RAW IS יום כיפור

Diunim

New member
אירועים חשובים

נועם דר, כמו ישראלי טוב, מחליט לקמבן אותנו וגם הפעם לא יהיה. הוא נזכר שהוא צריך לצום... אבל חכו, כי יש כמה יהודים שלא ממש אכפת להם מזה..
&nbsp
סשה בנקס יוצאת החוצה ומדברת על ההערצה שלה לאדי גאררו, ליטה וטריש סטראטוס. בשבוע שעבר היא זכתה בתואר. סשה אומרת שאם שארלוט כבר מקבלת קרב חוזר, אולי עדיף שיכנסו לתוך הסאל? שארלוט יוצאת ואז גם רוסב. רוסב אומר שלאף אחד לא אכפת מהנשים, כי הוא המיין איבנט. שארלוט מתעמתת מולו ומסכימה להיכנס לסאל עם סשה. רוסב ממשיך לרדת עליהן וסשה מתעמתת מולו. לאנה אומרת שהן לא יודעות את מקומן, הסאל הוא לגברים. סשה ושארלוט דוחפות אותה ואז מעיפות את רוסב החוצה. רומן ריינס יוצא ורוסב בורח.
&nbsp
הניו דיי יוצאים ויורדים על סזארו ושיימוס. קופי קינגסטון ניצח את סזארו אחרי רול אפ, כשביג אי תקף את סזארו.
&nbsp
ביילי ניצחה ג'וברית עם ביילי טו בלי. לאחר הקרב דיינה ברוק תקפה אותה.
&nbsp
לינס דוראדו וסין קארה ניצחו את דרו גולאק (עוד יהודי) וטוני ניס אחרי שוטינג סטאר פרס של דוראדו על גולאק.
&nbsp
מיק פולי וסטפני מקמהן יוצאים. הם אומרים שהאל אין א סאל יהיה הרבה יותר טוב מנו מרסי ומדברים על ההיסטוריה שסשה ושארלוט יעשו בסאל. גם רולינס ואוונס יכנסו לסאל. אוונס יוצא עם ג'ריקו ואומר שהוא לא רוצה לגמור כמו פולי. ג'ריקו מוסיף את סטפני ופולי לרשימה. סטפני אומרת שאם ג'ריקו ינצח הלילה את סת' רולינס, הוא יצטרף לקרב. סת' מתראיין, אומר שלא אכפת לו ואומר שהוא יפרק את המערכת.
&nbsp
בו דאלאס וקורטיס אקסל (שהסכימו שוב להיות שותפים) היו אמורים להילחם מול אנזו וקאס, אבל הקלאב תקפו את אנזו וקאס כשהם יצאו. סמי זיין ונוויל יצאו במקום וניצחו אחרי הלובה קיק ורד ארו לאקסל. בו עצבני.
&nbsp
R טרות' ניצח את טייטוס או'ניל אחרי עזרה מגולדאסט.
&nbsp
TJ פרקינס ניסה לשכנע את בריאן קנדריק להתנהג כמו שצריך. לצערו זה לא קרה, קנדריק ניסה לתקוף אותו ו-TJ הרביץ לו.
&nbsp
ברון סטרומן ניצח את סטיבן וקליי ספלאש, האחים ספלאש... סטרומן שוב צורח שהוא רוצה תחרות.
&nbsp
סשה בנקס ורומן ריינס ניצחו את שארלוט ורוסב אחרי בנק סטייטמנט לשארלוט.
&nbsp
ב-ESPN, גולדברג אמר שבא לו לנצח שוב את לסנר. פול היימן יוצא, ואומר שכולם חיכו לגולדברג מאז רסלמניה 20. כולם רוצים את גולדברג. לסנר וגולדברג היו מקבילים, אבל גולדברג ניצח. היימן מאתגר את גולדברג. היימן אומר שאם גולדברג יבחר להיכנס לסופלקס סיטי, HE'S NEXT! מאוחר יותר התברר... שגולדברג יבוא בעוד שבוע.
&nbsp
TJ פרקינס ניצח את אריה דאבורי. בריאן קנדריק פרשן.
&nbsp
סת' רולינס ניצח את כריס ג'ריקו אחרי אינסייד קריידל. אוונס תוקף אותו, רולינס מנסה לתת לו פדיגרי אבל ג'ריקו מרביץ לו. ג'ריקו חוטף פדיגרי ושוב פעם, אוונס נוטש.

AMEOBI

New member
JERICHO IS GOD

טוב. נגמרו לי הסופרלטיבים לג'ריקו. הוא פשוט ברמה אחרת מכל השאר.
השילוב לו עם אוואנס הוא אדיר ותנו לי אותם גם שעה שלמה מדברים על המיק ולא יהיה לי שום תלונות.
את ריינס אני לא מסוגל לראות. ממזמן. FF.
גם למחלקת הנשים איבדתי סבלנות. ואין לי שום עניין בקרב שלהן בהל אין אה סל.

ושוב החלטת בוקינג מוזרה. למה לא לתת לג'ריקו לנצח? קרב משולש יהיה הרבה הרבה יותר מעניין מאשר רולינס נגד אוואנס. כל העניין האם ג'ריקו יעזור לאוואנס או ינסה לזכות בתואר בעצמו ואיך שזה יתפתח,היה יכול להיות מעולה, וממש הייתי מחכה לקרב הזה. אולי הם לא רצו לפרק את הציוות של אוואנס וג'ריקו עדיין. מקווה שזאת הסיבה כי ג'ריקו הוא הראשון שצריך להיות במיין איבנט.
הייתי שם אותולפחות בתור שופט מיוחד בקרב.
גולדברג - לסנר...למה בדיוק שאני ארצה לראות את זה שוב? פעם אחת הספיקה וגם זה היה יותר מדי.

סך הכל הייתה תוכנית סבירה,עם הרבה ג'ריקו,אז אני מרוצה.
הבעיה היא...שחוץ ממנו אני לא מוצא עניין בשום דבר אחר בראו.

pufpuf

New member
אני לא מאמין

שאחרי הקטסטרופה הראשונה שהייתה גולדברג-לסנר הם אשכרה חושבים שזה יהיה רעיון טוב לשחזר את זה. כאילו, מה נסגר?

תודה על הדיווח, זה ממשיך במגמת ירידה. דעות

לא ברור איך עם כל הסטאר פאוור שיש להם בתכנית, הם מפיקים כזה מוצר נחות ולא מעניין בהשוואה לסמאקדאון.

האמת שאפילו את קרב הנשים הראשון בתוך הHIAC לא כזה בא לי לראות מרוב שהוא חזר על עצמו. נראה לי שסשה תמות בכלוב בנסיון ליצור רגע בלתי נשכח.

מה גם ש-3 קרבות סל באירוע אחד זה כבר טו מאץ'. את רומן ורוסב לא הייתי שם בתוך הסל, או שאם חייבים לשים אותם שם כדי שיתנו קרב טוב (כי ריינס הוציא קרב מעולה עם ווייאט בתוך הסל), אז שלא יתנו גם לאוונס נגד רולינס.

מזל שיש את ג'ריקו.

אה, אני לא מצפה בכליון עיניים לחזרה של גולדברג, אבל מאמין שזה ירים להם את הרייטינג

למעלה