"לא נשארו מתאבקים בזירה ומספר 30 עדיין לא בא! הוא המנצח!"

"לא נשארו מתאבקים בזירה ומספר 30 עדיין לא בא! הוא המנצח!"

זה תרחיש שחשבתי עליו לאחרונה...
מה יקרה אם מגיעים למצב שבו הראמבל יהיה מהיר שכזה, ככה שעוד לפני שיגיעו למספר 30 לא ישארו מתאבקים בזירה?

ואז מספר 30 ייכנס לזירה ויזכה אוטומטית!!!

אני יודע שזה עלול להוריד מהיוקרה של הזכיה, אבל אפשר בהחלט לעשות את זה עם פין באלור הפצוע ובכך לא לסכן אותו.
או שאולי לתת את זה למיז לטובת היט מטורף בסוף האירוע.

אפשר לעשות את זה אם קרב הראמבל לא יהיה הקרב האחרון באירוע. למרות שאני מודה - השנה אין מושג מי יזכה בכלל בראמבל, אבל תרחיש כזה מפתיע ולא צפוי יכול להיות עוד יותר משוגע מכל אופציה אחרת!!!

וטריפל אייץ' אמר לצפות להפתעה השנה בראמבל וזה לוקח בקלות את תואר הפתעת השנה.

מה דעתכם?

PardoFM

New member
או אולי מקרה סנטינו מארלה 2

מישהו מקבל נוקקאאוט במהלך הקרב ומתגלגל החוצה, המתאבק מנצח, יוצא החוצה מהחבל העליון, כי הוא חושב הסתיים בקרב, ואז ההוא מהנוקקאוט נכנס לזירה כשהיא ריקה

kendog keds

New member
אפשר להימנע מהקטע הלא אמין,

שלא לומר ילדותי, של מתאבק טיפש שדופק את עצמו,
ופשוט לעשות ששני המתאבקים האחרונים עפים ביחד כמו שקרה עשרות פעמים בעבר.
&nbsp
&nbsp

סלים וארזה

New member
מנהל
WTF?
יופי. אפשר גם בקרב כלוב להוציא מספרי תיל ולחתוך את הכלוב ולצאת. זו תהיה הפתעה.
אפשר גם שבקרב סולם מישהו יוציא רוגטקה (הרי אין DQ) ויפיל את החגורה. זו גם הפתעה.
אפשר גם שבקרב של רויאל ראמבל יביאו את זאק גווין שלא יכול להיות מודח כי אין מצב ששתי הרגליים שלו יגעו ברצפה.

meidadc

New member
גאוני!!!

Diunim

New member
הרבה זמן רציתי להגיד שזה לא נכון

כי לך תדע, אולי הרגל השנייה נוגעת באדמה... איפשהו...

kendog keds

New member
נראה לי שכל אוהד רסלינג חשב על זה מתישהו בילדותו

אני תמיד דמיינתי ששני האחרונים מעיפים אחד את השני יחד,
מצלצלים בפעמון, הכרוז אומר
the winner of the royal rumble...
ואז מנגנים את המוזיקה שלו והוא נכנס באופוריה מטורפת.
&nbsp
כמובן שזה מציג באור מגוחך כל משפט שאי פעם יגידו על קרב הראמבל לגבי זה שהוא קשה, וצריך לנצח הרבה אנשים, לגלות כושר סיבולת וכו'... אבל בתור פעם אחת בהיסטוריה זה יכול להיות נחמד.
&nbsp
כמובן, רק בשביל מישהו שרוצים להקפיץ מדרגה ולתת לו ים של היט, כי כל סוגי האוהדים ישרקו בוז למי שינצח, בין אם בקייפייב ובין אם מעצבים על הכותבים. לכן אוי ואבוי אם זה לפין באלור או מישהו אחר בתור פייס. על מיז זה יכול להשתלב מדהים, ואפילו מדהים במיוחד דווקא השנה, כשנראה שהוא בפריצה יפה ומעניינת, ואפשר לנסות לזרוק עליו מיין אבנט לרסלמניה שוב. פחות טעם טוב אם יתנו לזה למישהו כמו גולדברג (יש גבול לכמה אפשר לא לרצות לעבוד
) או כל ביגמן אחר.
&nbsp

pufpuf

New member
זה יכול לעבוד רק להיל

וגם אז אני לא בטוח אם זה ייצור היט חיובי או יותר היט בכיוון של "מה זה הבולשיט הזה".
&nbsp
זה מסוג התסריטים שרצים שנים באינטרנט. אם כבר אנחנו בז'אנר הזה, אני יותר חובב של התסריט של "ההיל שמחבר את עצמו עם אזיקים לחבלים" ואז אין באמת שום דרך להעיף אותו למרות שהוא חוטף מכות כל הקרב.

kendog keds

New member
או ההיל שמפרק את החבל העליון ומשאיר אותו על הרצפה

ואז כל דחיפה של מישהו החוצה היא מעל החבל העליון...
אגב, זו אחלה דרך להתמודד עם ההוא שחיבר עצמו עם אזיקים

למעלה