תוצאות באטלגראונד

תוצאות באטלגראונד

פרה שואו: פאבריז ניצחו את האוסוז

סשה באנקס וביילי ניצחו את שארלוט ודיינה ברוק
משפחת ווייאט ניצחו את הניו דיי (הקרב לא היה על התואר)
אליפות ארה"ב: רוסב ניצח את זאק ריידר. אחרי הקרב רוסב המשיך להרביץ לריידר, מוג'ו ראולי בא להצלה.
סמי זיין ניצח את קווין אוונס
נטליה ניצחה את בקי לינץ'
אליפות ביניבשתית: נגמר בספירת חוץ כפולה, אחרי שיאנג החזיק את מיז בצ'יקן ווינג מחוץ לזירה
סינה, אנזו וקאס ניצחו את הקלאב. סינה הצמיד את סטיילס אחרי AA מהחבל השני.
אליפות העולם: דין אמברוז ניצח את רולינס וריינס, אחרי דירטי דידס על ריינס.

Diunim

New member
דעות על שני קרבות

1) אוונס וזיין נתנו קרב ענק לגמרי, ממליץ לכולם לצפות בו, רגש ומהלכים ודרמה ומה שלא תרצו.
&nbsp
2) הקרב המשולש של השילד היה טוב, ויכול היה להיות טוב מאוד אלמלא הבוקינג הכל כך מגן על רומן. הבחור יצא מפדיגרי. הבחור הפך את כל הספוטים של השאר והבחור לא מוכר פאוורבומב לטורנבאקל, הוא פשוט חוזר ונותן סופרמן פאנץ'. מזל שמהדירטי דידז הוא לא יצא, זה היה יכול להיות איום ונורא. תגידו מה שתגידו על סינה, הוא לא כזה נורא. ריינס פשוט סחב את הקרב למטה, או שהקרב היה אמברוז-ריינס, או רולינס-ריינס או אמברוז ורולינס מול ריינס ביחד. מזל שדין עוזב את הזבל הזה...

itaikadosi

New member
דעות

אירוע מצוין לדעתי. אהבתי מאוד את הקרבות התוצאות וכל הסדר...
&nbsp
שמחתי לראות את ביילי, קראתי באתרים שונים שהיא תפתיע אבל עדיין זה ריגש מאוד.
&nbsp
וואייט ניצחו את ניו דיי - אני יכול להבין את הניצחון כיוון שזה כנראה הפעם האחרונה שנראה אותם יחד... ניו דיי ממשיכים בראו עם אליפות הזוגות.
&nbsp
קווין אוונס סמי זיין - קרב מצויין, הייתי שמח אם קווין אוונס היה מנצח אבל אני מניח שזה סגר את הסיפור ביניהם.
&nbsp
נטליה נגד בקי - לא ברור לי למה נטליה צריכה את הנצחון הזה.. בקי אמורה להיות המתאבקת המובילה בסמאקדאון..
&nbsp
היה מגניב אם היו מחליפים בתארים של הבין יבשתית ואליפות ארה"ב כך שכל תוכנית תקבל את האליפות האחרת..
&nbsp
רנדי אורטון

&nbsp
שמח מאוד שאמברוז ניצח! אפס עניין ברומן ריינס..
&nbsp
&nbsp
&nbsp

dannygoosh

New member
בדיחה שלא הבנתי

כשאורטון אמר לג'ריקו שצריך רק RKO אחד כדי להיכנס ל"וייפר ויל", no enhancement needed, זה היה רפרנס לאין-אונות? לאיבר מין קטן? ולמי זה היה מכוון? אל ג'ריקו או אל לסנר?

AMEOBI

New member
זה היה מכוון ללסנר

לסנר נכשל בשתי בדיקות סמים שנערכו לו לפני הקרב עם מארק האנט בUFC 200.
התוצאות הגיעו רק אחרי הקרב. יש סיכוי לא רע לפי מה שקראתי באתרי חדשות שהוא יושעה מהUFC וגם יכול לספוג קנס של מיליון דולר בערך.

מה שהפתיע אותי,שהWWE עדיין לא ממש התייחסו לנושא. הקרב עם אורטון יתקיים,אבל מעניין אם יהיו לזה השלכות נוספות. לפי אתרי חדשות לסנר היה אמור להיות הבחירה מספר אחת בדראפט שהיה...ורק בגלל שהוא נכשל בבדיקות סמים שינו את זה.

dannygoosh

New member
לא מאמין שיזכירו את זה

בכל זאת, זה קרה בארגון אחר ונפרד, לא מדובר בעבירה פלילית.
אם לסנר ייכשל בבדיקות גם בWWE, אז יש מקום להוציא איזו הצהרה, כמו שעשו עם ריינס ומתאבקים אחרים שנפלו בוולנס. אם לסנר יהיה כשיר מבחינת הWWE, אז מה שהיה לא באמת משנה מבחינתם.

נראה לי שהעקיצה ההיא של אורטון תהיה הרפרנס היחידי מצד הWWE לסיפור של לסנר.

תודה על ההסבר.

למעלה