שרשור RAW

Diunim

New member
אירועים מרכזיים

שישה ימים לפייבאק.
&nbsp
יש שקופית לזכרה של צ'יינה. במהלך התכנית גם היה סרטון לזכרה.
&nbsp
שיין מקמהן *עדיין* מנהל את RAW. המשכיות סטוריליינית? מה פתאום! סטפני יוצאת להתעמת עם שיין ואומרת לו שהוא לא יכול לשקר לאנשים פה כי כאן היא נולדה. סטפני אומרת שביום ראשון, וינס יחליט באופן רשמי מי ינהל את RAW. שיין מזמין אבטחה שתעיף את סטפני מהבניין.
&nbsp
AJ סטיילס ניצח את שיימוס. קארל אנדרסון ולוק גאלוס באו למחוא לו כפיים אחרי הקרב. ריינס והאוסוז צפו ממאחורי הקלעים.
&nbsp
הניו דיי מדברים על גמר טורניר הזוגות בחסות בוטי אוז. הוודווילנז מגיעים ואומרים שהם ינצחו ויחזירו את ה-WWE לעידן הישן. אנזו וקאס מגיעים ועושים את הקטע שלהם. הניו דיי אומרים שהם אלו שינצחו ביום ראשון.
&nbsp
ג'ון סינה יחזור ב-30 במאי.
&nbsp
קארל אנדרסון ולוק גאלוס (שהיו בחדר של AJ סטיילס) ניצחו את האוסוז. לאחר הקרב הם תוקפים אותם, אבל ריינס בא כדי להבריח אותם. לאחר מכן סטיילס מתראיין, ואז אנדרסון וגאלוס מגיעים כדי להגיד לו שהם רוצים לשמור עליו.
&nbsp
לאחר סרטון שמראה את ההיסטוריה בין אוונס וזאיין, סמי זאיין ניצח את רוסב. לאחר הקרב אוונס תקף אותו ברמפה.
&nbsp
אפולו קרוז התעמת עם סטארדאסט והזכיר שדאסטי רודס היה זה שעזר לו להתחיל ב-WWE. לאחר מכן אפולו ניצח את סטארדאסט.
&nbsp
דין אמברוז יוצא ומשווה בין עצמו לבין ג'ריקו. הוא קורא לג'ריקו, שמסרב להילחם בו ב"עיר מזבלה כזאת". ג'ריקו דורש התנצלות על הגניבה של הטוק שואו שלו, אבל אמברוז פשוט תוקף אותו. ג'ריקו מצליח לקחת שליטה ונועל וולס אוף ג'ריקו על שולחן השדרים.
&nbsp
נטליה ניצחה את אמה כששארלוט ופלייר צפו.
&nbsp
ברון קורבין (שילחם מול זיגלר ביום ראשון) יצא להילחם מול דמיאן סנדאו. זיגלר יצא לתקוף אותו לפני שהקרב התחיל.
&nbsp
ממשיכים להראות סרטונים של הקולונס.
&nbsp
המיז ומאריס לעגו למעריצים של סזארו, ואמרו שהם חנונים, בעוד שמעריצי מיז הם אנשים כמו מאריס. סזארו יוצא ולועג למיז. מיז מנסה לתקוף את סזארו מאחור, אבל סזארו תוקף אותו. מאריס מונעת מסזארו לבצע את הסווינג.
&nbsp
בפרישואו של פייבאק, קאליסטו יגן על תואר ארצות הברית מול רייבאק.
&nbsp
רומן ריינס ניצח את אלברטו דל ריו. לקראת סוף הקרב, גאלוס ואנדרסון ניסו להסיח את דעתו של ריינס, אבל הוא ניצח בכל זאת. לאחר הקרב הם תקפו אותו עד ש-AJ בא לעצור אותם. ריינס תקף את AJ ואז הבולט קלאב חזרו לזירה. ריינס תקף אותם, ו-AJ נתן לריינס את הפנומנאל פורארם.

TL PUNK

New member
זה רק אני או ש..

הקהל היה ממש אבל ממש שקט הפעם, ז"א הראו עצמו לא היה מדהים אבל בקושי היו צ'אנטס , לא היה שום היט מהקהל
אפילו כשסמי זיין עשה את הכניסה שלו לא היה פופ (אפילו לא זימזמו את השיר שלו)
פאקינג לוק גאלוס וקארל אנדרסון עשו את הקרב דביוט שלהם ואף אחד לא שם עליהם..
whatsupwithdat??

Nurd4Life

New member
תגידו, רק אני...

חושב שפייבאק יכול להיות אירוע ממש נחמד?
&nbsp
אני לא רואה פוטנציאל גדול ברומן ריינס נגד איי ג'יי סטיילס, אבל זה עדיין קרב מסקרן ומעניין לראות אם איי ג'יי יצליח להביא את רומן ריינס לרמה גבוהה ומה תהיה ההתפתחות בגזרת גאלוס ואנדרסון (למרות שיש לי תזה)
&nbsp
אמנם יש ירידה חדה בחשיבות הקרבות האחרים, אבל עדיין לרובם יש פוטנציאל להיות מפגשים נחמדים - זיין נגד אואנס לדעתי יקבל יחס טוב, שארלוט ונטליה כבר הוכיחו את עצמן בעבר, קרב על מועמדות מס' 1 לאליפות הזוגות נשמע מסקרן ודברים כמו מיז נגד סזארו, אמברוז נגד ג'ריקו וזיגלר נגד קורבין יכולים רק להפתיע לטובה.
&nbsp
לא יודע, לי נראה שהולך להיות אירוע שאהנה ממנו.

למעלה