סומך עלייך שתוכל להשתמש בגוגל ולמצוא את זה

dannygoosh

New member
אני חושב

שבהתחשב בזה שה-WWE מנסים נואשות לגרום לריינס להיות אובר, גם לי נראה צפוי שהוא ינצח את טייקר וכנראה גם יגרום לו לפרוש.
רק שהם לא באמת ידעו למנף את זה, בטח ישאירו אותו פייס והקהל רק ישנא אותו יותר. האמת שגם אם הוא יעשה היל טרן הקהל כנראה ימשיך לשנוא אותו ולא להתחבר לדמות שלו, פשוט וינס ישמע ששורקים לו בוז אז הוא יחשוב שההיל טרן עבד.
&nbsp
הטעות הייתה לקבוע את הקרב הזה מלכתחילה. אבל ברגע שנקבע, אין טעם בניצחון של אנדרטייקר ויש את כל ההיגיון בניצחון של ריינס.

האמת? כן

ברגע שאין לטייקר את הסטריק שלו ברסלמניה, הוא פגיע ויכול להפסיד.
אם איך שהוא זז בראמבל ובRAW הקודם, אני מניח שזה יהיה קרב פרישה. מקסימום יחזור לשנה הבאה לקרב אחרון בהחלט.

טייקר, כיאה למתאבק אולדסקול, יודע שפורשים על הגב - כלומר בהפסד בקרב האחרון ובהוצאת אובר את היריב הצעיר יותר.

אני כן חושב שברון סטרומן עלול להופיע ולגרום לתוצאת הקרב להיות "לא נקייה", כדי לשמור על טייקר קצת.

מצד שני - אם ריינס יעשה היל טרן ופשוט יפריש את טייקר ויקבל את מטר הבוז שהוא יקבל, זה יהיה מעולה. ריינס יכול להיות אחלה היל מתנשא ומלא מעצמו ולהגיד לכולם שהוא זה שגרם לטייקר, האגדה המהלכת, לפרוש - זה מגה היט.

dannygoosh

New member
אני לא חושב

שה-WWE יצליחו לגרום לריינס להיות באמת אובר עם הקהל, בין אם כהיל ובין אם כפייס. באותה מידה גם בארי הורוביץ יכול לחזור ל-WWE, לנצח את טייקר והוא יקבל בוזים ושריקות, זה עדיין לא הופך אותו להיל מוצלח או את המהלך הזה למהלך נכון.

ריינס צריך "להתבשל" תקופה ארוכה במידקארד, להשיג קצת אופי, להשתפשף, להפסיד כמה פיודים... רק ככה הוא יצליח לצאת מההיט הזה, אם בכלל.
גם אם ריינס ינצח את טייקר, יעשה שינוי גימיק וישכור את פול היימן בתור המנג'ר שלו (וריינס חייב מנג'ר בצורה נואשת), אני בטוח שהקהל עדיין ישנא אותו ולא ירצה לראות אותו מתאבק.

זה אולי אירוני, אבל הדרך היחידה שבה ה-WWE יצליחו להוציא את ריינס אובר, זה אם הם יתנו לו די-פוש ויקברו אותו למשך תקופה.

AMEOBI

New member
ריינס מנצח קל

הWWE לא מוכנים ולא יוותרו עליו כטופ גאי של החברה (אחת הסיבות שהפסקתי לראות את התוכניות) ולכן הם יתנו לו לנצח את כולם. את סטרומן שנבנה כמפלצת הוא ניצח נקי,גם את טייקר הוא ינצח ובסופו של דבר גם את לסנר. הוא פשוט ימשיך לנצח עוד ועוד...למרות שזאת כמובן ההחלטה הכי מטומטמת שהWWE יכולים לעשות כי ריינס יהיה לגמרי ההיל בקרב הזה.

superflex

New member
לדעתי

דווקא טייקר ינצח בשביל אפקט השוק, ואז ריינס ישמיד אותו סופית ויפריש אותו.
הלוואי.

kendog keds

New member
איזה גרוע זה יהיה

אם נעמי תחזור במניה ותזכה.
זה הופך את זה לתסריט הכי גרוע שיכלו לכתוב לפציעה שלה -
או שהיו מאפשרים לה לשמור על התואר עד מניה ולהשתתף בבנייה לאירוע בלי להתאבק, או - כמו במקרה של ביילי, פשוט היו שומרים את זה לזכייה גדולה ראשונה שלה ברסלמניה.

אגב, ההימור שלי - הזוכה באליפות של סמאקדאון תהיה מישהי מ-NXT או מישהי מרו

kendog keds

New member
סמאקדאון

אוקיי לא ידעתי שהיא חזרה והצטרפה לקרב

הוריקארנה מטורפת ברמפה, אבל יש לה את הפינישר הכי גרוע בהיסטוריה עם הקיפצת תחת הזאת

למעלה