ברוק לסנר חוזר לUFC

dannygoosh

New member
ברוק לסנר חוזר לUFC

לסנר והUFC הכריזו רשמית כי לסנר יחזור להילחם באוקטוגון בUFC 2000 בחודש יולי.

החוזה של לסנר עם הWWE מסתיים בקרוב, והוא מרגיש שהוא כשיר ובריא מספיק כדי לחזור לUFC. כזכור, לסנר עזב את הUFC ב2011 בגלל diverticulitis (סוג של דלקת / מחלת מעיים למיטב הבנתי) ומאז לא הפסיקו השמועות על חידושי מגעים וחילופי מסרים בין לסנר ודיינה ווייט.

מסתבר שעכשיו זה רשמי והWWE הולכים לאבד עוד כוכב ענק ומיינאיבנטר אדיר.

מקור: http://mmajunkie.com/2016/06/brock-lesnar-returns-to-the-octagon-in-ufc-200-co-main-event

הפרומו לUFC 2000, עם טיזר קטן בסוף: https://twitter.com/ufc/status/739301917558374400

dannygoosh

New member
אז עכשיו עולה השאלה

למי לסנר יעשה את הג'וב בדרך החוצה?
&nbsp
האם יש סיכוי שהוא אפילו לא יעשה ג'וב לאף אחד ופשוט יעזוב בשקט?

the hakimi

New member
לא עוזב

לפי מה שקראתי החוזה שלו בWWE מאפשר לו לתת הופעות גם בUFC

OZ M1

New member
למה להסיק מסקנות?

ה - WWE הודיעו כי למרות ההופעה הצפויה של לסנר ב - UFC 200 הוא יחזור בדיוק לסאמרסלאם. נדמה לי שהחוזה שלסנר חתום עליו הוא יותר ארוך ולא נראה לי שלסנר ירצה לוותר עליו. ב - UFC צריך חודשים של אימונים מפרכים בשביל קרב אחד, בעוד ב -WWE ההכנה הרבה יותר "פשוטה". מה גם שהוא מתאבק פעם בכמה חודשים אז בכלל מה רע לו? הוא רוב השנה נמצא בבית והכסף נכנס בזמן. וחוץ מזה אני רואה את זה כהזדמנות ל - WWE לקדם את סאמרסלאם וגם הזדמנות ללוחמי UFC לעשות הופעה מדי פעם ב - WWE ואולי אפילו להשתתף בקרב אחד או שניים. http://www.wwe.com/article/brock-lesnar-compete-ufc-200-prior-return-major-wwe-event.

dannygoosh

New member
אני אשמח אם הרעיון שלך יקרה

ממה שאני הבנתי, לסנר אמר לא מזמן בפודקאסט של אוסטין שהחוזה שלו בWWE קרוב לסיום והוא תמיד רצה לחזור לUFC, אז הנחתי שהוא עוזב בסוף החוזה.
&nbsp
האמת שמבחינת לו"ז, כנראה שלסנר יכול באמת לתמרן בין הUFC לWWE, אבל זה נשמע לי כל כך חסר תקדים, ועוד עם שני אגו-מניאקים כמו וינס ו-ווייט, לא בטוח אם זה יעבוד.

Aberforth

New member
קונספירציה שחשבתי עליה.

זה האירוע שבעוד כמה שנים ידברו עליו כנקודת המפנה על כך שחלק מהקרבות בUFC הם מבוימים בדיוק כמו הWWE, או לפחות התוצאות של הקרבות.

לשם שינוי החלטה עסקית חכמה של וינס

הכי מתאים לו לצאת למלחמה על זה ולעשות לברוק את המוות מבחינה משפטית, אבל במקום זה הוא הולך לגרוף את כל הבאזז המחודש שיתעורר בברוק לסנר אחרי UFC 200 בסאמרסלאם.

shagy2dup

New member
מדובר בקרב אחד שבטח יאפשר לוינס להביא את רונדה רוזי לקרב אחד

elotan

Member
תחשבו מה זה יעשה לסינה

להיות זה שניצח את לסנר, אלוף ה UFC.

dannygoosh

New member
יותר בכיוון של תיאוריות קונספירציה על HHH

"האפס הזה התעקש לנצח ברסלמניה את האיש שישבור את הסטריק ויחזור לUFC"

kendog keds

New member
וינס לא טיפש

הוא ימנף את זה יפה, ואני לא אתפלא אם ההרשאה הייתה מותנית בזה שיגידו ב-UFC משהו לגבי שהוא עומד להתאבק בסאמרסלאם

שי מילר

New member
מנהל
מעניין

אם לסנר אכן חוזר, זה אומר שהוא יצטרך להיות מספיק בריא לאחר הקרב ב-UFC.
ולדעתי יש סיכוי שהוא יחטוף לא מעט שם, יהיה מעניין לראות איזה לסנר נקבל.

LiorAizler

New member
חדשה מעולה

אין לי ספק שיהיה מאוד מעניין בחודשים הקרובים עם כל המעברים בין ארגונים האלו
מעניין מאוד אם באמת נקבל את רונדה ראוזי בתמורה בסאמרסלאם או רסלמניה הקרובים. אני בכל אופן אשמח גם לראות את קונור מקרגור במקום רונדה במידה והאופציה הזו על השולחן.

מה שכן.. לדעתי יהיה ממש מסקרן לראות אם נראה את פול היימן בחזרה בזמן הקרוב ובטח ובטח אם נראה אותו באוקטגון ב-UFC 200 מחמם את הקהל תוך כדי הכניסה של לסנר

למעלה