אקסטרים רולז 2016

Diunim

New member
תוצאות

בקיקאוף שואו, הדאדלי בויז יצאו לדבר על כמה שהם אקסטרים. הם יורדים על העידן החדש. ביג קאס יוצא ואומר שמה שהם עשו באולמות בינגו, הוא עושה לפני מיליונים. הוא תוקף אותם.

קרב ללא פסילות: ברון קורבין ניצח את דולף זיגלר אחרי לו בלו ואנד אוף דייז.

האירוע מתחיל.

קרב טורנדו: הקלאב מנצחים את האוסוז אחרי מג'יק קילר לג'ימי שחטף את הפעמון.

אליפות ארצות הברית: רוסב ניצח את קאליסטו אחרי שהוא תקף לו את הגב ונעל אקולייד.

אליפות הזוגות: הניו דיי ניצחו את הוודווילנז אחרי שקופי נתן לגוטץ' טראבל אין פרדייז.

רנה יאנג מראיינת את AJ סטיילס. הוא אומר שהוא יזכה בתואר ונכנס לחדר של הקלאב.

אליפות בין יבשתית: המיז ניצח את סמי זיין, סזארו וקווין אוונס אחרי הלובה קיק מזיין לסזארו, כשאוונס תקף את סמי אחר כך.

קרב בית משוגעים: דין אמברוז ניצח את כריס ג'ריקו אחרי דירטי דידס על נעצים.

קרב הכנעות, אליפות הנשים: שארלוט ניצחה את נטליה אחרי שדיינה ברוק התערבה כשהתלבשה כמו פלייר.

אליפות ה-WWE, אקסטרים רולז: אחרי התערבויות של הקלאב והאוסוז, רומן ריינס ניצח את AJ סטיילס אחרי ספיר באמצע הפנומנאל פורארם.

לאחר הקרב, סת' רולינס חזר ונתן לריינס פדיגרי.

kabukim

New member
לא ספויילר

אלא תלונה. JBL מגזים לגמרי עם השנאה שלו כלפי ביירון סקסטון. מעבר לירידות הבלתי-נגמרות וצעקות ה"סתום ת'פה" שהוא יורה עליו חופשי, אתמול הוא אמר:
"If you were on life support, I'd pull the plug to charge my iphone."

אני גם לא סובל את ביירון כשדרן אבל רבאק בנאדם, מה לעזאזל? שמישהו ירגיע אותו.

dannygoosh

New member
אני דווקא לא מסכים

הWWE רצים כבר המון זמן בלי שדר היל. עכשיו כשהביאו את סקסטון במקום לולר משום מה לשדר את האירועים, המחסור בשדרים הילים בולט אפילו יותר.
&nbsp
הערה כמו זאת של JBL הזכירה לי את לולר והינן כשדרים ההילים של הניינטיז. ובסה"כ JBL אומר את מה שהקהל חושב, סקסטון הוא מיותר ובלתי נסבל בשולחן השדרים. אין לי מושג למה הוא שם, אבל אני מקווה שJBL יחזור לתפקד כשדר היל אמיתי ויעיפו את סקסטון בחזרה לאחורי הקלעים.

kabukim

New member
אין לי בעיה

שיהיה שדר היל, מניאק, עם בדיחות קרש עלובות או מתוחכמות כמה שרק אפשר. אבל כבר כמה חודשים שיש הסלמה בדיבור שלו כלפי ביירון. סבבה, כולם שונאים אותו, זולא סיבה לשדר בלייב עלבונות כאלה נוראיים שאם היית שומע אותם ממישהו היית מחטיף לו אגרוף.

dannygoosh

New member
לא חושב שזה כזה נורא

זו לא תכנית ילדים (למרות שקצת כן), אני כן חושב שזה מוסיף פלפל שמזמן אבד בשולחן השדרים. ושוב, לא רואה הבדל בין ירידה כזו לכל הירידות של לולר והינן בזמנו.
&nbsp
אולי בגלל שכיום אתה פחות רגיל לשמוע דיבורים כאלה בWWE זה צורם לך יותר.

LiorAizler

New member
דעה ללא תוצאות וספוילרים

אני חייב לפרגן, לדעתי היה אירוע נהדר על אף הבנייה חצי כוח
&nbsp
בייחוד הקרב על הIC, היה נהדר ואני מפרגן בייחוד למיז. לא שהוא היה עילוי בקרב הזה אבל השלישייה שהוא התמודד מולה נתנה 200% ולדעתי הוא עשה מאמץ גדול לקחת חלק ולהשוות מבחינת יכולות.
&nbsp
לא שזה קשה, אבל האירוע הכי טוב לדעתי עד כה ל2016

TL PUNK

New member
לצערי

האירוע היה טוב בעיקר הקרב על ה IC והקרב של רומן נגד סטיילס גם היה אחלה ,אבל היה לי ככ הרבה הייפ לקרב של דין נגד גריקו...איזה אכזבה...

LiorAizler

New member
בנוגע לקרב אסיילום

מלכתחילה לא כל כך התלהבתי ממנו כי אני ממש לא אוהב את הקרבות של ג'ריקו לאחרונה ובנוסף הרגיש לי מאוד מטופש שכל הנשקים תלויים מעל הכלוב.
&nbsp
אם זאת, הסוף היה קצת מותח. אי אפשר להשאר אדיש כששמים נעצים באמצע הזירה

dannygoosh

New member
כשמגיע - מגיע

ריינס נתן עוד קרב מצוין עם סטיילס. אמנם הקרב קצת גבל באובר-בוקינג, אבל היה בסה"כ עשוי טוב, הפכפך ומעניין. לדעתי, הקרבות של ריינס עם סטיילס הם הקרבות הכי טובים של ריינס בקריירת היחידים שלו.
&nbsp
בסה"כ היה אירוע טוב, לדעתי היו יותר מדיי near falls בכל הקרבות, אבל לא נורא. הקאמבק של רולינס היה ענק. מעניין אם ינסו בכוח להחזיר אותו להיות היל למרות שכל הקהל מת עליו.

למעלה