שרשור רויאל ראמבל

תוצאות

פרה שואו
בקי לינץ', ניקי בלה ונעמי ניצחו את אלכסה בליס, מיקי ג'יימס ונטליה. נעמי הצמידה את בליס.

אליפות הזוגות של ראו: הקלאב ניצחו את שיימוס וסזארו (א) וזכו בתואר.

ניה ג'קס ניצחה את ביילי.

האירוע עצמו
אליפות הנשים של ראו שארלוט (א) ניצחה את ביילי

אליפות אוניברסלית: קווין אוונס (א) ניצח את רומן ריינס אחרי התערבות של ברון סטרומן

אליפות משקל קל: נוויל (א) ניצח את ריץ' סוואן וזכה בתואר

אליפות העולם: ג'ון סינה ניצח את איי ג'יי סטיילס (א) וזכה בפעם ה16 באליפות, משווה את השיא של פלייר.

קרב הרויאל ראמבל: רנדי אורטון (נכנס 23) ניצח, כשהוא מדיח אחרון את רומן ריינס (נכנס 30).
גולדברג הדיח את לסנר תוך פחות מדקה, טייקר הדיח את גולדברג, ריינס הדיח את טייקר.
פיינל 4 היו אורטון, ריינס, ווייאט וג'ריקו (שנכנס מספר 2!).
אנגל, באלור, סמואה ג'ו לא היו. אלסוורת', אפולו קרוז וטיי דילינג'ר (נכנס 10) כן היו.
הכי הרבה הדחות: סטרומן עם 7

ninjastar

New member
מישהו זוכר בכלל תקופה

שבה כל המהות של הראמבל לא היה לתת למתאבק שוינס יודע בבירור שהקהל לא רוצה לראות זוכה, לזכות, ולעשות איזה מניפולציה על הקהל כדי שהם יקבלו את זה?

כשבטיסטה זכה, הם השאירו את בריאן מחוץ לראמבל
כשרומן זכה, הם הדיחו את בריאן, והביאו את הרוק
שנה שעברה הם הפכו את כל הבניה של מניה כדי שרומן איכשהו יזכה בראמבל, בלי באמת לזכות בראמבל, כדי שהוא יגיע למניה כהN1C
השנה דחפו את ריינס לקרב כדי שרנדי לא יראה כאופציה כזאת גרועה (כרגיל - לא עבד)

וזה לא רק הראמבל. כל אירוע או קרב גדול בנוי לפרטים הקטנים, הכל כדי שוינס יוכל להמשיך לדחוף את המתאקים שהוא אוהב, שהוא יודע שהקהל לא סובל אותם בתפקיד שלהם. זה פשוט מדהים, ולחשוב כמה מתאבקים - כוכבים ענקיים - יכול להיות לנו כרגע, אם וינס היה משקיע את האנרגיה הזאת במתאבקים שהשקהל באמת אוהב.

אני גם יגיד שאני ממש שונא את זה שסינה ניצח את איי ג'יי.
לא בגלל שAJ הפסיד (זה היה קרב גדול, בראמבל, לא מקום רע להפסיד)
לא בגלל שזה משאיר את AJ בלימבו לקרות מניה (למרות שזה חלק גדול, אבל אולי הם כן ימצאו לו קרב גדול)
ולא בגלל שסינה השווה ל"שיא" של פלייר (כי אני לא איזה מעריץ של פלייר שיהיה לי איכפת מזה)
אני פשוט שונא את הרעיון שלא משנה מה, אם סינה הפסיד למישהו, הוא חייב לנצח אותם באיזשהו שלב בעתיד הקרוב. אני משוכנע עד שהיום שאם בריאן היה בריא, הוא וסינה היו מקבלים רימאץ', וסינה היה מנצח אותו.
למה אי אפשר לקבל נקודה אחרי הפסד גדול של סינה? למה זה תמיד "המשך בשבוע הבא". למה AJ פשוט לא יכל להיות יותר טוב מסינה, וזהו. (אני יודע למה, אבל זה עדיין מעצבן)

בקשר לנקודה האחרונה שלך

כרגע איי ג'יי מוביל 3-1 על סינה.
מסכים שלרוב סינה הוא זה שמנצח פיודים (רוסב, אוונס וכו'). אבל במקרה של סטיילס הוא עדיין מוביל על סינה.

בשביל שסינה ינצח את הפיוד שלו מול סטיילס, הוא צריך עוד לפחות 3 נצחונות עליו. לא רואה את זה קורה.

dannygoosh

New member
אבל זה לא ספורט, זה סיפור

ובסיפור, סטיילס אולי ניצח את סינה יותר פעמים, אבל סינה ניצח איפה שחשוב באמת, הוא זכה באליפות מסטיילס וכנראה גם יצליח לשמור על התואר מולו בהמשך ויופיע במיינאיבנט של רסלמניה. אז בסופו של דבר המאזן הזה של 3:1, 3:2... לא באמת משנה מבחינת התוצאה הסופית של המפגשים בין השניים.

ninjastar

New member
בדיוק התשובה שהייתי נותן

זה סיפור. כשאתה רואה סרט, האיש הרע יכול לנצח את האיש הטוב בכל מפגש, אבל מה שקובע זה מי ניצח בסוף הסרט.
&nbsp
בנוסף, אם אתה מסתכל על זה ממבט של ספורט, AJ ניצח אותו נקי רק בקרב אחד. אז בכל AJ הפסיד את התואר של "יותר טוב".

kendog keds

New member
ממתי יש מדד כזה? שבשביל לנצח פיוד צריך יותר ניצחונות?

בחיים לא שמעתי מישהו מודד ככה... עוד ניצחון פחות ניצחון מה זה חשוב? מה שחשוב זה האימג' בסוף הפיוד, ששם מי שידו על העליונה נתפס כמנצח הפיוד, או לפחות כ"השיג את הנקמה שלו והשווה" (למשל אם לסנר ינצח את גולדברג ברסלמניה)

AMEOBI

New member
מי שניצח את הפיוד

הוא סינה ללא ספק. מה זה חשוב הניצחונות של איי ג'י,אם בקרב האחרון ביניהם, והיחיד שהיה על התואר,סינה ניצח אותו נקי?
אם יהיה קרב חוזר ואיי ג'י ינצח...אז הוא באמת ינצח את הפיוד.
אבל הסיכוי שזה יקרה,הוא כמו שריינס יפסיק לקבל פוש מתישהו

ביקורת ראמבל קצרה!

הביקורת לא מתייסת לפרה-שואו, אותו טרם ראיתי.

אליפות הנשים
היה קרב נחמד, עם כמה ספוטים יפים. אבל מה? ביילי ושארלוט זה לא סשה ושארלוט. שארלוט השתפרה פלאים בזירה ובדמות. 3 מתוך 5.

אליפות אוניברסלית
זה היה קרב מלא הסוואות וזה הצליח להם. כל השימוש בחפצים שונים ומחוץ לזירה הצליחו לגרום לי להתעניין. הופתעתי גם מזה שדווקא ברון סטרומן הציל את הקרב. כן, קצת הרגיז אותי שרומן יצא ממכת אגרופן אחרי כל מה שעבר, אבל סבבה. אוונס שמר על התואר, זה מה שחשוב. 4 מתוך 5.

אליפות משקל קל
זה שהיו רסט הולדס בקרב קרוזווייט אומר הכל. שמח שנוויל זכה, מאז ההיל טרן הוא נהיה מעניין ומגיע לו. קצת חבל לי על סוואן, אבל זה מה יש. 2.5 מתוך 5.

אליפות העולם
וואו, פשוט וואו! בעיניי, הקרב הכי טוב בין סטיילס לסינה שהיה עד כה. עוד בעיניי - קרב טוב יותר מאוקאדה-אומגה או כל קרב אחר ברסל קינגדום 11. מברוק לסינה על התואר ה16. זה בא אחרי קרב מעולה שלא הסתמך בכלל על כלי נשק. 5 מתוך 5.

קרב הראמבל
בניגוד לדעת הרוב, אני שמח שאורטון לקח. הרי ברור שלא יהיה אורטון-סינה בפעם המיליון, כן? הסיפור של הווייאט ממש מסקרן אותי וגם המיני סיפור בראמבל בוצע מושלם, עם הפייס טרן של הארפר על בריי והכמעט סיסטר אביגייל. היה חסר לי רק שאורטון או בריי ידיחו את הארפר, אבל בקטנה.
שמח שהפארט טיימרס לא בלטו יותר מדי. אהבתי שסטרומן הדיח הכי הרבה מתאבקים השנה. הגיע לג'ריקו להיות האיירון מן.
כן, התאכזבתי שרומן היה מספר 30 ולא אנגל/ג'ו/באלור, אבל אלה החיים.
טייקר נראה רע וגם ברוק לא היה בכושר. אז יהיה לנו ריינס-טייקר במניה כנראה. נו בסדר.

סה"כ היה ראמבל סביר פלוס, הבכורה של טיי הייתה מתבקשת והוא קיבל פופ גדול, סמי זיין ומיז היה מכונות קבלת פינישרים אנושיים וכאמור - היה סביר פלוס. 3.5 מתוך 5.

זמנים ללא תוצאות

פרה שואו
3 על 3 נשים סמאקדאון: 9:35 דקות
אליפות הזוגות של ראו: 10:28 דקות
סשה נגד ניה: 5:10 דקות

האירוע עצמו
שארלוט (א) נגד ביילי: 13:05 דקות
קווין אוונס (א) נגד רומן ריינס: 22:55 דקות
ריץ' סוואן (א) נגד נוויל: 14:00 דקות
איי ג'יי סטיילס (א) נגד ג'ון סינה: 24:10 דקות
קרב הרויאל ראמבל: 1:02:07 שעות

AMEOBI

New member
דעה על התוצאות

חזרנו 10 שנים אחורה. אורטון מנצח את הראמבל וסינה אלוף הWWE. אלוהים ישמור.
אם ריינס היה מנצח הייתי כבר בכלל מוותר על מניה לגמרי. ועדיין,הבוקינג שהוא מקבל הוא בלתי נתפס. רק בגלל סטרומן הוא הפסיד לאוואנס. והדיח בראמבל את טייקר וכמעט גם ניצח אותו. מזעזע.
אני מבין שאורטון מאוד אובר,אבל הוא משעמם כבר בערך מ2010. אין לי שום עניין לראות אותו במיין איבנט,או אחד מהקרבות הגדולים של מניה.
כנראה שזה האנטר שלא מפסיק לדחוף אותו. הוא קיבל מיין איבנט עם בריי ויייאט וגם מיין איבנט בסאמרסלאם נגד לסנר.
ההיגיון אומר שסינה יפסיד בצ'יימבר לברי וייאט כדי שהפיוד הזה סוף סוף יגמר במניה.
אז איך נראה בערך הקארד למניה:
אורטון - בריי וייאט על התואר
אוואנס - ג'ריקו (אין לי מושג אם הם ילכו על זה)
טייקר - ריינס
אולי שוב סטיילס - סינה?
רולינס - האנטר
גולדברג - לסנר

בקיצור נראה על הפנים.
לא מזמן ראיתי ppv מ2001. היו שם שלושה קרבות אחרונים,וזה לא מניה:
הרוק - טייקר
האנטר - קורט אנגל
אוסטין - ג'ריקו על החגורה

איפה זה ואיפה מה שיש היום.

Diunim

New member
היי, אל תגזים

לא חזרנו עשור אחורה... כולה שנתיים...

&nbsp
באמת, למה כבר מצפים? בשלוש השנים האחרונות הראמבל הפך למשהו ממש מעצבן. לא סתם גרוע, אלא מעצבן. מאז הקטע עם בריאן בזמנו.
&nbsp
ואני לא מבין למה נתנו לסינה לשבור את השיא של פלייר- אם בסוף הוא מפסיד לבריי אחרי חודש. אבל מה אפשר לצפות?
&nbsp
אגב, בנוגע לנו וויי אאוט 2002 שצפית: אמנם אלו קרבות ענקיים, אבל גם אז הייתה ביקורת על טייקר שתופס זמן מסך (הוא נחשב לסוג של אורטון בזמנו, באמת), על טריפל אייץ' שהתעצם מסטרואידים, ועל ג'ריקו שמקבל חרא בוקינג כאלוף. כך שכל תקופה והתלונות שלה.

Diunim

New member
אני רק שאלה עם

למה?
&nbsp
מה הטעם בדיוק?
&nbsp
את מי מעניין אורטון מנצח בראמבל?
&nbsp
מה אכפת לי בדיוק מזה?
&nbsp
ולמה לעזאזל האגדות עבדו בערך דקה כל הקרב?
&nbsp
לעזאזל, נשמע נורא... מה עובר להם בראש?
&nbsp
אגב, השלושה שהימרו על אורטון בהימורים- שמעתם שמועה בחדשות או משהו? כי אם אני הייתי שומע הייתם יכולים לרכך לי את המכה.

תשובה עם ספוילר

הוא קיבל פופים על הניצחון. או שאולי זה על זה שהוא הדיח את ריינס...

אני הימרתי על אורטון בהימורים - לא התבססתי על שמועה. התבססתי על ליינים של אתרי הימורים ברחבי העולם שהוא היה המועמד המוביל כבר מיום שבת בערב.

אגב, כל הפייבוריטים של אתרי ההימורים ניצחו אתמול. לא תמיד אתרי ההימורים פוגעים במנצחים, אבל הפעם כן. בכל הקרבות, כולל הפרה-שואו.

אכן יש

ההימורים עולים יום לפני האירוע, גג יומיים לפני.

חפש ביום האירוע wwe betting ושם האירוע ותמצא.
לרוב בSkybet יש קבוע ותלוי באירוע. אם זה אירוע סוג ב, לא יהיו הרבה אתרים.
אבל אם זה אחד מ-4 הPPV הגדולים, אז יהיו ביותר אתרים

למעלה