TNA Slammiversary 2016 - תוצאות

Seosi

New member
TNA Slammiversary 2016 - תוצאות

אלופים
אלוף TNA במשקל כבד: דרו גאלוואי
אלוף X דוויז'ן: טרוור לי
אלוף King of the Mountain: עילאי דרייק
אלופי הזוגות: דיקיי (אביס וקרייזי סטיב)
אלופת הנוקאאוטס: ג'ייד

התכנית נפתחת עם דקת דומייה לזכר הנרצחים באירוע הירי במועדון שבאורלנדו

אליפות X דוויז'ן: אדי אדוורדס ניצח את DJ Z, אנדרו אדוורדס וטרוור לי (א') בקרב מרובע. אדי אדוורדס הוא האלוף החדש.

הטריביונל (באסיל בארקה וביירון דקס, שהתאבקו תחת השמות סילבטר לפורט ומכרוס לואי ב-NXT) עם אל סנואו ניצחו את גריידו ושרה

גייל קים יוצאת החוצה וקוראת למריה לצאת להתאבק נגדה. מריה, ביחד עם העוזרת האישית שלה אלי, יוצאת ואומרת כי היא שברה את היד ולא תוכל להתאבק נגדה. בילי קורגן (אחד ממנהלי החברה ב-TV לפחות) יוצא ואומר כי הפציעה של מריה אכן אמיתית, אך גייל תתאבק בקרב על אליפות הנוקאאוטס נגד ג'ייד (א') וסיאנה

אליפות הנוקאאוטס: סיאנה ניצחה את ג'ייד (א') וגייל קים, לאחר שמרטי בל תקפה את ג'ייד בלי שהשופט ראה זאת. סיאנה היא האלופה החדשה.

ג'יימס סטורם ניצח את ברקסטון סטאר. השניים חגגו לאחר הקרב.

אליפות King of the Mountain: עילאי דרייק (א') ניצח את בראם.

EC3 ניצח את מייק בנט (עם מריה)

פול מאטל מייהאם והצמדה בכל מקום: ג'ף הארדי ניצח את מאט הארדי

אליפות הזוגות: דיקיי, אביס וקרייזי סטיב (א') עם רוזמרי ניצחו את הברומאנס, ג'סי גודרס ורובי אי, עם ראקל.

אליפות TNA במשקל כבד, KO או הכנעה: בובי לאשלי ניצח את דרו גאלוואי (א') לאחר הכנעה. בובי לאשלי הוא האלוף החדש.

האירוע שודר לפני שבוע, אבל ראיתי שאף אחד לא פרסם תוצאות.

Rami V

New member
כייף שיש עוד מישהו שרואה

האירוע היה נחמד מאוד וזרם לי לא פחות טוב מאשר אירועים של WWE. הקרבות היו טובים וזה באמת הרגיש מיוחד כי ב-TNA יש רק 2 אירועים בשנה, בניגוד ל-E שם יש בערך 14...
שמחתי ש-EC3 ניצח, היה קרב טוב מאוד, מעניין לאן יקחו כל אחד מהם מכאן.
התבאסתי מאוד שלאשלי ניצח וזכה באליפות, הוא לא עניין אותי מעולם ואני באמת חושב שדרו הרבה יותר מתאים.
הדבר שחסר לי זה סגמנטים מאחורי הקלעים בין הקרבות. הם עושים הרבה ראיונות, אבל אין קטעים קומיים או משהו בסגנון, לדעתי זה יכול להוסיף.
לסיכום, זה לא WWE מבחינת השואו, אבל אני עדיין נהנה לראות TNA. מקווה שהם לא יסגרו כי הם כן משמעותיים לדעתי (ראו את כמות האנשים שלהם ש-WWE לוקחים אח"כ).

Seosi

New member

מסכים איתך לחלוטין,
למרות שבובי לאשלי דווקא מתאבק טוב, וגם כן הקרב שלו מול דרו היה טוב. אני כן חושב שצריכים מישהו חדש בתמונת האליפות.
הדבר שהפריע לי זה שזה נראה כמו פרק רגיל של Impact. אותו צבע חבלים, לא נראה כמו אירוע, אבל זה בקטנה.
מנהל הרשת שמשרדת את התכנית (Pop tv) אמר שהם חתמו איתם על חוזה רב שנתי אז לא נראה שהם הולכים לאן שהוא.
אני כל הזמן שומע שמועות שהם הולכים להיסגר ואין כסף (חלק מהשמועות נכונות כמו שהם עזבו רשת שידור לרשת אחרת, מSpike לDestination America ומDA לPop tv). גם עכשיו יצאו שמועות שהחברה הייתה בסכנת סגירה ועקב תמורת כספית מבילי קורגן די השאירה את התכנית בשידור, אבל הכל די בגדר שמועות, כי אפילו אחרי השמועות הם החתימו מתאבקת חדשה (צ'לסי גרין מWWE Tough Enough)
אני מבין למה הרבה אנשים הפסיקו לראות את התכנית. יש עליה המון ביקורת (ורובן בצדק) אבל אני חושב שהאירוע היה מהנה ויש פרקים טובים של התכנית. אני חושב שחשוב לדבר על תכניות אחרות ולא רק על WWE, אבל שוב, כל אחד והדעה שלו. אבל האירוע בעצמו בכללי היה טוב, לפי דעתי האישית לפחות.

Rami V

New member
צודק

אין לי כוח להוריד, אז אני רואה באגו טוטאל (ככה שבדר"כ נמצא בפיגור של שבוע). יכלו באמת לייחד את זה יותר.
מקווה באמת שיצליחו לשמור על עצמם יציבים, שלא יעשו שטויות, כי באמת להתחרות ב-E אין להם סיכוי, אז לפחות שישמרו על מה שיש להם. לדעתי ההיאבקות נשים נמצאת שם בירידה, אחרי שלאורך תקופה ארוכה היא היתה טובה יותר מב-E. אני לא מבין איך הבחורה של מריה (ברח לי השם שלה) מוצגת ככזו מפלצת, בסה"כ היא דיי רגילה. מקווה שיעוררו את המחלקה שוב.
מה שאני לא מבין- אם רוב התוכניות מוקלטות הרבה זמן מראש, איך מי שמגיע לצפות מבין את הסיפורים? הרי הוא לא ראה מה הוביל להכל...
בוא נתחיל להעלות דיווחים שבועיים (כל עוד באמת שומרים על מסגרת השבוע אחרי...) :)

Seosi

New member
אני מסכים שהם לא צריכים להתחרות נגד WWE

כי זה לא ריאלי, אבל הם פשוט צריכים לתמקד איך הם יכולים להשתפר.
בוא נפרסם באמת דיווחים שבועיים, אולי עוד אנשים יראו :)

למעלה