RAW IS GOLDBERG

Diunim

New member
אירועים חשובים

קווין אוונס יוצא החוצה עם ג'ריקו ואומר שמיק פולי מנסה לנקום בו. כריס ג'ריקו אומר שזה נורא שאוונס יכנס למקום שסיים לפולי את הקריירה. אוונס אומר שמי שתיגמר לו הקריירה זה רולינס. ג'ריקו אומר שבשבוע שעבר היה שיפוט רע בקרב שלו מול רולינס. אוונס נשבע להפריש את רולינס, שיוצא החוצה. רולינס יורד על הרשימה של ג'ריקו ומזכיר איך שאוונס נטש את ג'ריקו פעמיים לחטוף פדיגרי. אוונס אומר שהוא וג'ריקו מדברים על זה, ורולינס יורד על ג'ריקו. ג'ריקו רוצה להילחם, ורולינס שואל מה אוונס יעשה, ינטוש אותו? אוונס רוצה להישאר, ג'ריקו אומר שעדיף שילך כדי שהוא ישמור על הצוות. סת' רולינס ניצח את כריס ג'ריקו אחרי שהפך את הקודברייקר לפדיגרי.
&nbsp
ליטה ריאיינה את שארלוט. היא מדברת על ההיסטוריה שבכניסה לסאל. שארלוט יורדת על סשה ואומרת שהיא ניצחה אותה הרבה פעמים. מזל שהקרב יהיה בעיר של סשה. שארלוט אומרת שהניצחון אצלה בדם.
&nbsp
גולדן טרות' ומארק הנרי ניצחו את השיינינג סטארס וטייטוס או'ניל. היה קטע לפני הקרב בו טרות' הסכים לקנות שעונים מזויפים מהסטארס אם הוא יפסיד.
&nbsp
ג'ריקו ואוונס מתווכחים כי אוונס יצא לקראת סוף הקרב של ג'ריקו ורולינס. סטפני מרגיעה אותם כי היא צריכה אותם בסרבייבור סירייס.
&nbsp
הניו דיי יורדים על סזארו ושיימוס. הם אומרים שהילרי וטראמפ זה צוות טוב יותר מהם. זה היום ה-420 בתור אלופים. ביג אי ניצח את שיימוס אחרי שסזארו הסיח את דעתו של שיימוס וביג אי נתן רול אפ.
&nbsp
בו דאלאס (ע' קורטיס אקסל) ניצח את נוויל אחרי קאטר. לפני הקרב, אקסל אמר שהוא הבוליבר הכי גדול שיש. לאחר הקרב בו תקף את אקסל.
&nbsp
דיינה ברוק ניצחה את ביילי אחרי שזרקה אותה אל עמוד הזירה.
&nbsp
פול היימן מתראיין מאולפני WWE בנוגע לגולדברג. היימן מייעץ לגולדברג לדחות את האתגר כי לסנר יכסח אותו. לסנר גם ככה מעוצבן על רסלמניה 20. זה עוד יותר מעצבן שגולדברג חושב שהוא יכול לנצח עוד פעם.
&nbsp
ברון סטרומן כיסח עוד שני ג'וברים. ושוב פעם, הוא רוצה תחרות. סמי זיין יוצא להתעמת איתו. ברון דוחף אותו אל מחוץ לזירה. לאחר מכן סמי אמר שאף אחד אחר לא רצה להילחם מול סטרומן, אז הוא יצא.
&nbsp
לאנה ורוסב מדברים על האל אין א סאל. לאנה אומרת שרוסב הוא איש משפחה נהדר. הם יורדים על הסמואים. רוסב מראה תמונות של המשפחה שלו. הוא אומר שכולם אלופים. ריינס יוצא, ואומר שיש לו משפחה גדולה, המעריצים שלו. ריינס אומר שרוסב דומה לכלב המשפחתי. לאנה נותנת לו סטירה ורוסב נותן סופרקיק. הוא תוקף אותו עם המדרגות ונועל אקולייד.
&nbsp
אמה תהפוך בקרוב לאמלינה.
&nbsp
אנזו וקאס יוצאים לרדת על הקלאב. ביג קאס ניצח את קארל אנדרסון אחרי איסט ריבר קרוסינג.
&nbsp
TJ פרקינס מגלה שקנדריק הבטיח משהו לטוני ניס ולדרו גולאק. קנדריק אומר שבניגוד למשחקים, שם החיים לא מוגבלים, כאן נשארה לפרקינס רק נקודת חיים אחת. זה יגמר בסאל. ריץ' סוואן וסדריק אלכסנדר באים לעזור לפרקינס.
&nbsp
ליטה ריאיינה גם את סשה. סשה אומרת שהיא מכבדת את שארלוט על ההיסטוריה שהן עושות. ליטה שואלת אותה על ההפסד בסאמרסלאם, סשה אומרת שעכשיו היא במצב מצוין. היא לא מפחדת מהסאל.
&nbsp
בריאן קנדריק, טוני ניס ודרו גולאק ניצחו את TJ פרקינס, סדריק אלכסנדר וריץ' סוואן אחרי קפטן הוק לסוואן.
&nbsp
מיק פולי קובע רולינס מול אוונס מול ג'ריקו לעוד שבוע. בנוסף, הניו דיי ילחמו מול סזארו ושיימוס בקרב לא על התואר.
&nbsp
מייקל קול מדבר על מה שגולדברג אמר ב-ESPN ועל האתגר של היימן. גולדברג יוצא החוצה. הוא מדבר על מה שהוא עשה ללסנר ואומר שאולי כדאי לשמור על זה במשחק... ואז גולדברג קיבל את האתגר מהיימן, וחשב שאולי יש לו ג'קהאמר אחד אחרון. ולא רק שלסנר IS NEXT, לסנר IS LAST. הוא עוזב וחוגג. ברוק לסנר יבוא שבוע הבא ל-RAW במיניאפוליס.

meidadc

New member
תגובה על המיין איבנט

אני בשוק התגובה של הקהל לגולדברג. היה באמת מרגש והכל - אבל אני לא מבין למה זה מגיע לו..

כנרה שבניה טובה ובוקינג טוב חשובים יותר מכישרון בזירה.

Diunim

New member
עם כל הכבוד

לא נראה לי שדין מלנקו, לדוגמה, היה חוזר ומקבל תרועות עצומות רק בגלל שהוא אחד מהמתאבקים הטובים ביותר בעולם.
&nbsp
בוקינג זה חלק בלתי נפרד מהעניין, אז כן, כשמתאבק שגבוה יותר בקארד חוזר, הוא יקבל תגובה גדולה יותר מאשר מתאבק מידקארדר.
&nbsp
וזה בסדר גמור.

kendog keds

New member
בול!

בן אדם שאמר לא פעם שהוא לא אוהב להתאבק ומעדיף קרבות כמה שיותר קצרים כדי לעשות כסף קל... מה גם שהראן האחרון שלו ב-WWE היה שעמומון... על מה ולמה?

Diunim

New member
גם אם

סקוט סטיינר היה חוזר ל-WWE, והוא הרי בדיוק אותו הדבר, הקהל היה מגיב לו ככה.
&nbsp
נוסטלגיה, סתם רצון לחיות את הרגע, אתם יודעים.
&nbsp
ברור שאחר כך יהיה חרא, כנראה הקרב לא יהיה טוב, אבל אותו דבר היה עם סטינג, וגם עם לסנר בתחילת הדרך.
&nbsp
אבל זה פשוט כי אנשים נורא נהנים מהרגעים האלה. האמת שאני חושב שאם אתם הייתם באולם, גם אתם הייתם נופלים ומעודדים. לפעמים גם זה קורה. ולצערי לא מספיק.

meidadc

New member
שלא יהיה לך ספק

זה היה מאוד מרגש וכצופה מאוד נהנתי לראות את תגובת הקהל. אני בכלל חושב שהדבר שאני הכי אוהב בביזנס הזה זה את תגובות הקהל: המיז גירל, התגובות אחרי שבירת הסטריק, תגובת הקהל בכניסות של מתאבקים מאותה עיר כמו פאנק בשיקגו וכד'.

לכן אני די בטוח שאילו היתי בקהל היתי נהנה וזורם לעודד עם כולם. פשוט בניתוח מושכל בדיעבד אני לא מבין למה היתה להם תגובה כזו

pufpuf

New member
סטיינר זה דוגמה טובה

גם כשהוא חזר ב 2002 בסרבייבר סיריס הקהל התפוצץ עליו, אבל ברגע שהוא דרך בזירה כמתאבק זה נגמר.

kendog keds

New member
אתה אומר "נופלים" כאילו זה משהו רע

אני ישבתי בקהל בקרב הראשון שלהם ברסלמניה 20,
מתחייב בפניך שצעקתי בקולי קולות "גוווולד-ברג",
אבל אחר גם "you both suck"
&nbsp
וגם יו סולד אאוט ללסנר
וגם נה נה נה נה היי היי היי גוד ביי לשניהם
&nbsp
וכמה שאני שרוף על אנגל, כמובן שצעקתי יו סאק לפי המוזיקה שלו כשהוא נכנס.
אין מה לעשות, אוהד רסלינג מגיע לאולם כדי להנות מהחוויה עד הסוף. ברור שהקהל יצעק גווולדברג ויריע לו.

Diunim

New member
נו, אז מה הביקורת כלפי הקהל? ברור שזה מה שהיה אמור לקרות

kendog keds

New member
כי לגמרי היה פה משהו מוגזם

התשואות הארוכות עם כפיים ו"הולי שיט" ו"דיס איז אוסום" זה משהו מעבר ל"גוווולדברג" וסתם פופים... אני לא רואה את עצמי משתתף בפיאסקו הזה אם הייתי שם.
אבל בכללי אני אומר שפופים למישהו כשהוא עושה קאמבק לא מעידים על זה שרוצים לראות אותו חוזר

AMEOBI

New member
דעות ראו מפורטות

עוד ראו חלש להחריד.
הסגמנט עם אוואנס וג'ריקו היה מצוין כרגיל...אבל למה כל שבוע ג'ריקו צריך לג'בר??
הוא הדבר הכי טוב שיש לראו כרגע,ולא סתם הוא קיבל פופים בהתחלה.
רולינס לא צריך לצאת עליו אובר כל שבוע...
ג'ריקו ואוואנס חייבים להיות הקפטנים של ראו בקרב נגד סמאק.
כל השאר...כרגיל לא מצליח ליצור אצלי שום עניין.
ריינס לא יהיה לעולם מה שהWWE רצו שהוא יהיה (סינה הבא),והקהל בחיים לא יקבל אותו בתפקיד הזה. לפחות הוא כרגע מתחרה על החגורה המשנית והעיפו אותו מתמונת האליפות הראשית. FF אחד גדול בכל מה שקשור אליו.
עדיין מוזר לי לראות את רולינס כפייס...כנראה שייקח זמן להתרגל לזה. בדיחות די טפשיות על ג'ריקו. אני מקווה שהוא לא יהיה פייס מלוקק כזה סטייל סינה.
ועכשיו לגולדברג...בואו נראה. מצד אחד מישהו שאמר שהוא מעדיף קרבות קצרים ולקחת את הכסף וללכת...ומצד שני לסנר...שבכלל אין לו שום רגש לענף והוא מגדיר את עצמו כprice fighter...ובכל ריאיון שלו בתראו ביוטיוב רואים שהדבר היחיד שמעניין אותו,והוא גם אומר את זה,זה הכסף.
מעבר לזה שגולדברג עדיין אובר עם הקהל,כנראה שהם לא זוכרים את הקרב הקודם שהיה חרא אחד גדול. אין לי שום עניין בקרב הזה וחבל שהוא ייקח את המיין איבנט של סרביביר סיריס. במקום לתת את זה לסטיילס,אוואנס,אמברוז,רולינס...חברה שבאמת מגיע להם ומתאבקים כל השנה.
ראיתי במקרה את הסיום של הקרב של דיינה ברוק וביילי...אם לא ראיתם,אז תראו.
זה בוטץ' ברמות הגבוהות ביותר. לדיינה הזאת אסור להתאבק בלי השגחה צמודה.

נ.ב. משעמום ראיתי את הקרב של סטרואמן וחיפשתי איזה בוטץ' או חוסר יכולת... אבל האמת שהופתעתי ממש לטובה. הוא נראה טוב,המהלכי כוח שלו נראים אמינים מאוד,התרגילים שלו לא רעים ויש לו אחלה לוק ל"מאנסטר" היל.
מעניין אותי לראות אותו בקרב מלא נגד מתאבק טוב...כמו סמי זיין. מודה שהסתקרנתי.

דעות

שוב תודה לך על הדיווח!
אז ככה:
ג'ריקו זה הדבר הכי טוב כרגע בRAW, חבל שהוא שוב הפסיד לרולינס.
סשה ושארלוט יתנו קרב טוב, אבל כל הבניה לא להיט. וגם - ליטה לא ממש מראיינת טובה.
מעניין אותי זיין נגד סטרומן דווקא.

והכי חשוב - גולדברג! גולדברג! גולדברג! גולדברג! גולדברג! גולדברג!
עור ברווז וצמרמורת התרגשות! וגם אחלה פרומו, אהבתי ממש!
נכון שהקרב יהיה חרא, אבל לכמה דקות חזרתי לילדות! עכשיו, איפה סקוט הול שידפוק לו איזה שוקר חשמלי?

roeiba35

New member
האמת שפשוט לא הפסקתי

להתרגש מלראות את החזרה של גולדברג , הקהל ,ההתרגשות ,התגובות, ובניגוד גמור לכולם אני מחכה לקרב לסנר/גולדברג .

למעלה