שרשור RAW

Diunim

New member
אירועים חשובים

באטל רויאל, המנצח מקבל קרב על התואר הבין יבשתי מול מיז בבאטלגראונד: דארן יאנג ניצח, כי אפולו קרוז וברון קורבין הדיחו אחד את השני. בוב באקלנד חוגג איתו. הם יתארחו במיז TV בסמאקדאון.
&nbsp
וינס מקמהן יחזור הלילה. סטפני ושיין מודאגים, וסת' רולינס מקבל מהם אישור להראות סרטון לא מכובד של ריינס.
&nbsp
רנדי אורטון יחזור בבאטלגראונד, ויתארח בהיילייט ריל.
&nbsp
שיימוס תקף את ריידר מאחורי הקלעים כשזה התעמת מול רוסב. שיימוס ניצח אותו בקלות עם ברוג קיק ואז רוסב תקף את ריידר.
&nbsp
בגלל עימות בפרישואו, בריזאנגו ניצחו את הלוצ'ה דראגונס.
&nbsp
סת' רולינס הגיש את הרולינס ריפורט. הוא מראה "ריאיון" שערך עם ריינס (כלומר, כמה קטעי וידאו ערוכים, כמו הריאיון של קורט אנגל עם הרוק) שבהם ריינס אומר שצריך להוציא אותו מהמיין איבנט. אמברוז יוצא והם מתעמתים אחד מול השני. הם קובעים קרב לשבוע הבא על התואר.
&nbsp
סמי זיין רוצה לפרשן את סזארו-אוונס, אבל אוונס מצליח להשיג אישור מסטפני לפנות את זיין. בדרך הם מתקוטטים. אוונס מנצח את סזארו ולועג לסמי שבא מהקהל ותוקף אותו. סזארו מקנח עם סווינג.
&nbsp
טייטוס או'ניל ניצח את הית' סלייטר
&nbsp
הניו דיי התקוטטו עם הווייאטס בחווה של הווייאטס. בריי חטף את וודס.
&nbsp
אנזו וקאס מתעמתים מול הקלאב. במהלך קרב שלהם מול גאלוס ואנדרסון, סטיילס מתערב ופוסל אותם. סינה בא להציל אותם.
&nbsp
סשה בנקס ניצחה את דיינה ברוק. לאחר הקרב שארלוט מציעה קרב חוזר בסמאקדאון כדי לראות אם מגיע לסשה קרב על התואר.
&nbsp
שיין וסטפני יוצאים כדי לשמוע מוינס מי יהיה הקומישינר של סמאקדאון. כל אחד מהם מנסה לשכנע אותו, ואז וינס קובע שסטפני תקבל את RAW ושיין את סמאקדאון. כל אחד מהם יקבע מנכ"ל לתכנית בשבוע הבא. אחרי עימות קטן, סטפני נתנה לשיין סטירה.

תודה רבה על הדיווח. דעות בקטנה

התבאסתי שאריק בישוף לא בא, כמו שאר הג'נרל מנג'רים האחרים שבאו (ויקי, טדי לונג, ג'וני אייס).

הפיוד של הוויאטס נגד הניו דיי מסקרן ממש.

רנדי הולך להגיד שהוא לא מפחד מברוק ולדעתי ברוק יראה נוכחות כבר בבאטל גראונד.

אגב, מה השעה? אה כמובן - Beat up John Cena!

dannygoosh

New member
תודה

ככל שעובר הזמן אחרי רסלמניה, הסטוריליין של שיין-סטפני-וינס והקרב של שיין-טייקר נראים פחות ופחות הגיוניים. כל הסטוריליין היה על ניהול ראו, אח"כ הוסיפו גם את סמקדאון, ועכשיו בכלל מדברים על שיין וסטפני כ"קומישינרז" שיבחרו מנכ"לים שינהלו את התכנית.
&nbsp
מה זאת התסבוכת הזו? למה צריך את כל הדמויות והתפקידים המיותרים? למה שיין וסטפני לא יכולים לנהל את התכניות בעצמם? למה צריך גם קומישינר וגם GM? בשביל מה לשים עכשיו פעמיים GM-בובה, במקום לתת למקמהנז לנהל בעצמם, כמו שבלאו הכי יקרה בסוף?

pufpuf

New member
כי הם

ינהלו את הפן הפיננסי, יעשו טבלאות אקסלים, הנהלת חשבונות, משכורות, מכרזים, רכש, חוזים... זאת לא עבודה זוהרת כמו שזה נשמע לנהל תוכנית טלוויזיה!

kendog keds

New member
חח האמת שככה בערך וינס הסביר את זה

משהו בסגנון שיש להם תכנית להרים ברמת הקונספטים והמאקרו, ולא יהיה להם זמן להתעסק עם העניינים הקטנים של התכניות ומענה למתאבקים, אז הם יצטרכו לבחור GM'S
&nbsp
אגב אני מאוד אוהב את זה שסטפני כאילו מנסה לשמור על פאסון ולהיות חמודה ולא צורחת ומתלהמת כרגיל. זה עושה אותה חמודה ונסבלת. אחרי שנתנה לשיין סטירה (כי אמר לה גיים און, והיא אמרה שיש רק גיים אחד בחברה והיא נשואה לו), היא הגישה לו את הלחי כאילו שיחזיר לה, הוא נתן לה נשיקה, היא חייכה ואמרה "נייס" והלכה. קטע חמוד כזה בין אחים. (עכשיו בסאמרסלאם הם בטח יהיו בקרב כלוב ביניהם או משהו...)
&nbsp

kendog keds

New member
אגב צריך אולי לציין שהסיבה הזאת גם נכונה כנראה במציאות

לפחות במקרה של סטפני, כי אין לי מושג אם שיין באמת חזר לחברה ברמה המנהלית.
יש לה ים עבודה על כל תכנית. אין ספק שלהשתתף קבוע כדמות מפתח בתכנית זה מכביד מאוד על העבודה האמיתית שלה, אז נראה שפשוט החליטו להעביר את הנימוק הזה להצגה, הם יהיו כאילו "בוסים גדולים" שרואים פחות, אבל הם הסמכות העליונה, וככה גם תחושת הכוח שלהם תהיה יותר משמעותית מאשר שהם יהיו איזה GM שמתערב בכל שטות ויוצא לוזר בכל מיני סגמנטים

dannygoosh

New member
זה מאוד הגיוני

אבל לא משנה איזה GM ייבחר, הרי בסופו של דבר הוא יהיה באיזשהו תאקל עם סטפני / שיין / וינס. או שסטפני ושיין ייכנסו לפיוד בין עצמם שיתבטא בסרבייבר סירייס, בראגינג רייטס, רסלמניה וכל מיני אירועים אחרים של "סמקדאון נגד ראו".
&nbsp
המגלומניה של המקמהנז לא תתן להם להישאר מחוץ לרסלמניה או מחוץ לפיודים הגדולים.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

kendog keds

New member
ברור. אגב עוד משהו שהתוודעתי אליו באותו יום

מסתבר שזה השבוע שבו טראמפ וקלינטון צריכים לבחור ולהציג לעולם את המועמד שלהם לסגן הנשיא, אז כנראה שיש פה איזה הומאז' לעולם האמיתי...

dannygoosh

New member
זה נשמע לי מאוד הגיוני

הם אוהבים את כל הקריצות האקטואליות האלה. אני לא אתפלא אם בראו שלפני הבחירות שיין וסטפני יעשו איזה debate בסגנון.

Seosi

New member
תודה רבה על התוצאות

אני מאוד מרוצה שנתונים לזאק ריידר פוש לאליפות ארה"ב. הוא מאוד אנדרייטד, לפי דעתי.

סזארו ואואנס היה קרב מעולה, מאוד נהנתי.

לא אהבתי את הקטע של ניו דיי והוויאטס, היה לי קשה להבין מה הלך שם, בגלל הצילום.

תכנית בסדר לפי דעתי.

kendog keds

New member
אם חשבתם שהקטע של ההארדיז היה מטומטם

כנראה שמישהו ב-WWE צפה בזה והחליט להעתיק את הקטע ולעשות משהו מטומטם באותה מידה בין ניו דיי לוואייטס. לא ברור לי לאיזה קהל הם פונים עם ההפקות הכאילו קולנועיות האלה, עם מוזיקת אימה ומתח ברקע וצילומים מזווית הראייה של המתאבקים...
&nbsp
מי אמור לחוות את זה כמשהו מפחיד או מעניין? גילאי 5-6? נראה לי מוגזם לנסות לפנות
אליהם עם קטע ארוך בתכנית... הרי הם נגנבים גם ככה מאשליית המכות בגיל הזה, למה לעבור לגישה אחרת לגמרי של הגשת סטוריליין שבירור פונה רק אליהם?
מוזר

pufpuf

New member
זה כנראה תוצאה ישירה

של הבאזז החיובי סביב לוצ'ה אנדרגראונד. הארגונים מנסים לעשות "ניסויים" בקטנה לראות איך יגיבו לזה.

למעלה