שאלת פרובנציאליות

שאלת פרובנציאליות

כידוע לכם, למי שצפה בראו. הוכרז שנועם דר יהיה בין המתאבקים שנקבעו להיות חלק בקרוזווייט דוויז'ן. וחלפה במחשבה בראשי שכאשר יגיע הזמן המיועד ונראה את נועם דר בזירת הWWE. כחלק מתוכנית ראשית. קודם כל צריך להגיד שכזה יקרה, אני אהיה מאושר כשזה יקרה רשמית, מגיע לו הוא בחור מוכשר, יש לו יכולות. אבל חשבתי לעצמי, כשזה יקרה. איך נתייחס לזה? האם למרות שהוא ישראלי, האם למרות שכולנו או לפחות חלקינו רוצים בהצלחתו, כאוהדי רסלינג. האם תשמרו על פטריוטיות אמיתית וחסכו ביקורות על הישראלי? או שגם למרות היותו ישראלי. אם הוא יעשה בוצ'ים או סתם היכולות שלו לא ירשימו אתכם, או הופעות לא טובות, יהיו ביקורות? איך תתייחסו אם הקהל לא יתחבר אליו? הקהל יהיה שקט בקרבות ו/או בסגמנטים שלו. איך תגיבו למקרה כזה? איך תהיה התגובה שלכם בכיוון השני? כשהוא זוכה בפוש, בחגורות, מרשים בקנה מידה מאוד גדול?

שיהיה דיון נעים :)

JAMES DEAN

New member
בתור ישראלי זה כיף לשמוע ולראות אותו

ואף מציגים אותו ולא שוכחים שהוא הישראלי הראשון באירגון.

בטורניר עד עכשיו CWC לא התרשמתי ממנו כלכך אבל יכול להיות שהוא עוד יפתיע.
אם באמת רוצים אותו הוא יצטרך לעשות סוויץ' בראש כי הוא לא נמצא בליגות קטנות אלא בפאקינג wwe.
גם יכולות המיק' שלו חלשות וגם על זה הוא יצטרך לעבוד.
בכל מיקרה בהצלחה.

Israeli Hero

New member
הרב הראשון שלו היה חלש, אבל אני מציע לראות את השני

למרות שהיה מולו יריב חלש, זה היה קרב ממש לא רע והוא נראה שייך שם.
&nbsp
ככל הנראה שהוא לא יזכה בקרב הבא, אבל אני מצפה לראות כימייה טובה בינו לבין זאק סייבר JR. אגב מחר מקליטים את הקרב והוא ישודר בשבוע הבא או עוד שבועיים.

dannygoosh

New member
האם אני היחידי

שמתייחס אליו כאל סקוטי יותר מאשר כאל ישראלי?
&nbsp
בכל מקרה, לא חושב שזה משנה. יהיה מאוד נחמד אם הוא יצליח. אם הוא יצליח בענק, יכול להיות שזה יהיה טוב לנו כמדינה (למרות ששוב, חוץ מהשם, אני לא רואה יותר מדיי קשר בין הבחור לבין ישראל). אבל אם יתברר שמדובר בפלופ, אז עם כל הפרובינציאליות, אני אעדיף לא לראות אותו.

Israeli Hero

New member
יש קשר ברור בינו לבין ישראל

הוא מדבר בעברית עם ההורים, חי בארץ עד גיל 5, מבקר בארץ מידי שנה, בעל אזרחות ישראלית (אני יכול להעריך), בעבר נהג להגיע לזירה עם דגל ישראל, וישראל מוזכרת על ידי השדרנים בכל פעם שאנחנו רואים אותו ב-CWC.
עושה לי טוב לראות אותו שם.

dannygoosh

New member
אם הוא מזוהה עם ישראל באופן פומבי

אז אני מסכים שזה שונה, אבל קשה לי להאמין שהוא יוצג כישראלי אם ווכאשר יעלה לרוסטר הראשי.
&nbsp
אתה אומר "גר בישראל עד גיל 5"
אני אומר "מגיל 5 הוא לא גר בישראל"
&nbsp
מבקר בארץ מדיי שנה - גם מדונה

&nbsp
ומה שהוא עושה עם ההורים שלו - זה לא באמת קשור או משפיע על הדמות שלו.

Israeli Hero

New member
לא משנה מה הדמות שלו

גם אם הדמות שלו תהיה מחבל איראני, זה לא משנה את העובדה שנולד בישראל ויש לו זיקה לפה. בנוסף, כל מתאבק ישראלי אם יחתום בwwe ייאלץ לעבור לארה"ב ולכן ייחשב גם הוא ישראלי לשעבר.

dannygoosh

New member
אבל זאת פרובינציאליות

מצטער, בעיני הוא לא ממש נחשב ישראלי. אולי ישראלי עם כוכבית.
&nbsp
ברור שכל ישראלי שיהיה בWWE יצטרך לעבור לארה"ב, אבל הבנאדם לא גר בארץ מגיל 5. מבחינתי הוא הרבה יותר סקוטי מישראלי.
&nbsp
לפני כמה שנים דיברו על סער בוקשטיין, שהתאמן בFCW או איך שלא קראו לליגת הפיתוח שלהם. הבחור נולד פה, גדל פה, בילה פה יותר מ10 דקות בילדות ועוד 5 דק' מדיי שנה.
&nbsp
"זיקה" זה גם נגיף

Israeli Hero

New member
גם בעיניי הוא יותר סקוטי מישראלי

הוא לא ישראלי, אלא ישראלי לשעבר. וזהה נחמד בעיניי שהוא הצליח להגיע ל-WWE.

pufpuf

New member
אני חושב שנעם דר הוא אחד הגדולים אי פעם

והוא ממש נפלא ונהדר וחתיך.
ואני לא רושם את זה רק בגלל הסיכוי הקטנטן שהוא יעשה גוגל על השם שלו בעברית ואיכשהו יגיע לפורום ובדיוק במקרה הוא יחפש מישהו שיכתוב לו איזה סטורליין חדש...

לא חושב שיש סיבה לתת לו הנחות

בעיקר מכיוון שהבחור פאקינג מרשים בגיל 23 ואני נהנה לראות אותו עובד ברבפרו וICW כבר שנים בכל מקרה בלי קשר לשורשים הישראלים. גם כשלפין באלור יש קרבות פחות טובים אין שום בעיה לבקר אותו על זה- ביקורת זה לא דבר רע.

ninjastar

New member
אני אהיה מאוד ביקורתי

קודם כל, אני רוצה שיהיה לו גימיק ישראלי, אבל אמיתי, לא בולשיט מזויף.
&nbsp
לדוגמא, אני רוצה שיהיה לו תרגיל עם Fireman Carry, שיקרא "על האש".
איזה בעיטה כלשהי שיקראו לה "הסטנגה".
איזה תרגיל טג טים, "מחניים".
אולי הוא ישתמש בפינישר של Hugh Morrus, כ"וואלה, הצחקת אותי".
וכמובן הGTS, או - "מה אתה מדבר שטויות, יאללה לך לישון".
&nbsp
אם אף אחד מאלה לא יקרה, אני... אתלונן במזכירות בית ספר.

למעלה