איי ג׳יי סטיילס עם תמונה מעניינת בטוויטר

איי ג׳יי סטיילס עם תמונה מעניינת בטוויטר

כמובן שזה קרב שלא ייצא לפועל, אבל בחיי... הייתי נותן המון כדי לראות קרב שלהם בשיאם.

זה יכול היה להיות הקרב הטוב בהיסטוריה!

Sandro

New member
למה אתם חושבים שאין סיכוי?

נכון שמייקלס לא יהיה בשיאו, אבל אולי הוא יחזור לעוד קרב אחד אם האוהדים ממש ילחצו?

dannygoosh

New member
האוהדים כבר לא ילחצו

אף אחד לא ילחץ להחזיר את שון מייקלס, עכשיו, 6 שנים אחרי שפרש מהיאבקות.
&nbsp
יש המון כוכבים צעירים ומוכשרים, ולא צריך להחזיר כאלה שפרשו, ובטח לא כאלה שפרשו בכבוד כמו שון מייקלס.

Sandro

New member
בינתיים אני קורא המון

תגובות של אוהדים שמתים שמייקלס יחזור לעוד קרב אחד מול סטיילס, אז "אף אחד" זה בטוח לא.

dannygoosh

New member
ומה בדיוק האוהדים האלה עושים

חוץ מלכתוב באינטרנט "הלוואי שמייקלס יחזור"?
בעידן של היום, כשאוהדי רסלינג באמת רוצים משהו, הם עושים משהו בנדון מעבר ללכתוב טוקבקים.

קח לדוגמה את השנה-שנתיים האחרונות בקריירה של דניאל בריאן; האוהדים רצו לראות אותו זוכה והם פשוט הרסו את המופעים והתכניות של הWWE עד שזה קרה.
קח כדוגמה נוספת את ההתנהגות של הקהל אחרי העזיבה האחרונה של סי אמ פאנק. לפחות במשך תקופה, לא הפסיקו לצעוק את השם שלו ולהרוס פרומואים וקרבות.

אני לא אומר שקאמבק של מייקלס - אפילו חד פעמי - לא ילהיב את האוהדים (גם אותי, מודה). אני רק אומר שמייקלס פרש בזמן אחרי קריירה מפוארת והאוהדים מעריכים את זה. תמיד יהיו את אלה שירצו עוד קרב ועוד קרב, אבל מבחינת רוב האוהדים לא נראה לי שקיים "צורך" שהוא יחזור עכשיו לעוד קדנציה או לעוד קרב. אני בטוח שגם מבחינת מייקלס אין שום צורך כזה.

pufpuf

New member
אני כבר רואה את זה

מייקלס נגד סטיילס בקרב ישו על עמוד- בוק איט!

AMEOBI

New member
הלוואי

קשה לי להאמין שמייקלס יסכים לחזור,כי קראתי כבר כמה פעמים שהוא לא מוכן לעשות את זה.
זה יכול להיות קרב ופיוד מדהים. הלוואי שזה יקרה. אני בטוח שרוב מוחלט של האוהדים היה רוצה לראות את מייקלס חוזר לעוד קרב אחד. הוא גם לא מאלה ש"פורשים" ואז חוזרים כל שני וחמישי. קרב שלו באמת יהיה משהו מיוחד.

למעלה