תוצאות קלאש אוף צ'מפיונס

תוצאות קלאש אוף צ'מפיונס

פרה שואו: ניה ג'קס ניצחה את אלישיה פוקס
אליפות הזוגות: ניו דיי (א) ניצחו את הקלאב
אליפות משקל קל: טי ג'יי פרקינס (א) ניצח את בריאן קנדריק
הטוב מ7: נגמר ללא הכרעה, אחרי הפסקת שופט בין שיימוס לסזארו
כריס ג'ריקו ניצח את סמי זיין
אליפות הנשים: שארלוט (א) ניצחה את ביילי וסשה באנקס. היא הצמידה את ביילי אחרי ביג בוט
אליפות ארה"ב: רומן ריינס ניצח את רוסב (א) וזכה בתואר
אליפות אוניברסלית: קווין אוונס (א) ניצח את סת רולינס אחרי התערבות של..... כריס ג'ריקו!

itaikadosi

New member
דעות לאחר צפייה

באופן כללי היה אירוע לא רע בכלל, הקרבות היו מעולים, כל המתאבקים נתנו את הכל. מה שכן היה פחות טוב זה החלטות הבוקינג והסיום של כל קרב..

ניה ג'קס ניצחה את אלישה פוקס - האמת שהיה קרב קצר ולא רע, אלישה פוקס נפלאה בזירה. ניה ג'קס ממשיכה לצבור מומנטום ולהתפס כמפלצת. הם צריכים להמשיך ככה ולהכניס אותה לפיודים יותר רציניים כי בנתיים יש רק הילית דומיננתית אחת והיא שרלוט.

ממש ממש הופתעתי מהנצחון של הניו דיי, הייתי בטוח שהם מפסידים פה. קרב לא רע, לגבי הסיום - לא משהו שלא ראינו בעבר..

קרב הקרוזרוויט - הכניסה של TJ פרקינס - ואו! שווה!
היה קרב מעולה בין השניים, בריאן קנדריק תמיד היה טוב בזירה.

שיימוס נגד סזארו - היה סיום מאוד מאוד מוזר ואפילו החלוה קצת פחדנית. מה שכן, קרב מעולה!!! קרב הערב מבחינתי! שניהם נתנו את הכל!

אני לגמרי בעד לגבי הנצחון של ג'ריקו, הוא אחד המתאבקים הכי מעניינים כרגע בראו והופך את הצוות של ג'ריKO הרבה יותר חזקים.

קרב נשים טוב מאוד, הן עשו את מה שמצופה מהן. המונסולט של שרלוט - מדהים!

רוסב נגד ריינס - היה קרב טוב, לא מבין את ההחלטה לתת לריינס את התואר.. מרגיש כמו פרס ניחומים.

|קידמה| לא אהבתי את הסיום של קרב האליפות אבל כריס ג'ריקו גאון!

yanivoss

New member
כמה דברים

ניו דיי הפכו למפלצת קצ'פרייזים ומכירת מרצ'נדייז, וחבל. אם פעם הייתי מחכה לפרומואים שלהם כי ידעתי שיהיה מעניין (לעזאזל, הם לקחו את רוקי בסיבוב בסגמנט שלהם בראו מלפני כמה חודשים), היום אני מתעצבן מלשמוע אותם.

קרב הקרוזרים איכזב. היה סביר לצפייה אבל הרגיש כאילו כל מהלך שלישי התפקשש.
בנוסף, כנראה שאני בדעת מיעוט אבל לא אהבתי את הכניסה החדשה של TJ. הבנתי שאתה גיימר, מה קשור HP באמצע המסך?

הטוב מ7 היה קרב הערב לטעמי. הDIVE של סזארו היה הולי שיט רציני והייתי בטוח שהוא נפצע. 619? SWISS ONE NINE!

למה להרוס קרב בין שני מתאבקים מעולים? אם כבר ג'ריקו התערב, איפה סמי? למה להשאיר חורים בעלילה?

ריינס מוכיח שהזיקפה של וינס עליו עדיין חזקה ואיתנה. עניין של חודשים ספורים עד שהוא חוזר למיין איבנט והורס אותו.

AMEOBI

New member
טוב ורע מהppv

טוב:
1.ג'ריקו - הכי טוב כרגע מכל הרוסטר (אולי חוץ מסטיילס). הציוות שלו עם אוואנס פשוט אדיר ואני בעד שימשיכו אותו כמה שיותר. החלטה נכונה לתת לו לנצח וגם הראיון שלו אחרי הניצחון היה מעולה. הוא גאון מיק והדבר הראשון שאני מחכה לו כשאני רואה את ראו. הקטע שהוא ניסה להתערב במיין איבנט וצעק על השופט שהוא החבר הכי טוב של אוואנס...פרייסלס.
רע:
1.ריינס - למה לתת לו שוב אליפות? הקהל שונא אותו (הוא דווקא היה יכול להיות אחלה היל לדעתי),ורוסב נמצא במומנטום טוב...לא מבין את ההחלטה הזאת. ריינס הוא המיין איבנטר הגרוע אי פעם ביחס לגודל הפוש שהוא קיבל. הוא לא מעניין,לא טוב בזירה,גרוע על המיק...פשוטבלתי ניתן לצפייה יותר. ולכן הוא ff על אוטומט.
2. שיימוס - סזארו - אם עושים כבר הטוב מ7...אז למה לגרור את זה לעוד קרב? גם אנשים ציפו שהסדרה הזאת תיגמר,והסיום הזה היה מאוד מאכזב. כנראה שרצו שזה ייגמר בhell in a cell. אולי כי גם אוואנס תפוס כרגע עם רולינס,ואחרי שהפיוד הזה ייגמר,הוא יעבור לסזארו לפיוד על החגורה.
3.טריפס - איפה הוא היה??? למה הוא לא התערב במיין איבנט? לא שמפריע לי ההתערבות של ג'ריקו...אבל האנטר היה חייב להתערב באיזושהי צורה. בסוף הראו שהוא חיכה לסטפני בלימוזינה...גם זה היה מאכזב. ציפיתי שיקדמו את הסטוריליין של הפיוד שלו ושל רולינס.

בסך בכל ppv חלש שהנקודת אור היחידה שלו היא ג'ריקו.

dannygoosh

New member
קלאץ' אוף צ'מפיונס

שעמומון.
&nbsp
הדבר הכי טוב באירוע הזה היה שיימוס-סזארו, שאין לי מושג למה לא קיבלו במה בעוד PPV במקום לדחוף אותם בפרי שואו ובתכניות שבועיות. קרב מעולה. אין לי בעיה שנגמר ללא הכרעה.
&nbsp
גם המיינאיבנט היה סבבה, רק מרגיש לי שהמיינאיבנט האחרון שנגמר בצורה נקיה היה בסאמרסלאם. גם בסמקדאון.
בקרב בין שני הילים (גם אם חביבי הקהל) היה אפשר וצריך לתת לאוונס לנצח נקי.
&nbsp
אני לא יודע אם עושים לי דווקא, אבל נראה כאילו בכל אירוע השדרים רק הופכים ליותר ויותר בלתי נסבלים... מייקל קול הוא מייקל קול, איתו היה הסקסטון ההוא שנראה (ומתנהג) כמו בובת שעווה, ואין לי מושג מי זה השלישי המקועקע שמנסה לשחק אותה JBL עם כל העקיצות לכיוון קול. מה שאני כן יודע זה שהשדרים פשוט מאוסים בטירוף בשתי התכניות. אני בטוח שהייתי סובל הרבה פחות אם היה אפשר להשתיק אותם איכשהו למשך אירוע שלם.
&nbsp
אבל גם אם בובי הינאן, ג'ים רוס וג'רי לולר של הניינטיז היו משדרים את האירוע הזה, הוא עדיין היה שעמומון.

למעלה