שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
אירועים חשובים

זיגלר פותח את התכנית. הוא מסביר על כמה היה קשה לו וכמה הוא חשש, אבל בסוף הוא שמר על העבודה שלו. מיז ומאריס יוצאים להתאבל על מותה של האליפות הביניבשתית. אבל, מיז אומר, זאת רק המערכה השנייה, ובסוף הוא ינצח. זיגלר יורד על מיז שבכה אחרי שהפסיד. המיז אומר שהוא לא גמר איתו, וגם לא הספיריט סקוואד. זיגלר מנצח את הספיריט סקוואד. לאחר הקרב מיז תוקף אותו, אבל סלייטריינו באים לעזור.
&nbsp
בריאן ושיין מציעים קרב הישרדות של חמישיות, בין RAW וסמאקדאון בסרבייבור סירייס. הם מציעים שלושה: חמשת כוכבי היחידים הכי טובים מכל תכנית, חמשת הצוותים הכי טובים, וחמש הנשים הכי טובות.
&nbsp
נעמי ניצחה את כרמלה (שתקפה את ניקי במהלך ריאיון) אחרי רול אפ כשניקי הסיחה את דעתה של כרמלה.
&nbsp
דניאל בריאן קובע קרב חוזר בין נעמי ואלכסה בליס לעוד שבוע.
&nbsp
ג'ימי אוסו ניצח את צ'אד גייבל אחרי עזרה מג'יי.
&nbsp
היה עימות מאחורי הקלעים בין האסנשן וההייפ ברוז.
&nbsp
AJ סטיילס יוצא החוצה ואומר שניצח את אמברוז וסינה שוב פעם. הוא אומר שהוא רוצה לתת הזדמנות על התואר. אמברוז יוצא, סטיילס יורד עליו ומוציא את ג'יימס אלסוורת', הג'ובר. הוא אומר שהוא ייתן לו קרב. בריאן יוצא וממנה את אמברוז לשופט. אלסוורת' מנצח אחרי שתי דירטי דידז מצד אמברוז. בריאן אמר לשיין אחרי הקרב שיש לו רעיון מה לעשות עם אלסוורת'...
&nbsp
בריי ווייאט ולוק הארפר ניצחו את רנדי אורטון וקיין אחרי שבסוף הקרב, האורות נכבו, וכשהם נדלקו קיין נעלם והארפר עמד במקומו. בריי נתן סיסטר אביגייל.

pufpuf

New member
איזה כיף

אני אוהב את התוכנית שנשמעת לסרבייבר סיריס. אירוע שהמרכז שלו הם קרבות הדחה בפרופיל גבוה. ככה צריך להיות.
ככה זה כנראה גם שאין לחץ להשיג ביירייט גבוה

AMEOBI

New member
זה לא יהיה המיין איבנט

המיין איבנט יהיה לסנר נגד גולדברג

pufpuf

New member
מי יודע, אולי הם ימשיכו בגישה שלהם

וזה יהיה הקרב הפותח

AMEOBI

New member
לא מאמין

בפעם הקודמת זה היה בגלל העימות הנשיאותי אז המיין איבנט פתח את התוכנית.
אני גם מעדיף שהקרב של 5 על 5 של סמאקדאון נגד ראו של הגברים,יהיה המיין איבנט. ובכלל הייתי מוותר על גולדברג נגד לסנר בכל מקרה.

דעות

אחרי נו מרסי שהיה אירוע בינוני (חוץ מהקרב המשולש ומיז-זיגלר, השאר היה לא משהו), ציפיתי לראות מה יעשו בסמאקדאון.

האמת? לא נפלתי.
זיגלר ומיז ממשיכים חזק את הפיוד שלהם, שהוא מועמד רציני ולגיטימי לפיוד השנה של 2016 מבחינתי.
סינה שוב נעלם, אז סטיילס ממשיך עם אמברוז.
לא שמח מההחלטה לתת לג'יימס אלסוורת' לנצח את האלוף, אפילו בצורה שזה נעשה. נכון, זה היה אחרי 2 דירטי דידס, אבל עדיין.

שמח שהארפר חזר לסמאקדאון, אבל לא מעניין אותי הסטוריליין הזה. יאללה, שיתנו להארפר פיוד נגד זיגלר על התואר הביניבשתי. השניים הוכיחו בעבר שיש להם כימיה טובה והם נותנים קרבות טובים.

סמאק סביר, לא וואו.

AMEOBI

New member
טוב אנחנו חושבים אותו דבר

אז מה שהוא אמר...
בעיקר על ההחלטה המטומטמת לתת לסטיילס להפסיד לאלסוורת' (כתבתי כבר על זה פה)....לא מובן לי בכלל.
וזיגלר - מיז בהחלט מועמד מוביל לפיוד השנה.

elotan

Member
אהבתי את הרפרנס לברונקו לוביץ'

לדעתי זה היה JBL שהזכיר אותו

למעלה