שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
אירועים חשובים

אליפות ה-WWE: AJ סטיילס ניצח את ג'יימס אלסוורת' בקלות רבה. לאחר מכן סטיילס תוקף את אלסוורת'. הוא מאחל לקהל חג שמח. זיגלר מגיע ומזכיר שיש לו קרב על התואר בעוד שבוע. AJ יורד על דולף ודולף אומר שהוא מוכן לקרב. ברון קורבין יוצא ואומר שהוא צריך לקבל קרב על התואר. זיגלר אומר שהוא הרוויח את ההזדמנות. קורבין אומר שזיגלר יפסיד כמו תמיד, ואז נותן לו אנד אוף דייז. לאחר מכן בריאן מסכים לתת לזיגלר קרב מול קורבין, אבל אם דולף יפסיד, הוא יאבד את ההזדמנות שלו.
&nbsp
אליפות בין יבשתית: המיז ניצח את אפולו קרוז אחרי סקאל קראשינג פינאלה. לאחר מכן רנה יאנג ניסתה לראיין אותו, אבל מיז חשף את הרומן שלה עם אמברוז והיא נתנה לו סטירה.
&nbsp
יהיה בשבוע הבא קרב מרובע על תארי הזוגות, בין הווייאטס, סלייטריינו, האוסוז ואמריקן אלפא.
&nbsp
נטליה מזמינה את ניקי בלה לזירה. כרמלה יוצאת גם כן ויורדת על נטליה. היא מסבירה כמה נטליה שנאה את התאומות בלה. נטליה מתעצבנת ותוקפת את כרמלה, ואז גם מודה בהתקפה. היא יורדת על ניקי, אומרת שהיא הייתה צריכה לקבל את כל ההזדמנויות, ואומרת שסינה לעולם לא יתחתן עם ניקי.
&nbsp
אלכסה בליס הצולעת מבקש מבריאן להעניש את בקי, שכמובן מעניק לה קרב על התואר בעוד שבוע. המאמנים אישרו לאלכסה להילחם, ויש לה קרב הלילה ואם היא לא תילחם, היא תאבד את התואר. בליס אומרת שהיא תכסח את מי שנלחמת מולה.
&nbsp
דין אמברוז ניצח את לוק הארפר. לאחר מכן הווייאטס תקפו אותו. גם המיז יצא ותקף אותו.
&nbsp
לה לוצ'אדורה (מתאבקת במסכה) ניצחה את אלכסה בליס אחרי דיסארם הר. כמובן שאחר כך, היא מורידה את המסכה ומתברר שזאת בקי.
&nbsp
מוג'ו ראולי ניצח את קורט הוקינס
&nbsp
ג'ון סינה חוזר בשבוע הבא.
&nbsp
קרב #1 קונטנדרס: דולף זיגלר וברון קורבין נספרו שניהם בחוץ. בריאן יצא וקבע קרב משולש.

דעות אחרי צפיה של פרק לא ממש PG

פרק מעולה של סמאקדאון, בין הטובים מאז הדראפט!
וזה נראה כאילו הם עומדים לנטוש את הPG ולעלות לTV14, ביץ'!

סטיילס רוצח לחלוטין את אלסוורת - מעולה. סוף כל סוף the face that runs the place עושה שם סדר וזוכה לנקמה.
זה מדהים איך הקהל עודד את סטיילס תוך כדי שהוא טובח באלסוורת'.

אני אוהב את קורבין ושמח לראות אותו מקבל הזדמנויות. הפרומו של דולף כבר חוזר על עצמו ומגיע לשלב המיאוס.

המיז היה פשוט לוהט הפרק! הניצחון על קרוז היה סבבה אבל אז... שורת הערב ללא ספק בראיון עם רנה! "אני אובססיבי לגבי דין אמברוז? מה לגבייך? את הרי זאת ששוכבת איתו!"
מיז, זה לא PG!!! ואיזה סטירה רנה הביאה לו! יאללה, מיז ומאריס נגד אמברוז ורנה! book it vince!

פרומו הנשים היה גם מעולה. כרמלה כבר מרגישה ממש בנוח על המיק והייתה הכי טובה מבין השלוש. למרות זאת, מהרגע שנטליה הבריחה את כרמלה, אין לי ספק שזה היה הפרומו הכי טוב בקריירה של נטליה. הפרומו היה מלא רגש ואני די בטוח שהיו שם כמה רגעי אמת מתוסרטים היטב. כמו כן, פעמיים ביץ' בפרומו אחד ופתאום אני ממש רואצה לראות את הקרב בין נטליה לניקי!

זה לא היה הערב של דין, אה? קודם השורה של המיז ואחרי זה הביטדאון ממשפחת הארפר והמיז עצמו.

לה לינצ'אדורה הייתה מעולה. זה היה פשוט יפה לראות את בקי מתאימה את עצמה לסגנון הלוצ'ה בגלל הקרב. בקי היא הוורקרית הכי טובה כרגע מכל הנשים ברוסטר. מצפה לקרב שלהן שבוע הבא.

ראולי נגד הוקינס היה יחסית FF, אבל לא היה כזה גרוע.

קורבין נגד זיגלר היה שיפור מהקרבות שלהם לפני כמה חודשים. יפה לראות את השיפור של קורבין בזירה עם הזמן ותוך זמן יחסית קצר! שמח שזה הפך לטריפל ת'רט.

ושבוע הבא בכלל הולך להיות טירוף של פרק! מיני PPV למעשה. בטח נקבל קידום של הפיוד בין מיז לאמברוז ומי יודע? אולי נשמע איזה דונג עם חושך באולם בטעות :)

kendog keds

New member
זה משהו שידוע הרבה זמן בין אמברוז לרנה?

לא זוכר שידעתי על זה בכלל

תשובה

שנה פלוס מינוס...
לפחות זה מה שאני זוכר.

הם הופיעו בטוטאל דיווה'ס בעונה שעברה בתור זוג (בהופעת אורח) והשנה רנה היא אחת הדמויות הראשיות אז מראים אותה ואת דין די הרבה ביחד.

AMEOBI

New member
מסכים לגמרי

סוף סוף,בדיוק כמו שצריך להיות,סטיילס שחט את אלסוורת'. שמח שעשו את זה. סטיילס הוא האלוף וצריך לבנות אותו ככזה. אהבתי שזה גם היה בלי תרגיל סיום אפילו. בשביל אלסוורת',סטיילס לא צריך את זה. מעולה.
אני עדיין לא מתחבר לקורבין כל כך. נראה יותר טוב בזמן האחרון,אבל עדיין קצת ירוק מדי. גם על המיק הוא די בינוני.
המיז בתקופה הכי טובה בקריירה שלו,ופיוד שלו עם אמברוז נשמע לי רעיון מצוין.
גם מחלקת הנשים של סמאק הרבה יותר מעניינת אותי משל ראו. כרמלה ובליס אחלה על המיק. מעניין מתי יחברו את כרמלה לאנזו וקאס.
שבוע הבא צפויות חזרות של סינה וטייקר. אם שניהם יכניסו את עצמם לקרב הראמבל...צפוי קרב מעניין ביותר.
בסך הכל,אחלה תוכנית של סמאק...כרגיל.

למעלה