שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
אירועים חשובים

שיין יוצא החוצה ומברך את הצוות שלו על הניצחון. הוא מודה לרנדי ולבריי, אבל לא שמח ממה ש-AJ ואמברוז עשו. אמברוז יוצא החוצה ושיין אומר שזה לא בסדר שהוא שיתף פעולה עם ריינס ורולינס. אמברוז מברך את ג'יימס אולסוורת' שעזר להם לנצח את ברון סטרומן. אולסוורת' יוצא עם מגן צוואר, ואמברוז חושף ששיין עומד להציע לו חוזה. שיין נותן לאמברוז לילה חופשי ואומר לו לעזוב את הבניין. AJ יוצא, ואומר שלאולסוורת' לא מגיע חוזה ושלאמברוז לא מגיע קרב מולו. AJ מציע להילחם מול אולסוורת' בקרב סולם על החוזה. אולסוורת' מסכים בתנאי שהוא יקבל קרב על התואר אם ינצח. כל הלילה אמברוז ניסה לחזור לבניין ושיין נאלץ לסלק אותו.
&nbsp
אליפות בין יבשתית: המיז ניצח את קאליסטו אחרי עזרה מברון קורבין. לאחר הקרב קורבין תקף את קאליסטו, אבל זיגלר יצא לתת סופרקיק למיז.
&nbsp
אלכסה בליס מתווכחת עם בקי ומקבלת קרב מולה ב-TLC. נטליה מאשימה את בקי בהפסד של הצוות, ושיין קובע ביניהן קרב.
&nbsp
קרב טאג טים טורמויל, המנצחים מקבלים קרב על תארי הזוגות: ההייפ ברוז ניצחו את האסנשן. בריזאנגו ניצחו את ההייפ ברוז. אמריקן אלפא ניצחו את בריזאנגו. אמריקן אלפא ניצחו את הוודווילנז. אמריקן אלפא ניצחו את האוסוז. למרות שנראה כאילו אמריקן אלפא ניצחו, בריי ווייאט מופיע על המסך ואומר שבשבוע הבא, הם יפגשו את בריי ורנדי.
&nbsp
בקי לינץ' ניצחה את נטליה, אבל אלכסה בליס תקפה אותה אחר כך.
&nbsp
בריאן קובע קרב אחד אחרון בין זיגלר ומיז: קרב סולם.
&nbsp
ניקי בלה מאשימה את כרמלה בהתקפה עליה בסרבייבור סירייס, כרמלה מכחישה. ניקי חושפת שהן ילחמו בקרב ללא פסילות ב-TLC.
&nbsp
ברון קורבין ניצח את קיין בפסילה אחרי שקאליסטו בא לתקוף אותו.
&nbsp
קרב סולם על חוזה סמאקדאון: ג'יימס אולסוורת' ניצח את AJ סטיילס אחרי התערבות מאמברוז.

AMEOBI

New member
דעות בקצרה

אמברוז היה מעולה עם כל הקטע שהוא מסרב ללכת. בעיקר אהבתי שהוא הגיע כמו
the mountie...ראו שהוא ובריאן כמעט התחילו לצחוק בעצמם. כוכב הערב ללא ספק.

מצד שני,הבוקינג של סטיילס ממשיך להיות משפיל ומביך. 3 הפסדים לג'יימס אלסוורת'??? הWWE יצאו מדעתם? גם להאנטר היו מסדרים כזה בוקינג אם הוא היה האלוף? פשוט מביך וגורם לAJ להיראות כמו בדיחה בתור האלוף הראשי.

ועוד נגיד שאחרי ההתערבות של אמברוז,ישר הוא היה מפסיד....
אבל לא. סטיילס התגבר על אמברוז,ואז אלסוורת' העיף אותו מהסולם!
אני כבר לא אתפלא אם יתנו לאלסוורת' את התואר לאיזה שבועיים או חודש...
בוקינג פשוט מזעזע.
אבל מה אני מתפלא כשנותנים לגולדברג לעשות סקוואש על לסנר.

kendog keds

New member
אממ לקחת את זה קשה

קודם כל, לא שזה משנה אבל הוא לא העיף את סטיילס מהסולם אלא בעט לו בראש כשאיג'יי עמד להיכנס לזירה.
&nbsp
בלי קשר, ברור שאלה תוצאות חסרות משמעות, שמדובר בהן על בידור נטו. גם אותי זה מעצבן שזה קורה דווקא לאלוף, אבל אני לא רואה פה פגיעה בדמות של סטיילס.
&nbsp
שאלת על טריפל אייץ', אז טריפל אייץ' הפסיד בזמנו לג'ים רוס ונראה לי שגם לברוקלין ברולר. אלה לא דברים שמישהו לוקח ברצינות.
היה הרבה יותר נזק למשל, אם הוא היה מפסיד 3 פעמים לברון קורבין/בריי וואייט/ כל אחד שהוא מתאבק רציני

AMEOBI

New member
אני רואה את זה הפוך

קודם כל,הוא כן העיף את סטיילס מהסולם,הרגל של סטיילס נתקעה בחבלים וככה נגמר הקרב.
ודווקא אם הוא היה מפסיד לבריי לא הייתי לוקח את זה כל כך קשה. אגב, הוא הפסיד נקי לאוואנס,לפני שהוא עבר לסמאקדאון,וזה לגמרי מקובל בעיני.

האנטר לא הפסיד בתור אלוף העולם לג'ים רוס. אתה באמת משווה את הבוקינג שהאנטר היה מקבל בתור אלוף? הוא היה קובר מתאבקים גם סתם בשביל הכיף.
זה ממש פוגע בדמות של סטיילס,והוא מצטייר כאלוף מגוחך שמפסיד 3 פעמים לאלסוורת'. הבוקינג שהוא מקבל פשוט נוראי ולסנר,האנטר,סינה או מישהו בקליבר הזה בחיים לא היה מקבל כזה בוקינג מביך. אחר כך הם לא מבינים בWWE למה הם לא מצליחים ליצור כוכבים גדולים שיהיו DRAW למניה,וצריכים להביא מתאבקים מהעבר.

כשהאלוף הראשי שלך מפסיד לטרול 3 פעמים ברציפות...זה בדיוק מה שקורה.

kendog keds

New member
לא יודע, זה די ברור שזו בדיחה לא מוצלחת

ובדיחה לא מוצלחת היא עדיין בדיחה.
זה שהוא הפסיד לאוונס זה לא טוב, אבל נגיד ניחא כי גם אוונס אלוף.
כבר תקופה ארוכה מאוד שברגע שמישהו זוכה ב-WWE בתואר כלשהו, הוא מיד מתחיל להפסיד בקרבות לא על התואר לאנשים מהקליבר שלו, וזה גורם לאליפות להיראות חיוורת ולא מוצדקת.
&nbsp
אם עכשיו הוא מפסיד לאורטון או בריי וויאט נגיד, אז אתה תוהה למה אורטון או בריי לא אלופים. הרי הם ניצחו אותו. כאן אף אחד לא ברצינות חושב שאלסוורת' אמור להיות אלוף.
&nbsp
ולצורך העניין אם דיברת על ברוק, אז הוא בתקופתו הפסיד כאלוף לבראיין קנדריק - הילד החדש והאנדרדוג, שזה כמו הטייפקאסט של אלסוורת' רק בלי הלוק של ילד כאפות. לסנר פיצץ אותו במכות עד שנפסל - בדיוק כמו שהיה בקרב אליפות של איג'יי וג'יימס.
לא נראה לי שזה הזיז למישהו את הדימוי של לסנר או של האליפות.
&nbsp
&nbsp

למעלה