תכנון עתידי: היריב הבא של ברוק לסנר יהיה... קווין אוונס!!!

תכנון עתידי: היריב הבא של ברוק לסנר יהיה... קווין אוונס!!!

לא סימנתי ספוילר, כי זה לא הוכרז רשמית.
אתרי חדשות האבקות שונים מדווחים בסוף שבוע כי התכנון הנוכחי לברוק לסנר, לקראת הרויאל ראמבל, זה להתמודד נגד קווין אוונס בקרב על האליפות האוניברסלית.

התכנון המקורי היה שלסנר יתמודד נגד באלור על התואר, אבל באלור נפצע והWWE הלכו על האלוף הנוכחי - קווין אוונס.
זה אומר שהWWE רואים באוונס אלוף מספיק טוב כדי לשמור על התואר עד הראמבל או לחילופין, להפסיד את התואר ולזכות בו מחדש לקראת הראמבל.

אוונס אמר בראיונות בעבר שברוק הוא יריב חלומות שלו ושהיה רוצה יום אחד להתאבק מולו. הוא גם השתמש בF5 כמחווה בעבר בקרבות שלו באינדיז, למשל פה נגד איי ג'יי סטיילס או פה נגד ג'ימי ג'ייקובס על 2 כסאות.

השניים כבר החליפו מבטים ומכות השנה בRAW, אבל זה היה לשבריר שניה.
מה דעתכם?
תרצו לראות לסנר נגד אוונס? או שזה קרב שלא יעניין אתכם בכלל?

dannygoosh

New member
אני בעד

במיוחד אם אוונס ינצח את הפיוד, או לפחות ייצא ממנו אובר, ולא יהיה סתם עוד בשר תותחים ללסנר.

pufpuf

New member
מרגיש לי כמו

מיס מאצ', לא נראה לי שהשניים יחמיאו אחד לשני בזירה.
אוונס צריך להיות זה שזורק אנשים לכל עבר, לא זה שנזרק. מה "התקפית" יש לו להציע מו לסנר.
לסנר צריך יריבים "קטנים ומהירים" שתהיה להם אלטרנטיבה התקפית מולו. לפחות לדעתי קשה לי לראות איך יוצא מזה קרב טוב לצפייה

meidadc

New member
מאז שלסנר חזר

הוא מקבל בוקינג חלומי. נותנים לו הכל על מגש של כסף - נצחונות על כל מי שזז, שבירת הסטריק, ריצה ארוכה עם התואר כמעט בלי להופיע בטלוויזיה או בPPV).... מה לא?

המעמד שלו היום הוא של מפלצת בלתי ניתנת לעצירה. ברסלמניה הקודמת היתה לו הזדמנות לתרום ממעמדו לצעירים, אבל גם שם נתנו לו לצאת מזה בכבוד ורולינס הצמיד דווקא את ריינס ולא אותו.

לא ברור מה המטרה של בניית המעמד שלו בצורה כזו מפלצתית. לא ברור איך זה תורם לדמות שלו או לWWE. האפשרות היחידה היא לגרום לאיזשהו upset שבו צעיר יצליח לנצח אותו.

אוונס הוא דוגמא טובה לזה. מישהו שבנה את עצמו מלמטה וצריך ניצחון על מתאבק בכיר כדי שמעמדו כאלוף יהיה יצוק בבטון.

לכן בעיני בוקינג כזה הוא רעיון טוב - ובלבד שאוונס יוצא מנצח

למעלה