מוזיקת כניסה של מתאבקים

Kelvin2

New member
מוזיקת כניסה של מתאבקים

צפיתי בבאטלגראונד ובזמן שג'ריקו נכנס חשבתי לעצמי שהוא כבר שנים נכנס עם אותו ניגון, דבר שלא נראה לי הכי אופייני.
מסקרן לדעת אילו עוד מתאבקים נכנסים עם אותו השיר במשך שנים רבות ברציפות ואולי נמצא את השיאן ;)

בעיקרון אני מכוון ל wwe אבל אם יש לכם דוגמאות מארגונים אחרים אז תרגישו חופשי לשתף.

tal19hit

New member
אם אני לא טועה

HHH עם אותו שיר מ2002 (THE GAME)
טייקר אם אני לא טועה עם השיר שלו כבר כמה שנים טובות
&nbsp

dannygoosh

New member
כל המקמהנז

אורטון החליף שיר אני חושב ב2008-2009, אז לא כזה מזמן.

קיין, לא זוכר מתי בדיוק עבר לגרסה הספציפית של מנגינת הכניסה הנוכחית שלו.

כל הותיקים שהזכירו מעליי.
בעיקרון גם לסנר, אבל לדעתי הוא לא נחשב, כי מאז הבכורה שלו ועד היום הוא בילה את רוב הזמן מחוץ לWWE.

אם אתה רוצה להיתפס לפרטים טכניים, אז כל המתאבקים מהאייטיז שבאים להופעות אורח בעשורים האחרונים, הוגאן, פלייר ושות'.

Diunim

New member
זה רק אני או שלא הזכירו את

שון מייקלס? הוא משתמש באותה מוזיקה (פרט לתקופות שהוא השתמש במוזיקה של DX) כבר 23 שנה בערך. אם מחשיבים גרסאות שונות לאותו שיר, אז גם הגרסה ששרי שרה נחשבת, והוא עם אותה מוזיקה כבר 24 שנה!
&nbsp
פלייר משתמש באותה מוזיקה כבר מאז סוף שנות השבעים. לא שזה קשה כשזאת מוזיקה שאפשר לקחת מארגון לארגון.
&nbsp
סאבאג' השתמש באותה מוזיקה שנים, אבל הוא הפסיק להשתמש בה בשלב מסוים ב-WCW. הוגאן גם, אם לא מחשיבים את התקופה שלו ב-WCW, הייתה עוד תקופה שהוא נכנס עם ג'ימי הנדריקס.
&nbsp
ג'ריקו באמת ותיק. מאז 99 הוא משתמש בערך באותו השיר, פרט למקרים בודדים שהוא קידם את האלבום שלו אז הוא השתמש בשירים אחרים של פוזי ללילה אחד.
&nbsp
טייקר גם משתמש באותה גרסה בערך מאז שערך את הבכורה, אבל היו לו ארבע שנים בתור אמריקן באד אס, וגם תקופת המיניסטרי כשהוא השתמש במוזיקה אחרת (ולדעתי הטובה ביותר שלו).
&nbsp
סינה משתמש בשיר שלו כבר יותר מעשר שנים.
&nbsp
טריפל אייץ' עם אותו שיר מאז סוף שנת אלפיים, אבל אם מחשיבים את המוזיקה של קינג אוף קינגס שהוא השתמש בה יותר בתקופת האותוריטי... למרות זאת, אני בטוח שהוא מחזיק בשיא של אותה להקה.
&nbsp
וינס מקמהן עם אותו שיר מאז 1999.
&nbsp
קיין החליף כמה שירים. אמנם כולם על אותו בסיס, אבל הם שונים. אני הכי אהבתי את SLOW CHEMICAL, אחד מהשירים הטובים שלו.
&nbsp
לסנר השתמש במוזיקה שונה בבכורה שלו, אבל מתישהו לפני קינג אוף דה רינג עבר למוזיקה הנוכחית שלו.
&nbsp
ביג שואו משתמש בגרסאות שונות של אותו שיר מאז שעזב את הקורפוריישן.
&nbsp
הרוק, אוסטין, אם אתם בעניין, משתמשים באותו השיר (אוסטין מאז 96 למרות שהייתה לו תקופה עם שירים אחרים כהיל ורוק מאז 98 משתמש בגרסה של אותו שיר, פרט לגימיק של הוליווד).

kendog keds

New member
אם להתקטן

פלייר משתמש באותה יצירה אך לא באותן גרסאות. למעשה אלו מוזיקות כניסה שונות בסוף שנות ה-70, ב-WCW, ב-WWE, ובכלל הייתה לו מוזיקה שונה לגמרי שפשוט נשמעת דומה ב-WWF ב-91-93 (כנראה לא רצו לשלם זכויות יוצרים).
סבאג' כנ"ל, המוזיקה שלו עברה כמה גלגולים ולא תמיד הייתה הקלאסית שכולנו הכרנו בתחילת שנות ה-90.
&nbsp

meidadc

New member
אני מעריך שהשיאן הוא לא אחר מאשר

גולדאסט.

נשאר הכי הרבה זמן עם אותה מנגינה ואותה גרסא מבלי להחליף לאורך כל הקריירה

למעלה