שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
אירועים חשובים

דין אמברוז הביא לג'יימס אולסוורת' חולצה מיוחדת שהכינו עבורו.
&nbsp
רנדי אורטון פותח את התכנית ואומר שבריי הוא כמו חול טובעני שקשה לנצח. אבל רנדי מטורף והוא ינצח אותו. בריי מופיע בארון קבורה מאחורי הקלעים ואומר שהוא הרודף. הארפר יוצא אל הזירה. במהלך הקרב אנשים במסכה שחורה מביאים את ארון הקבורה לזירה. אורטון מנצח בפסילה אחרי שבריי תוקף אותו. כשהם פותחים את ארון הקבורה, קיין יוצא מתוכו ועוזר לאורטון לתקוף את הווייאטס, עד שהאורות נכבים והם נעלמים.
&nbsp
AJ סטיילס משווה בין ג'יימס אולסוורת' לדיוויד ארקט, ומזהיר את אמברוז מלהתערב לו בקרב.
&nbsp
אלכסה בליס ניצחה את נעמי אחרי הטוויסטד בליס. לאחר הקרב, בליס התראיינה אצל רנה יאנג ואמרה שבעוד שלושה שבועות, היא תקבל את הקרב מול בקי.
&nbsp
קורט הוקינס היה צריך לערוך את הבכורה מול אפולו קרוז, אבל אחרי שהוא לגלג על אפולו, אפולו נתן לו מכה והוקינס ברח.
&nbsp
כרמלה יצאה כדי "לחשוף את האמת" על ניקי בלה. ניקי יוצאת כדי לשמוע וכרמלה אומרת שניקי יכולה הכל כי החבר שלה זה ג'ון סינה. כרמלה אומרת שהיא מנסה להסתיר את זה. ניקי אומרת שכאן היא רק מתאבקת. כרמלה מראה קטעים מטוטאל דיווס שבהם ניקי קונה המון דברים. ניקי אומרת שהיא לא מפחדת מאף אחת, ובטח שלא מכרמלה. כרמלה מאשימה את ניקי שניצלה את ברי כדי להיכנס לזירה, ואת ג'ון כדי להפוך לסלבריטי.
&nbsp
המיז והספיריט סקוואד ניצחו את דולף זיגלר וסלייטריינו אחרי שמיז תקף את סלייטר וקני נתן לו רול אפ.
&nbsp
נטליה ביקשה ממיק פולי ודניאל בריאן להיות בנבחרת הבנות בסרבייבור סירייס.
&nbsp
ברון קורבין ניצח את ג'ק סוואגר אחרי אנד אוף דייז.
&nbsp
דין אמברוז רצה לשפוט במיין איבנט, בריאן סירב ואמר שהוא יוכל להיות כרוז או מודד זמן. דין לוקח את שני התפקידים.
&nbsp
אליפות ה-WWE: ג'יימס אולסוורת' ניצח את AJ סטיילס בפסילה אחרי שסטיילס לא הפסיק לתקוף אותו בפינה. לאחר הקרב אמברוז נתן לו דירטי דידז.

Israeli Hero

New member
מתי יפסיקו כבר

להזכיר את זה שג'ק סוואגר הוא אלוף עולם לשעבר? זה לא עוזר להעלות את הסטטוס שלו, וזה רק גורם להורדת היוקרה של אליפות ה-WWE.

דעות

תודה על הדיווח, היה שבוע חגיגי ועמוס בשבילי.

הקטע הכי טוב בתכנית? הפרומו של כרמלה וניקי בלה. שאפו, כתיבה מעולה וכרמלה סוף סוף מרגישה בנוח בדמות שלה. ניקי בלה גם תרמה המון להצלחת הפרומו!

לא אכפת לי שהספיריט סקוואד יקבלו עכשיו קרב על התואר, באחת התכניות הקרובות ויפסידו.

ג'יימס אלסוורת' קיבל צ'אנטים סטייל גולדברג ואיי ג'יי סטיילס הוא המוכר הכי טוב כרגע בWWE. "קרב" ארוך מדי אבל זה מה יש.

Rami V

New member
אפשר הסבר

היי, מאז הפיצול לא יוצא לי לראות סמאקדאון (אין לי את הערוץ) ואין כח או זמן לבקש מהדודים. אתם יכולים להסביר לי מי זה ג'יימס אלסוורת? אני שומע אותו הרבה ואפילו קיבל קרב על האליפות.
תודה,

למעלה