טורניר: בואו לבחור את המיין איבנט הטוב של מניה 25-32!

pufpuf

New member
30

גם קל..
אולי הפעם האחרונה גם שהיה מיין איבנט באמת ראוי לרסלמניה

OZ M1

New member
רסלמניה 30

הזכייה של בריאן הייתה אחד האירועים הכי גדולים של של ה - WWE בשנים האחרונות אם לא הכי גדול (וכמה חבל שזה נגמר בסופו של דבר בטרגדיה).

kendog keds

New member
יכלת להתחיל מהסיבוב הבא וזהו
מה שהם אמרו \/

או לחלופין לעשות טורניר של 16 מניות אחרונות,
או יותר מתבקש - היו 32, אז למה לא לעשות טורניר של 32? עוד חודשיים זה כבר לא יהיה אפשרי...

Aberforth

New member
מה שהם אמרו \/

נ.ב - יש בעייה בפתיחת תגובה מהירה, ולכן יש מצב שיש כמה גולשים שרוצים להשתתף במשחק, אבל לא יכולים לעשות את זה. והידיעה שהם צריכים ללחוץ על תגובה מלאה רק משביזה אותם.

pufpuf

New member
בטח שמנצחת

המיין איבנט של רסלמניה 20 היה פאקינג אנדרטייקר נגד קיין

Diunim

New member
לא, זה היה שון-טריפל אייץ'

ובסיום הקרב החגורה הלכה לאיבוד עד שרנדי אורטון מצא אותה בסאמרסלאם.

סתםםםםםםםםם! הרי כולנו זוכרים מי באמת היה במיין איבנט... מי שחגג בסוף עם אלוף אחר... שביחד הם עזרו אחד לשני לקריירה...

סטיבי ריצ'ארדס!

חשבתי על זה

רציתי לעשות של 16.
את כל ה32 לא הייתי עושה כי לא בטוח כמה באמת ראו את כל המיין איבנטים של ה32 מניות, אז היינו מקבלים תשובות כמו "לא ראיתי את 6, אז אני בוחר אוטומטית ב13".

לגבי 16, אולי זה באמת היה עדיף אבל גם אז היו כמה מיין איבנטים שאולי היו נשכחים עם הזמן. הלכתי על 8 האחרונים כי זה אמור להיות הכי "טרי" בהשוואה ל16 או 32.

kendog keds

New member
ומה שמצחיק (או בעצם עצוב) בזה

שבמקרה שלי המיין אבנטים של ה-22 מניות הראשונות הרבה יותר זכורים טוב מה-10 שהיו אחריהם...

ninjastar

New member
מעניין מי יבחר כהמיין-איבנט של מניה הכי גרוע

כולם פחות או יותר יודעים מה המיין איבנטים הכי טובים, אבל יש כל-כך הרבה מיין איבנטים גרועים, שאם עושים את כל המניות, אז אחרי הסיבוב הראשון זה כבר מתחיל להיות מעניין.

Diunim

New member
אני חושב שמוסכם שזה LT-ביגלו

בהתחשב בעובדה שסלב היה במיין איבנט...

pufpuf

New member
זה קרב הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב

מטריפל-אורטון, טריפל-ריינס, טייקר-סיד ועוד כמה...

למעלה