שתי הכרזות מטורפות של הWWE ברשתות החברתיות!

הוכרזה היריבה של אסקה לטייקאובר: טורנטו

והיא לא אחרת מאשר......
מיקי ג'ייייייייייייייייימס!!!!!

לפי מה שקראתי, התכנון המקורי היה שזאת תהיה טריש סטראטוס, כי זה בטורנטו, אבל טריש בדיוק הודיעה שהיא בהריון שני, אז זה בעייתי.
אז הWWE פנו למיקי ג'יימס שהסכימה ישר.

זה נועד כדי לבנות עוד קצת את אמבר מון, בילי קיי, ניקי קרוס ושאר הבנות כרגע בNXT.

pufpuf

New member
נראה מגניב על הנייר

השאלה כמה בכושר היא (ואם גם בכושר מיטבי היא ברמה של הנשים כיום, שהיא טיפה יותר מאתגרת מהרמה של הנשים בתקופתה)

היא התאבקה כבר 24 קרבות בשנת 2016

כולל השתתפות בטורניר הטריוס של צ'יקארה (בצוות יחד עם ויקטוריה וג'ז) בתחילת ספטמבר.
וגם, בתחילת אוקטובר היא זכתה באליפות הנשים של IPW:UK.
נראה לי שהיא גם תיכנס לכושר, כי קרב טוב נגד אסקה ייתן לה פתח לחזור לWWE ונראה לי שהיא די מתלהבת מזה, לפי הטוויטר שלה.

tal19hit

New member
משהו שצריך לזכור

מיקי כבר תקופה לא קצרה לא מתאבקת באופן רציף (מאז שהיא ילדה)
ככה שלא ידוע באיזה רמת כושר היא מגיעה

נכון ועדיין

היא כן התאבקה 24 קרבות ב2016 (ראה תגובה שלי למעלה)
מאמין שהיא תגיע בכושר טוב

אלוף ROH לשעבר חתם רשמית בWWE ויתחיל להופיע בNXT!

זהו, זה רשמי עכשיו.
רודריק סטרונג, מי שנבחר בעיניי רבים למתאבק השנה באינדיז של 2015, חתם באופן רשמי.
הוא הוכרז באינסטגרם/טוויטר של הWWE וכמובן שהוא עשה את התמונה המתבקשת עם טריפל אייץ'.

מחכה לראות את רודי "שיטי ליטל בוטס" סטרונג בNXT, שובר לכולם את הגב שם!
אולי אפילו נראה מיני איחוד של ג'נריישן נקסט בNXT (סטרונג וארייס. למרות שבא לי שיחתימו את אלכס שלי ואת ג'ק אוונס גם)

שאלה לאנשים שצפו בו בשנים האחרונות

בערך מאז 2012 אני כל הזמן נתקל בדעות של "רודריק סטרונג עשה 180 והפך לאחת הדמויות והפרומואים הכי טובים ברסלינג"- מה שנשמע לי קצת מוזר כי הבנאדם זכור לי בתור הצנון הכי יבש בהיסטוריה על המיקרופון. ראיתי את הפרומו הקצר שהוא עשה ונראה ששום דבר לא השתנה- מה לעזאזל הקטע? הסטנדרטים באינדיז פשוט ירדו עד כדי כך או משהו?

למעלה