שרשור סאמרסלאם 2016

תוצאות Pre Show

אמריקן אלפא, הייפ ברוז והאוסוז ניצחו את הוודווילנס, בריזנגו והאסנשיין

סמי זיין ונוויל ניצחו את הדאדלי בויז

שיימוס ניצח את סזארו בקרב הראשון בסדרת הטוב מ7

תוצאות

ג'ריקו ואוונס ניצחו את אנזו וביג קאס.

אליפות הנשים: שארלוט ניצחה את סשה באנקס (א) וזכתה בפעם השנייה בתואר.

אליפות ביניבשתית: מיז (א) ניצח את אפולו קרוז.

איי ג'יי סטיילס ניצח את ג'ון סינה (נקי. אחרי שהוא יצא מהסופר AA!!!)

אליפות הזוגות: גאלוס ואנדרסון ניצחו בפסילה את הניו דיי (א), אחרי התערבות של ביג אי. התואר לא החליף ידיים עקב הפסילה.

אליפות העולם: דין אמברוז (א) ניצח את דולף זיגלר.

נטליה, אלכסה בליס וניקי פאקינג בלה ניצחו את בקי לינץ', כרמלה ונעמי. ניקי הצמידה את כרמלה.

אליפות היוניברס: פין באלור ניצח את סת רולינס והפך לאלוף היוניברס הראשון! התואר עצמו די מכוער. הוא כמו אליפות העולם, רק שכל הרקע אדום לחלוטין.

אליפות ארה"ב: לא ממש התחיל. הם רבו עוד לפני הצלצול לתחילת הקרב. רוסב נפצע והשופט הכריז שהקרב לא יתקיים עקב הפציעה של רוסב. ריינס נתן לרוסב הפצוע ספיר כל הדרך מהרמפה לסיים את האנגל.

מיין איבנט: ברוק לסנר ניצח את רנדי אורטון עקב עצירת שופט או נוקאאוט טכני (TKO) אחרי שברוק פתח לרנדי את הראש והיה פשוט בריכת דם מהראש של רנדי. שיין מקמהון בא וניסה להרגיע את ברוק וקיבל F5.

זה הכל חברים!
לא טייקר, לא גולדברג.

דעות מצפייה חלקית בלייב

התעוררתי ב4 וחצי.
עד שמצאתי סטרים שעובד (ביטלתי את המנוי שלי לנטוורק מזמן כבר), הגעתי בזמן לאליפות היוניברס.
תשמעו - רולינס ובאלור יכולים לתת קרב טוב בכל יום. רולינס אפילו הוציא מהמחסן שלו את גודס לאסט גיפט וזה לא עזר. בסופו של דבר, בקרב הבכורה של השד, הוא היה חייב לנצח. ואכן, פין ניצח אחרי שהוא גם יצא מהפדיגרי. קרב טוב, חגורה מכוערת, אבל לא ברמה של להתמודד לתואר קרב השנה.

אחרי זה היה את כל החרטא של רוסב וריינס. לא ברור לי למה בRAW לפני האירוע הם קיבלו קרב של 20 דקות, לא על התואר והנה באירוע אפילו קרב לא היה להם. אני מניח שהם היו חייבים לקצץ במשהו כדי לא לחרוג ממסגרת הזמן, אבל עדיין.
הם הודיעו בעבר שאם זה PPV הם יכולים לחרוג מהזמן וזה משודר בנטוורק, למען השם! אז קרב לא היה, אבל ריינס יצא חזק מכל הסיפור. אני אומר שזה היה הרגע המושלם להיל טרן. הוא תקף אדם פצוע!!!

ואז המיין איבנט בין המאכזבים שראיתי. קיוויתי שזה לא יהיה עוד קרב לסנר טיפוסי של מיליון סופלקסים. אורטון לפחות הצליח לפגוע פעמיים עם RKO, כולל אחד על שולחן השדרים בחוץ, אבל זהו בערך. אה, והDDT מהחבל. ברוק החליט שנמאס לו מכל זה ופשוט התנפל על אורטון עם מרפקים ואגרופים ואורטון פשוט התחיל לאבד המון דם. יש מצב שזה היה בלייד ג'וב כדי לא לפגוע באורטון. הפסד בהחלט שופט נגד מכונת הלחימה הכי טובה שיש בWWE זה לא פוגע באורטון.
הקהל התחיל צ'אנטים של גולדברג בסוף אבל גולדברג לא הגיע. במקום זה בא שיין מקמהון להגן את המתאבק שלו וחטף F5 על זה.

סוף מאכזב.
הבנתי שסטיילס וסינה גנבו את ההצגה ושקרב ה3 על 3 של בנות סמאקדאון הפתיעה לטובה. ניקי בלה קיבלה פופים יותר גדולים מרוב הרוסטר, לפי הדיווח.

דעות שלמות - מתישהו במהלך השבוע.

Diunim

New member
דעות מקריאה

נשמע חרא...

אורטון-לסנר לא נשמע מעניין מדי.

רוסב וריינס לא התאבקו. יופי. לא אוהב שעושים את זה.

למה ג'ריקו ואוונס ניצחו את אנזו וקאס?

שארלוט זכתה בתואר. נו באמת. הרגע החליפו את התואר!

מיז-קרוז לא מעניין.

אמברוז וזיגלר בלי שום דבר חשוב.

ניקי חזרה. נחמד.

באלור וסטיילס ניצחו, לפחות זה. זה נשמע מעניין.

וכמובן, שיימוס וסזארו נמצאים בפרי שואו. אחלה.

itaikadosi

New member
דעות סאמרסלאם 2016

על הנייר, הסאמרסלאם השנה היה אמור להפציץ ובאמת להיות הרסלמניה של הקיץ עם 13 קרבות בסה"כ, קידום טוב ומפגשים מרעננים..
התוצאה?
החצי הראשון מעולה, השני פחות טוב..

קיק אוף:
קרבות חימום מעולים, שהצליחו להכניס את לאווירה,
קרב הזוגות הזכיר את הקרב בסמאקדאון.. אהבתי את הסיום ואולי פיוד עתידי בין האוסוז לאמריקן אלפא.
סמי זיין נגד הדאדליז - התוצאה לא מפתיעה.
שיימוס נגד סזארו - הגיוני לתת לשיימוס לנצח כאן.. יש להם עוד 6 מפגשים משותפים.

סאמרסלאם:
אנזו וביג קאס נגד ג'ריקו וקווין אוונס
קרב פתיחה מעולה, אנזו וקאס ואוונס הם הכוכבים החמים כרגע שעדיין אין להם איזשהו פיוד משמעותי.
שמחתי שנתנו לג'ריו ואוונס לנצח, השילוב בינהם מעולה.

סשה בנקס נגד שארלוט
עכשיו?? האירוע רק התחיל... למה קרב שני של הערב?
הקרב ביניהם היה מצוין, אין ספק שמדובר בשתי מתאבקות מצוינות שיכולות בכיף להתאבק גם במיין איבנט של אחד האירועים של ראו.
היה נסיון ליצור הרבה ספוטים, לטעמי יותר מידי.. אפשר היה לשמור חלק

בסה"כ קרב מעולה, חבל מאוד שהחגורה החליפה ידיים שוב פעם (בטח סשה פצועה או משהו כזה) כל הכבוד למחלקת הנשים של ראו!

מיז נגד אפולו קרוז
קרוז יותר מידי מחייך ופחות רציני.. הוא חייב למצוא משהו שיחבר בינו לבין הקהל
בסה"כ קרב סולידי ונתן לקהל להירגע מקרב הנשים..
נצחון צפוי של מיז.

ג'ון סינה נגד איי ג'יי סטייל
ואו ואו ואו, קרב ההערב ומועמד מוביל לקרב השנה!
הבנייה לקרב הייתה מעולה, כל הקרב היה דרמה במיטבה
כל הצמדה הייתה מותחת והתרגילים היו מאוד מאוד מוצלחים!
נצחון ראוי של איי ג'יי סטייל!
(רק אני חשבתי שהאורות יכבו ויהיה פתאום גונג כשג'ון סינה היה לבד בזירה?)

קרב זוגות ניו דיי נגד הקלאב.
שמעו.. קרב לא טוב לדעתי.
נתחיל מזה שאני שונא שמעברים סלבס בקרבות, זה לא קשור ולא מעניין.
אני יכול להבין את הסיום כי לא רצו לתת לניו דיי להפסיד רגע לפני שבירת השיא של שנה עם האליפות ומצד שני רצו לשמור על החוזק של הקלאב להמשך פיוד.. (ואולי נצחון)
אני מקווה שבאירוע הבא ייקחו מניו דיי את החגורות, כי הם עכשיו בגבול של קצת יותר מידי.. וחבל אני אוהב אותם ומקווה שלא ייהרס המומנטום שלהם.. שיורידו להם פרופיל קצת והחגורות יעברו לקלאב שיעברו בסופו של דבר לאנזו וקאס.

דין אמברוז נגד זיגלר
היה קרב טוב, לצערי הקהל לא ממש היה בתוכו כי הוא עדיין התאושש מהקרב של סינה וסטיילס.
זיגלר חייב לעבור הילטרן מתישהו... הדמות שלו צריכה ריענון דחוף!

קרב נשים סמאקדאון: נעומי, כרמלה ובקי נגד נטליה, אלכסה בליס ונקי בלה
ואו ניקי בלה קיבלה פופים מפה ועד השמיים!
אז ככה.. לדעתי לסמאקדאון יש את המתאבקות המוכשרות ואפשר לעשות עם המחלקה הזו הרבה הרבה דברים מעניינים.
הקרב היה סבבה, לא טוב ולא רע.. הם קיבלו מספיק זמן כדי שכל מתאבקת תראה את היכולות שלה.
אני לא יכול להתעלם מהעבודה שקיבלתי וייבים יותר של דיוות מאשר מחלקת נשים, אולי עדיף היה לעשות מפגש של אחת על אחת ולא של כולן..
לצערי, כרמלה עדיין לא בשלה לרוסטר הראשי.. היא הייתה צריכה להתבסס יותר בNXT..

סת רולינס נגד פין ביילור
WTF?!? מה זו החגורה המכוערת הזו!!
היה קרב מעולה, אבל לא משתווה לסינה סטיילס ולא ממש קרב השנה.
הקהל עם בוזים על החגורה ובצדק.
שמחתי שביילור ניצח, זה יכול ליצור מפגשים מעניינים בראו, היה נצחון נקי וזה מעולה.

רוסב נגד ריינס
חרא!
ריינס רק הורס לרוסב,
הקהל עדיין עם אפס עניין בריינס וגם במיד קארד הוא לא מעניין.
לא היה קרב אז אין מה ממש להתייחס.

אורטון נגד לסנר
מה לעזאזל ראיתי כאן עכשיו?
הכרזתם בהתרגשות גדולה שיהיה מפגש של אורטון ולסנר בסאמרסלאם
ושניהם מציינים 15 שנים בעסק. השקעתם בוידאו, הפגשתם ביניהם פעמיים
וזה הסיום שהקרב הזה קיבל?!? ולמה לתת F5 לשיין?
טוב, אין לי מושג לאן הולכים מכאן... שיין נגד לסנר בבאקלאש?
סיום רע.

באופן כללי האירוע מקבל 8 מתוך 10
שללא ספק החלק הראשון שלו הוא הרבה הרבה יותר טוב מהחלק השני.
אני חושב שכמות הקרבות בסופו של דבר (לטעמי) היו יותר מידי
והסדר שלהם לא היה טוב בכלל. קצת הרגיש לי כמון מרתון קרבות..
חשבתי שיהיו קצת הפתעות או לפחות סתם מפגשים מעניינים מאחורי הקלעים (בכל זאת האירוע השני בגודלו)
האירועים הבאים: באקלש של סמאקדאון וקלאש או צ'מפיון של ראו.

dannygoosh

New member
אוקיי

אז כמו שחשבתי, האירוע בכלל לא הרגיש כמו סאמרסלאם. היו כמה קרבות טובים, כמה רגעים מעניינים והתפתחויות בכמה עלילות, אבל בסופו של דבר זה הרגיש כמו PPV רגיל לגמרי. לא יודע אם היו חסרות לי הופעות או קאמבק של טייקר, אבל היה חסר לי משהו.
&nbsp
הפורמט של השדרים הוא אסון, לא פחות. בשביל מה צריך 3 שדרים בכל תכנית? והאם השדר של סמקדאון הוא בוגר בית הספר לשידור של מייקל קול? כי הוא משדר בדיוק בדיוק בדיוק כמו מייקל קול, הטון שלו, התיאורים שלו, כאילו לקחו מישהו מההפקה ואמרו לו "לך, תהיה מייקל קול".
&nbsp
שני סימנים לכך שטריפל אייץ' נעדר כבר תקופה:
1. זיגלר משתמש בקצ'פרייז שלו.
2. רוסב עושה את הקטע שלו עם המים ברמפה.
&nbsp
קרב מעולה בין סטיילס לסינה. סינה עושה בדיוק את מה שהוא צריך לעשות, אני מאוד מבסוט עליו מאז הריצה האחרונה עם אליפות ארה"ב.
&nbsp
לא הבנתי למה הקהל לא אוהב את ג'ון סטיוארט. זה כי הוא שמאלני?
&nbsp
אמברוז-זיגלר היה אכזבת הערב ואפילו יותר. כבר רצו פה תקוות (גם שלי) שהנה זיגלר באמת מקבל פוש ושיש תכניות בשבילו ואז הוא מפסיד אחרי איזה 5 דקות כמו הג'ובר שהWWE רוצים שהוא יהיה. ולא שאני חושב שזיגלר היה צריך לנצח, אמברוז בשיא שלו והקהל בעד, אבל אחרי כזה פיוד אישי וכזה הפסד מביך (גם אמברוז דאג לזלזל בו לאורך כל הקרב), ציפיתי לאיזה היל טרן או משהו.
אז התוצאה וההשלכות של הקרב הזה אולי היו צפויות, אבל עדיין הצליחו לאכזב.
&nbsp
טוב מאוד מה שעשו עם ריינס ורוסב. זה בדיוק מה שריינס צריך כדי להוריד ממנו את ה"בוזים". עוד לא בטוח אם הולכים פה על דאבל-טרן, אבל בכל מקרה בינתיים סבבה לי.
&nbsp
אליפות היוניברס נראית בדיוק כמו הבדיחה שהיא. זה נראה כאילו שני ילדים (שיין וסטפני) משחקים בהיאבקות, אחד לוקח חגורה ואומר "אני אלוף העולם!", אז השני אומר "אז אני אלוף היקום!" וצובע את החגורה שלו באדום.
&nbsp
קרב טוב בין רולינס לבאלור. הניצחון של באלור הפתיע אותי וזו פעם ראשונה שאני באמת רואה אותו בקרב. הבחור מאוד מוכשר ומאוד מרשים, אבל הגימיק של השד מגוחך ברמת הבוגימן. צריך לרדת מזה מהר, כי אם באלור לא היה מתאבק כזה טוב - זה היה נקרא רסלקראפ.
&nbsp
לא הבנתי את ההחלטה על סדר הקרבות. היה לי הרבה יותר הגיוני אם לסנר ומה-שנשאר-מאורטון היו לפני, והזכיה של באלור הייתה המיינאיבנט. החלטה מוזרה בעיניי.
&nbsp
בכל מקרה, על לסנר-אורטון אין לי שום טענה, כי קשה לי להאמין שהקרב הזה היה יותר טוב או מעניין אם הוא היה ארוך יותר.
מה שכן, קצת נמאס לומר שהיימן הוא גאון, אבל אין ברירה. מלכתחילה, הניסיון להפוך את זה ל"קרב שמחכה כבר 15 שנה" היה עלוב ולא קשור למציאות. התאכזבתי כשהפרומו לקרב התחיל ככה, למרות שהוא היה מאוד מעניין ועשוי מצוין. ואז הגיע היימן ופשוט אמר את מה שחשבתי. גם ההקבלה לגלשן ולכריש היו מצוינות וגם לסנר היה מעולה. מבחינתי, זה היה פרומו מושלם.
&nbsp
אז לסיכום חפראווי: בסה"כ די נהניתי מהאירוע, אבל הוא לא הרגיש לי סאמרסלאמי בכלל.

pufpuf

New member
הקטע של באלור הוא הכי לא

רסלקראפ בעולם, זה אחד הקטעים הכי יפים ומורכבים ואנושיים שה WWE העמידו אולי בעשור האחרון. זה ממש לא "תראו אותי, אני שד עם כוחות על טבעיים" אלא יותר בסגנון של "נכון אני מתאבק חתיך ומסוקס וגיי אבל אני לא רק זה, אני בתוך תוכי ילד גיק בטירוף שמכור לקומיקס ואוהב אומנות, וסוג של אומן בפני עצמי ואני בוחר לנצל את הבמה שניתנה לי כדי לבטא את עצמי ואת האהבות וההשראה שלי, ולהביא לידי ביטוי עוד חלק מהאישיות שלו לתוך הזירה".
&nbsp
ב NXT טרחו ממש להסביר את זה באחד הפיודים הראשונים שלו עם סדרת סרטונים אישיים מעולה מעולה מעולה ולתת לנו להציץ למה עומד מאחורי זה (ואני מניח שמכיוון שהוא עלה לרוסטר הראשי וקפץ ישר למיין איבנט אז ה WWE מסתמכים על זה שכולם יודעים כבר מה הוא עשה ב NXT).
&nbsp
אבל בכל מקרה זה אולי הכי לא רסלקראפ שה WWE עשו בשנים האחרונות.
&nbsp

dannygoosh

New member
לא מצליח לראות את זה

לא עקבתי אחרי NXT, לא הכרתי את באלור ולא ראיתי אותו בקרב עד סאמרסלאם.
&nbsp
מבחינתי אני לא רואה הבדל בין "הדביקו לי גימיק של איפור ושטויות" או "אני רוצה גימיק של איפור ושטויות כי זה מגניב לי ועוזר לי להתבטא". מבחינתי, כל ההפקה הזו מגוחכת, מוגזמת, וקצת מזכירה לי ילד קטן שמשחק בהיאבקות, אז הוא סתם זורק על עצמו בגדים מוזרים, משתמש באיפור של אמא והולך בצורה "מפחידה" כמו שהוא ראה באיזה סרט.
&nbsp
הדבר היחידי שמאוד אהבתי זה את מנגינת הכניסה שלו, היא תקועה לי בראש כבר כמה ימים.

pufpuf

New member
זה בגלל שאתה כאילו רואה פרק מהאמצע

והפסדת את כל הפתיח שמציג את הדמות.
&nbsp
אבל זה בעיקר גם כי אתה מקנא בפין באלור והיית רוצה להיות פין באלור בעצמך.

dannygoosh

New member

אני מקנא אך ורק בתחתונים שלך.
&nbsp
יכול להיות שבאמת אם הייתי צופה בNXT ועוקב מדיי שבוע - הייתי מבין ואולי גם מזדהה.
אבל השאלה האמיתית היא: האם אני המיעוט או הרוב? האם רוב הקהל שצופה בWWE (באופן קבוע או מזדמן) צפה בNXT, יודע מי זה באלור ומה הסיפור שלו? או שהרוב כמוני, פשוט רואים מתאבק טוב, שהדביקו עליו את הגימיק של הבוגימן רק בלי התולעים?

pufpuf

New member
אתה הרוב לדעתי

כלומר, אני חושב שהקהל כן יודע מי זה בדיוק כמו שידעו מי זה איי ג'יי סטיילס וכו' אבל לא ברמה של לעקוב אחרי הסיפור שלו ולהכיר אותו ולהתחבר לדמות.
והכי מבאס שיכלו לפתור את זה בשנייה עם איזה סרטון סיכום של 5 דקות ולא לקחת את זה כמובן מאליו שכולם מכירים אותו לעומק

dannygoosh

New member
מסכים

זה PPV ראשון שלו, כלומר הפעם הראשונה שמיליוני אנשים רואים אותו. הדבר הכי מתבקש זה לשים סרטון קצר עליו ועל "פועלו".
אני מאמין שעדיין הייתי חושב שזה רסלקראפ, אבל לפחות הייתי מבין את ההיגיון מאחורי הקראפ.

kendog keds

New member
אני חושב שזה יותר קשור לפעם הספציפית הזאת.

בפעם הראשונה שראיתי אותו ב-NXT, לא הכרתי את הדמות והסיפור שלה ובכל זאת הבימוי של הכניסה היה כל כך מושלם והקהל כל כך רועש ומשתף פעולה, שנשאבתי לתוך הדמות.
&nbsp
הפעם אתה צודק, מה שהוצג שם, למרות שזה סאמסלאם והפקה הרבה יותר גרנדיוזית, היה פשוט בן אדם מאופר שבא ועושה הרבה פוזות של וונאבי מסתורי. לא הצלחתי להצביע מה בבימוי או בזוויות הצילום גרם לזה (למשל שבד"כ רואים הכול מתמלא עשן ובין לבין הוא מבליח לשברירי שנייה בזחילה, והפעם פשוט לא ראו אותו עד שהוא עמד כשהתחילה המוזיקה, חוץ מפעמיים שהוא נכנס להם לפריים בטעות. לעומת זאת ברו עשו טעות לכיוון ההפוך ועקבו אחריו כל הזמן עם המצלמה, ככה שבמקום להבליח מתוך העשן ראו אותו פשוט נעמד על המכונת עשן ומזדקף, שזה גם היה גרוע) ואולי העובדה שהקהל לא ממש השתולל עליו לאורך כל הכניסה. בכל מקרה, זה הרגיש מנותק ולא סוחף.
&nbsp
בכל אופן הדבר הכי טוב בקרב היה העקביות של הקהל, שכל פעם שראו את החגורה החדשה על המסך צעק בוז. אם זה יימשך ככה סביר להניח שישנו את מראה החגורה בקרוב מאוד

pufpuf

New member
אם הם היו משנים

את המראה של משהו כל פעם שהקהל היה שורק לו בוז רומן ריינס היה צריך להראות כיום כמו אורנה דץ

kendog keds

New member
מצד אחד, לא נראה לי שמראה של חגורה חשוב להם באותה מידה

כמו מתאבק שהם מאמינים בו, והם יעדיפו קהל שלא שורק בוז כל פע שרואים את התואר הראשי...
מצד שני, גם החגורה המסתובבת השנואה נשארה הרבה זמן והקהל התרגל

dannygoosh

New member
החגורה המסתובבת השנואה והמתאבק השנוא ש"המציא" אותה

הWWE בונים על זה ש"הקהל יתרגל", אבל אני רוצה להאמין שבשנים האחרונות הדברים משתנים קצת, כי הקהל כבר הפסיק "להתרגל" לדברים שהוא לא רוצה לראות, והוא מביע את דעתו בצורה קולנית וברורה יותר מפעם לפעם, כמו עם בריאן, ריינס וכו'.
&nbsp
והאמת שזה יכול להיות דווקא ממש מצחיק אם איזה חביב קהל, כמו סטיילס לדוגמה, זוכה באליפות, הקהל משתולל, אבל בכל פעם שסטיילס מרים את החגורה - הקהל עובר לבוז. זה יכול ליצור רגעים ממש ממש מצחיקים עבור הקהל, אבל גם מאוד מביכים עבור הWWE.

Sandro

New member
דעות

סטיילס - סינה - קרב השנה והיה צריך להיות המיין איבנט, וואו! הקהל היה בטירוף! מצאתי את עצמי מוחא כפיים בסיום. סטיילס חייב להיות אלוף עולם מוביל. הקרבות איתו זה זהב טהור!
אמברוס - זיגלר - קרב ממש גרוע בעיניי. אני פחות מכיר את זיגלר בזירה אבל ראיתי את אמברוס בקרבות יותר טובים. לא הייתה כימיה, הסיפור גרוע. אני חושב שאמברוס לא מתאים להיות אלוף.
אורטון - לסנר - אני דווקא אהבתי את הסיום של הקרב, שלסנר התחיל לפוצץ אותו הרגשתי שהקרב הפך להיות מציאותי יותר. כי בתכלס אף אחד בלוקרום לא היה מחזיק יותר מדקה מול לסנר בקרב אמיתי. היימן גאון. שיין היה לא קשור לכלום.
רולינס נגד בלור - האמת שציפיתי ליותר מהקרב הזה. רולינס מתאבק בינוני בעיניי, לא יותר מזה. את בלור היה צריך לבנות יותר לפניי שהוא מקבל קרב על החגורה המרכזית הממש ממש מכוערת.
לא הבנתי את הקטע עם Big E, אם הוא כשיר להתאבק למה הוא לא היה שם מלכתחילה?היה אפשר לוותר על ג'ון סטיוארט.

בסך הכל נהנתי מהקרבות ובעיקר מסינה סטיילס.

למעלה