שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
אירועים חשובים

אחרי שאורטון חתם על החוזה לקרב מול לסנר, סלייטר נכנס למשרד של בריאן ושיין עם סלסלת פירות כפיצוי על השבוע שעבר. הוא רוצה עוד הזדמנות. אורטון מציע קרב מולו על החוזה.
&nbsp
המיז פותח את המיז TV לפני שאמברוז קוטע אותו. אמברוז מנסה לדבר אבל דולף זיגלר יוצא החוצה. הם מתעמתים, ומיז מזכיר שהזמין אותם לדבר ולא להילחם. מיז שואל את זיגלר מה אם הוא יפסיד ביום ראשון, וזיגלר אומר שהוא דואג רק לניצחון. אמברוז יורד עליו ודולף אומר שהוא משתמש במבקרים כדי להצליח. אמברוז אומר שזיגלר לא יכול להתמודד עם הלחץ בלהיות האלוף. זיגלר אומר שהוא ינצח ואז נותן לאמברוז סופרקיק.
&nbsp
במהלך הפסקת הפרסומות, מיז דיבר על "אפולו קריד" (כן, זאת בדיחה), שיוצא ונותן לו ספינאאוט פאוורבומב.
&nbsp
קרב שישיות: האוסוז, אמריקן אלפא והייפ ברוז ניצחו את הוודווילנז, האסנשן ובריזאנגו אחרי שאמריקן אלפא הצמידו את אידן אינגליש.
&nbsp
איווה מארי הייתה אמורה להילחם מול נעמי, אבל היא לא יכלה להגיע בגלל פקקים.
&nbsp
הידעתם שקורט הוקינס לא מוריד את המים באסלות אלא פשוט מפחיד אותן? טוב, הוא עומד לחזור.
&nbsp
הית' סלייטר ניצח את רנדי אורטון בפסילה בגלל שאורטון כיסח אותו. הוא גם נתן לו ג'רמן סופלקס כמו ברוק.
&nbsp
דין אמברוז ניצח את אריק רוואן עם הדירטי דידז. לאחר הקרב בריי נטש את רוואן.
&nbsp
כרמלה ובקי לינץ' ניצחו את נטליה ואלכסה בליס. אווה מארי יצאה ונעמי יצאה כדי לאתגר אותה. למרות זאת, בקי הצליחה לנעול דיסארם הר על נטליה. נקבע לסאמרסלאם קרב שלשות.
&nbsp
ברון קורבין שוב תקף את קאליסטו.
&nbsp
ג'ון סינה ניצח את אלברטו דל ריו. לאחר הקרב, AJ תקף אותו. הוא ניסה לתת סטיילס קלאש, אבל סינה נתן AA. לאחר מכן הוא העביר את AJ דרך שולחן השדרנים עם AA.

סליחה אם פספסתי משהו

אבל למה זיגלר משתמש בקאצ'פרייז של טריפל אייץ'?
&nbsp
&nbsp
לפי הודעות החזרה של הוקינס, מנסים להשוות אותו לזלאטן איברהומביץ'?
ׁ(למי שלא הבין יש גגים על זלאטן, שכאילו מגדילים אותו בדברים שטותיים כמו "השעון לא מעורר את זלאטן, זה זלאטן שמעורר את השעון")

Diunim

New member
אתה מתכוון לצ'אק נוריס

אבל כן, גם אני הופתעתי שזיגלר השתמש בקאצ'פרייז של טריפל אייץ'. אולי הוא יעבור לאותוריטי או משהו?

Diunim

New member
שכחתי להגיד

אמנם סלייטר ניצח, אבל אחרי הקרב הוא היה כל כך מטושטש וחשב ששיין ובריאן הם סטפני ופולי, אז שוב הוא לא קיבל חוזה.

kendog keds

New member
למי שלא ראה סמאקדאון

מאחר וסתם לחשוב על פיוד בין זיגלר לאמברוס נשמע די משעמם,
ממליץ לראות את הפרומו של שניהם שפתח את התכנית. זיגלר היה ממש חזק. בשילוב עם הפרומו משבוע שעבר שגם היה מעניין וטוב, זה אחלה פיוד.

LiorAizler

New member
מצטרף להמלצה

זה מהחלקים היחידים בתכנית שלא עשיתי עליו FF

AMEOBI

New member
פיוד מעולה

ראוי לחלוטין לדעתי,להיות הקרב על אליפות הWWE.

וגם מראה אולי על שינוי מגמה בכלל. קצת פחות ריינס...ויותר מתאבקים שמגיע להם הזדמנות במיין איבנט כמו זיגלר.

dannygoosh

New member
ראיתי בעקבות ההמלצות פה, אחלה של פרומו

אחד הפרומואים היותר אמיתיים וכנים שזכורים לי מהשנים האחרונות, סיום מעולה. עשה לי פלאשבקים לפרומואים של שון מייקלס.
&nbsp
מקווה שזה באמת ניצוץ של פוש אמיתי לשניים האלה.

Yonipac

New member
אז ככה

סמאק סבבה. אכן פרומו מדהים, גורם לי להצטער בשביל זיגלר שהנה הוא מביא את היכולות שלו לטופ, ואני בטוח שגם בקרב הוא יביא את היכולות שלו למשהו שעדיין לא ראינו אצלו, אבל אני לא רוצה לראות את אמברוז מפסיד את התואר בשלב כזה מוקדם וזה מציק לי בקטע "למה זיגלר? למה אתה עושה לי את זה עכשיו?"

זו לא פעם ראשונה שהנוסחה של למחוק את ההבדל בין היל לפייס ולתת לקהל להחליט עם מי הוא יותר מזדהה - היא המצליחה ביותר. וכל פעם זה עובד מחדש. ועדיין, כל הארגונים חוזרים למקום הנוח של לחלק את הרוסטר להילים ופייסים ושלום על ישראל

עדיין לא הבנתי למה לא הביאו לבראיין פונפונים, הוא גם ככה על תקן הצ'ירלידר או מה שהוא לא עושה שם

למעלה