שרשור סאמרסלאם 2016

meidadc

New member
לא יודע אם זה נכון

http://kick.ynet.co.il/article/10988

אבל יש ספקולציה שהסיום של אורטון - לסנר לא היה מתוכנן ועקב כך היה מאבק מאחורי הקלעים.

לדעתי זה קשקוש. רואים שאורטון שוכב מת בזירה מאז שהתחיל הבלייד ג'וב ואז שניה לפני הF5 לשיין הוא זז ומפנה את מרכז הזירה. זה נראה לי מתואם.
אין לי מושג אם זה היה באמת סוף שיצא משליטה, אבל זה בכל מקרה היה מבוצע רע

dannygoosh

New member
נשמע כמו שטויות

גם אם כל מה שכתוב שם קרה באמת, זה פשוט נשמע כאילו ג'ריקו חשב שהסיום לא היה וורק והתעצבן.

Yonipac

New member
אני מתקשה להאמין

שזה וורק עד הסוף. קרה שם משהו.
בחיאת, לרנדי אורטון גם ככה יש רצף לא נעים של זעזועי מוח.

dannygoosh

New member
אז מה? זה בסה"כ טריק

במקום בלייד ג'וב, לסנר נותן מרפק או שניים לנקודה מסוימת בראש היריב, באופן שהשפיץ של המרפק חותך את הראש, אבל רואים שהמרפקים עצמם לא חזקים מדיי. זה בדיוק מה שלסנר עשה עם סינה בפיוד ובקרב שלהם.
&nbsp
לדעתי, המרפקים של לסנר הם תרגיל מרשים ואפילו מוצלח יותר מבלייד ג'וב. לא נראה לי שהם באמת מסוכנים ברמת הזעזוע מוח, אלא הם פשוט נראים ככה, זה מה שהופך את זה לתרגיל כל כך פשוט אבל כל כך יעיל.

OZ M1

New member
אם זה באמת

נכון (וזה לא), אז זו בוודאי הסיבה...

Jobber

New member
אי אפשר להתכחש יותר לעובדה

שכל שנה הקרב של סינה בסאמרסלאם (בא בד"כ עם MITB כרצף קרבות) הופכות להיות השואו סטילר של הערב. קיבלנו את זה עם פאנק, בריאן, אוואנס (אם אני לא טועה), רולינס ועכשיו עם אייג'י סטיילס. אין מה לומר, לדעתי סינה יצא מהמשבצת של אלוף עולם ראוי (הוא כבר לא בליגה הזאת) והוא מצליח לחדש את עצמו כל פעם מחדש בלי האליפות.
&nbsp
חוץ מזה קיבלנו סאמר סלאם ארוך וקצת מבולגן בגלל הפיצול. אבל לדעתי אנחנו הולכים לתקופה חזקה של ה-WWE שמחזירה אותי עשור אחורה. הייתי בעד הפיצול, ואני חושב שאחרי שכל הבלאגן יסתדר (אליפויות, דוויזיות וכו') נקבל פה משהו טוב שהרבה זמן לא היה לנו.

למעלה