שרשור Survivor Series

OZ M1

New member
שרשור Survivor Series

תוצאות מהירות:
פרישואו:
פרקינס, סוואן ונועם דר ניצחו את את טוני נס, דרו גולק ואריה דיווארי.
קיין ניצח את לוק הארפר.

צוות הנשים של רו ניצח את צוות הנשים של סמאקדאון.
מיז ניצח את סמי זיין.
שיימוס וסזארו ניצחו בקרב הזוגות.
בריאן קנדריק ניצח את קליסטו
צוות הגברים של סמאקדאון ניצח את צוות הגברים של ראו
ביל גולדברג ניצח את ברוק לסנר אחרי סקוואש!!!!

OZ M1

New member
דעות

האמת שראיתי רק את שני הקרבות האחרונים (אם אפשר לקרוא למיין איבנט קרב). הקרב 5 על 5 של הגברים היה פשוט כייפי לצפייה ואני שמח שלא נתנו לרומן ריינס לצאת אובר פה.

מהמיין איבנט אני פשוט בשוק... האמת שכל הכבוד להם על כך שהם לפחות העיזו גם אם ההחלטה היא פשוט
.........

AMEOBI

New member
דעות

האמת שאני כבר לא זוכר ppv שראיתי את כולו בלי כמעט FF (חוץ מהמיז-זיין וקרב הקרוזרוייט). ראיתי 3 שעות...וחוץ מה5 דקות האחרונות...מאוד נהניתי.

הקרבות הישרדות היו מאוד מעניינים (במיוחד הגברים), והיה שימוש יפה גם בג'יימס אלסוורפ וגם בlist of jericho. בראון נראה מעולה ולא אכפת לי בכלל שבונים אותו כמפלצת,שאפילו מהקפיצה של שיין על השולחן,הוא הצליח לקום. מעניין לאיזה פיוד הוא יילך. משער שזה יהיה עם ריינס על אליפות ארה"ב.

הייתי מעדיף שישאירו את ג'ריקו ואוואנס אחרונים, אבל משום מה אורטון עדיין מקבל פוש בלתי נתפס. הוא היה המיין איבנט עם לסנר בסאמרסלאם,מיין איבנט נגד וייאט בגלל הדיבייט ושוב נשאר שורד אחרון עם וייאט. לא ברור לי למה זה מגיע לו. אני מבין ורואה שהוא מאוד אובר,אבל עדיין זה מוגזם. מעניין אם ימשכו את הפייס טרן שלו על וייאט עד למניה,לקרב ביניהם. עדיין היה קרב מעולה.
קצת חששתי ששיין איבד את ההכרה אחרי הספיר מריינס. מקווה שהוא בסדר.

והמיין איבנט...מה זה החרא הזה????????

למה לתת לגולדברג,שלא התאבק 12 שנים וגם לא מתוכנן לחזור לפעילות מלאה, לנצח את ברוק לסנר?? ועוד נקי...ותוך דקה וחצי!!!

זה פשוט מחרבן על כל מי שלסנר שחט בשלוש שנים האחרונות.
במקום שיבנו מתאבק צעיר שיוכל למנף את הניצחון עליו,כדי לבסס את עצמו, נותנים את זה לגולדברג...??WHAT THE FUCK

קראתי שיש שמועות שגולדברג ישתתף גם בראמבל. וזאת הסיבה שנתנו לו לנצח,כדי להמשיך את זה למניה. אז יהיה קרב שלישי ביניהם?
זה היה סיום כזה הזוי. ראיתי שנשאר איזה 10 דקות עד הסוף ואמרתי לעצמי שבטח ברוק ישחט אותו וככה זה ייגמר. מי חשב על סיום כזה? אני מאוד מקווה שיש לWWE תוכנית כדי שמישהו שבאמת צריך את זה,ירוויח מניצחון על גולדברג.
אבל כמו שאני מכיר אותם...בסוף ריינס יהיה זה שינצח אותו עם ספיר משלו

אפרופו ריינס,איזה יופי היה לראות אותו מקבל היטים עצומים בכניסה,למרות שהוא פייס כמובן...ומיד אחריו את ג'ריקו מקבל פופים עצומים למרות שהוא היל.
הוא פשוט בלתי נסבל. ועוד שמעתי שהוא מרוויח יותר מ2 מיליון דולר לשנה...
על מה בדיוק? איפה יוקר המחיה אצלך ריינס??

והדבר הכי טוב בppv...הריאיון של ג'ריקו ואוואנס שעונים לשאלות טוויטר.
פשוט זהב טהור. מאוד מקווה שהם יעשו סרט ביחד. אני הראשון שאראה אותו.
לא זוכר כימיה כזאת של זוג...אולי האנטר ושון בdx,או סקוט הול וקווין נאש. הם ממש ברמה הזאת.

סך הכל היה ppv מעולה...עד ל5 דקות האחרונות.

roeiba35

New member
אז ככה

האמת בניגוד לכל התחזיות לא היה לי ספק שגולדברג ינצח ,רק שאם אתם שואלים אותי ? אתם עושים רייטינג בונים קרב של מפלצות ומסיימים אותו תוך 2 דקות סלחו לי ,שיא הטיפשות יש אנשים שחיכו לקרב הזה למינימום 20 דקות ושמתם עליהם פס ענקיי...בקיצור ממש לא התאכזבתי מהתוצאה אלה מהדרך העלובה.

AMEOBI

New member
אולי

זה בגלל שהיו שמועות על פציעה של גולדברג.
והאמת...קרב של 20 דקות בין לסנר לגולדברג נשמע לי מתיש לצפייה.

Katzomoto

New member

4.5 שנים..
4.5 שנים, מאז הרו שאחרי מאניה 28, בו הוא חזר לחיינו..
2.5 שנים בערך מאז אותו ניצחון על אנדרטייקר במאניה 30 שלאחריו הוא נבנה כמו מפלצת בלתי ניתנת לעצירה.
ב-4.5 שנים הללו הוא הספיק (לאו דווקא לפי הסדר) לשבור את הסטרייק, לחסל את סינה, לשבור את היד לטריפל אייץ' ולנצח אותו פעמיים, לנצח את פאנק, לפרק את רולינס (למרות שלא זכה בתואר באותו קרב), לקבור את אמברוז במאניה, לנצח שוב את אנדרטייקר, לפרק את אורטון, ובין לבין לחסל כל אחד שעמד בדרכו (new day, ביג שואו, מארק הנרי, 3mb, מייקל קול :) ).
כל שם גדול הוקרב על המזבח הזה. במהלך הזמן הזה היו אינספור הזדמנויות לתת למתאבקים ראויים וראויים פחות להיות אלו שעושים את זה סוף סוף.. הכל בשביל הרגע בו מישהו, ראוי, אובר, אחד שאמור להיות העתיד של החברה, יבוא וינצח סוף סוף את המפלצת הבלתי מנוצחת ויזכה לתהילת עולם.

היום קיבלנו את המישהו הזה. מתאבק בן 50 שלא התאבק 12 שנים ולא יתאבק יותר לעולם, פירק את לסנר בסקווש של שתי דקות.

elotan

Member
דעות (כדי להימנע מספויילר בכותרת)

אני לא מאלה שאוהבים להגיד אמרתי לכם, אבל אמרתי לכם..........
אני אתן דוגמא - כשבט חזר לקרב אחד, זקן ונכה, מישהוא מכם היה מעז לשים בהימור שלו 9 נקודות על זה שהוא יפסיד?

dannygoosh

New member
זה שונה לגמרי

קודם כל, ברט השתתף בעוד כמה קרבות אחרי מניה, אבל הדבר הכי חשוב הוא הסטוריליין של החזרה שלו. זה קאמבק שכל מטרתו הייתה לתת קלוז'ר לסיפור הכי מכוער בתולדות ההיאבקות. היה ברור שברט ינצח כי ככה צריך לסיים סיפור כזה. לא היה יכול להיות שום סנאריו שבסופו ברט הארט לא מנצח ווינס מקמהן לא צורח מכאבים. ובמקרה של ברט היה מדובר ביריב ממש זקן, שהוא בכלל לא מתאבק. גם אם וינס מקמהן היה ברוק לסנר, הקאמבק של ברט היה מסתיים בניצחון זהה.
&nbsp
במקרה של גולדברג לא היה שום סיפור מיוחד מאחורי הקאמבק ולא היה שום עניין של נקמה, להיפך, כל הזמן דיברו על זה שגולדברג ניצח בקרב הקודם ביניהם.
&nbsp
גם דיברנו פה לא מזמן על סטינג ועל ה"מורשת" שלו בWWE. במקרה הזה, לדעתי בצדק, סטינג הפסיד, כי בתכנית הגדולה וב"דברי הימים" היה נכון שהוא יפסיד. כמובן שיש עוד דוגמאות שסותרות את מה שאתה טוען.
&nbsp
הניצחון של גולדברג, במיוחד בדרך שבה הושג, הוא החלטה מאוד תמוהה. אני לפחות מקווה שזה באמת כדי לתת לגולדברג מומנטום לעוד כמה קרבות, אבל גם במקרה הזה אני חושב שזו החלטה גרועה.

שי מילר

New member
מנהל
פייר

מסיר את הכובע של סמי זיין בפניך, לא ציפיתי ולא חשבתי לרגע שככה זה ייראה.
שאפו
ובלי קשר, מודה ומתוודה שאהבתי לאללה. זאת הדרך הכי מוצלחת מבחינתי שיכלו לבצע את זה. אני לא אוהב את זה שלסנר משמיד כל העומד בדרכו, כשגולדברג רצח אותו זה גרם לי אפילו לקצת מארק אאוט מומנט, אין מה לעשות אני תמיד הייתי מארק שלו ונשארתי גם ב-2016.

elotan

Member
ועוד דבר, בנושא אחר לגמרי

ראינו יופי בדיוק כמה זמן לקחה ואיך נגמרה ה WOMAN REVOLUTION
קרב פותח.

Nurd4Life

New member
שטויות

גם אם המשפט הוא נכון בכלליות (ואני לא מסכים איתו. לא חושב שיש משמעות מיוחדת למהפכה הנשית, אבל הן כן מקבלות יותר פוקוס מבעבר) - אין לזה שום קשר לכך שהם היו קרב פותח באירוע הזה.
&nbsp
לדעתי קרב פותח באירוע ברוב המקרים זה מקום הרבה יותר טוב להיות מאשר באמצע הקארד או אפילו הקרב השני בו

keyfabeSH

New member
איך אתה יכול לכתוב את זה בכלל

קרב ראשון בתוכנית זה אחלה. לקרב ראשון גרוע יש פוטנציאל להחריב אירועים. זאת דווקא הבעת אמון מצד ההנהלה. אני מזכיר לך שבמשך שנים קרבות הנשים היו אתנחתא בין שני הקרבות הגדולים של האירוע.. פוזיציה הרבה, הרבה יותר מעליבה.
אה ואתה יודע מי עוד היה בקרב ראשון - זוכה הראמבל ברסלמניה 29 אדג' בקרב האחרון שלו על האליפות.

Sandro

New member
דעות

קרב אחרון - wtf?? מה נראה לכם?! הזקן הזה מנצח את לסנר אחרי 12 שנה שהוא לא התאבק?!
ראו נגד סמאקדאון קרב גברים - זה היה קרב מעניין, אבל התבאסתי שלא השאירו את סטיילס נגד אוואנס לסוף, השתמשו ביכולות שלהם מעט מדי וזה לא הרגיש כמו PPV. כל הקטע של השילד כבר משומש ויצא מכל החורים,אמברוס מתאבק בינוני מאוד. אני גם לא מבין למה ממשיכים לקדם את ריינס ולדחוף אותו עמוק לגרון למרות שאף אחד לא סובל אותו. שיין מקמהן נותן פייט, אבל הוא בהחלט צריך ללמוד להבא לא לצרוח Small Package..
הקרב נשים גם היה נחמד. אני מבין שהקטע של ביילי הוא לנצח בביילי טו ביילי סופלקס, אבל זה כ"כ לא אמין כמהלך מסיים ועוד נגד אלופת סמאקדאון..

rkoron

New member
דעות

לדעתי אירוע יוצא מן הכלל.
לא יודע למה, אבל אני ממש אהבתי מה שעשו עם גולדברג. הם אשכרה גרמו לי להיות בשוק, בערך באותה רמה אחרי שלסנר הצמיד את טייקר ברסלמניה.
ללא ספק העדפתי זה על פני קרב ארוך ומשעמם בין שני המתאבקים האלה.
&nbsp
לגבי קרב ההישרדות של ראו נגד סמאקדאון - האווירה הייתה מחשמלת, הקהל היה נהדר(בעיקר עם הבוז לריינס). שימו לב איך אורטון הולך לבן של שיין אחרי הספיר של ריינס עליו ואומר לו שאבא שלו בסדר..אהבתי.
&nbsp
אז לסיכום - אירוע מעולה.

למעלה