שרשור תוצאות רסלמניה 32/שרשור לייב!!!

דעות על הקרב הראשון

הווווווווווווולי שיייייייייייייייט!

הימרתי על ריידר סתם בשביל הכיף, אבל WOO WOO WOO, ריידר האלוף הביניבשתי החדש!!!
והיה קרב סולם מעולה, כמיטב המסורת!
זיין ואוונס בלטו יותר מכולם, הספוט האחרון שלהם היה חולני ונראה כאילו אוונס נפצע באמת.
גם הספוט של סין קארה על סטארדאסט (עם המחווה המרגשת לדאסטי ז"ל) היה מטורף.

קרב מעולה לפתוח את הערב עם תוצאה מפתיעה שהקהל אהב.

והנה עכשיו סטיילס נגד ג'ריקו. הולי שיט!

דעות שעה וחצי ראשונות כולל תוצאות

אז אחרי קרב הסולם הפותח וההפתעה שלו, מגיעה עוד הפתעה.
כריס ג'ריקו ניצח את איי ג'יי סטיילס!!!
היה קרב טוב, אבל לא הטוב ביותר שלהם לדעתי. לא יודע למה ג'ריקו היה צריך לנצח את סטיילס. אולי יעשו קרב אחרון ביניהם בPPV הבא, כי כרגע זה 2-2. אין לי בעיה שיהיה להם קרב הטוב מ3 או איירון מן.

ואז ניו דיי מפסידים לליג אוף ניישנס. איזה בוקינג נוראי. אבל מה? כל זה היה בשביל להביא את שון מייקלס (!!!), מיק פולי (!!!) ואת סטיב אוסטין (!!!) להתעלל בהם וכל זה בגלל פרומו של בארט אחרי הקרב. אותו בארט שלא היה חלק מהקרב בכלל ועדיין בא לבוש לקרב.
זה מוציא את הניו דיי חלשים ועוד יותר חלשים כי החבר'ה שניצחו אותם נקברו על ידי 3 אגדות שלא התאבקו למעלה מכמה שנים טובות.

מה שכן, מייקלס נראה בכושר נהדר ויכול ללכת עוד קרב לפחות. אוסטין ופולי פיתחו כרס בירה מרשימה. הסגמנט בסוף היה מעולה וכיפי, אבל הוא הרס את כל הבוקינג. לא יכלו לתת לניו דיי לנצח, ליג אוף ניישנס תוקפים אחרי הקרב ואז הפרומו של בארט?

יאללה - ברוק נגד דין. תנו לבלאגן להתחיל!!!

דעות שעתיים וחצי

אווווווח. הקרבות טובים, אבל הבוקינג מרגיז!
דין נגד ברוק היה פחות ממה שהוא יכול היה להיות. חשבתי שאחרי ההפתעה בתחילת הערב עם ריידר, נראה עוד הפתעות.
אבל לא בקרב הזה - ברוק ניצח עם F5 לתוך ערימת כסאות. שלא תבינו לא נכון - היה קרב סביר פלוס. היו רגעים שהיה נראה שדין יכול לנצח. אבל בסופו של דבר, אמברוז רק הוציא את המסור החשמלי ואת המחבט של מיק פולי אבל לא השתמש בהם.
באסה, רציתי שאמברוז ינצח.

מחזור הHOF השנתי. נקסט.

אליפות הנשים!!! לא יותר אליפות הדיוות! הללויה!
סשה עם מחוות לאדי גאררו לאורך כל הקרב היה יפה, אבל ראו שהיא התרגשה ממש ועשתה כמה בוצ'ים לאורך הקרב. דווקא בקי לינץ' זרחה ממש ונתנה את התצוגה הכי טובה מבין שלושת הבנות.
אחרי קרב מלהיב ברובו (חוץ מהבוצ'ים) קיבלנו סיום מחורבן שבו ריק פלייר מחזיק את סשה ומונע ממנה להכנס בזמן ששארלוט מכניעה את בקי לינץ' עם הפיגר 8.
שוב מבואס מהתוצאה כי רציתי שסשה תזכה, אבל שארלוט הייתה אלופה טובה ותמשיך להיות כזאת. ביי ביי בקי, אחרי ההפסד הזה.
הפיוד הבא יהיה של שארלוט נגד סשה, שלא הפסידה בקרב ויהיה לה תירוץ לבקש קרב חוזר.

יאללה, שיין נגד טייקר. הייתי בטוח שיסיימו עם הקרב הזה את הערב, אבל שיהיה. הבן שלי אמור להתעורר לקראת 5, אז לפחות שאני אראה את הקרב הזה כמו שצריך.

נשאר רק עוד הבאטל רויאל וקרב האליפות. חצי שעה עכשיו הכניסה של טייקר+הקרב, הבאטל רויאל איזה רבע שעה ונשאר לנו עוד רבע שעה לקטע של דה רוק וחצי שעה לטריפס נגד ריינס.

Here comes the money!

דעות שלוש וחצי שעות

הולי שיט! שיין או מאק מופרע!
ספוט מיותר, אבל בהחלט רגע רסלמניה.

קרב סביר פלוס, אבל שוב תוצאה לא להיט. רציתי שינוי, טעיתי. שיין בכושר מעולה. הקוסט טו קוסט היה מלהיב, טייקר היה סבבה. קרב טוב ללא ספק, עם ספוט מטורף ותוצאה קצת בעעעע.
ברור לי שזה לא אמין ששיין ינצח את טייקר לבדו, אבל עדיין. היו מביאים מישהו שיפריע (דביוט של הבולט/באלור קלאב, למשל).

קרב הבא: באטל רויאל. אין משפחת ווייאט, אבל יש שאקיל אוניל. WTF?!?!
סוף סוף קרב עם תוצאה שאני מבסוט ממנה. בארון פאקינג קורבין!!!!! ייייייישששששש!!!!
לא האמנתי למראה עיניי וסוף סוף קפצתי משמחה. אני ממש מבסוט על קורבין, אבל אם לשפוט מהזוכים הקודמים (סזארו וביג שואו) - לא צפוי לו בוקינג מזהיר.
עדיין, הגשים חלום וניצח במניה. שמח בשבילו וגאה בדרך שעשה. כל הכבוד!!!

יאללה, מיין איבנט ולעבודה.

דעות ארבע וחצי שעות

כל הקטע עם הרוק היה לא קשור לכלום. לא מספיק שמשפחת ווייאט הודיעו שיהיו בבאטל רויאל ובסוף לא היו, הם נקברו סופית.
רוק ניצח את רואן ב6 שניות וקבע שיא חדש, אחרי שהודיע על שיא נוכחות חדש ברסלמניה של 101 אלף איש. אחרי זה המשפחה תיכננה לכסח את הרוק, אבל הנה בא סינה לעזור ולאזן את הכוחות. כמובן שהם הצליחו להדוף את הווייאטס 2 נגד 3, עם כל הפינישרים שלהם. רגע רסלמניה טוב לקהל ולתקצירים, רגע רע למשפחת ווייאט.

כמובן שהבן שלי התעורר לפני המיין איבנט. אז ראיתי רק מהאמצע, אחרי שהבת התעוררה והערתי את אשתי גם. הקהל היה אנטי ריינס בצורה ברורה ובעד טריפס.
תוך כדי גם התארגנתי לעבודה וזה היה ברקע. טריפס עבד יפה על הידיים של ריינס, היו כמה ספוטים טובים. הספיר על סטפני היה צפוי לגמרי אבל לפחות בוצע יפה.
ריינס מנצח והקהל לא מציף אותו בבוזים כל כך. סתם, הקהל כן.

יאללה לעבודה

תוצאות רסלמניה 32, כולל פרה שואו

פרה שואו

קאליסטו ניצח את רייבאק ושמר על תואר ארה"ב

טים טוטאל דיוות ניצחו את באד ובלונד

אוסוז ניצחו את הדאדליז

האירוע הראשי

זאק ריידר זכה באליפות הביניבשתית בקרב הסולם. הוא ניצח את קווין אוונס, סמי זיין, סין קארה, סטארדאסט, דולף זיגלר ומיז

כריס ג'ריקו ניצח את איי ג'יי סטיילס

ליג אוף ניישנס ניצחו את הניו דיי (לא על התואר). אחרי הקרב בארט התרברב שאף שלישייה לא יכולה לגבור על הLON, אז באו שון מייקלס, מיק פולי וסטיב אוסטין ופירקו אותם.

ברוק לסנר ניצח את דין אמברוז

שארלוט ניצחה את בקי לינץ' וסשה באנקס וזכתה/שמרה על האליפות. זכתה כי יש תואר נשים חדש במקום אליפות הדיוות. שארלוט הכניעה את בקי כשריק מונע מסשה לחזור לזירה ולהפריע.

אנדרטייקר ניצח את שיין מקמהון בHIAC. לא הייתה שום התערבות. שיין קפץ מהגג של הסל לתוך שולחן השדרים, אבל טייקר זז אז שיין פגע בעצמו.

בארון קורבין(!) ניצח בבאטל רויאל, כשהוא מדיח את קיין. שאקיל אוניל (!), DDP וטטאנקה היו חלק מהמשתתפים.

פרומו של הרוק. משפחת ווייאט באו להפריע. זה הוביל לקרב בין רוק לאריק רואן. רוק ניצח ב6 שניות וקבע שיא חדש. אחרי ה"קרב", משפחת וויאט מקיפה את הזירה ואז... ג'ון סינה בא להציל ויחד סינה והרוק נותנים למשפחת ווייאט את הפינישרים שלהם.

מיין איבנט: רומן ריינס ניצח את טריפל אייץ' וזכה באליפות

R3B

New member
דעות לאחר צפייה

טוב אז אני חוזר בי מההימורים לא היתה מניה משעממת והיו הרבה הפתעות לטובה.
קרב סולם אחלה ספוטים וזאק ריידר מנצח. לא יודע למה אתמול ראיתי ראו שאחרי TLC מלפני כמה שנים שסי אם פאנק נכנס ומציג את האלופים החדשים ריידר ביו אס ודניאל בראיין באליפות העולם כנראה בתת מודע שלי היה לי וייב.
מפתיע שג'ריקו ניצח אולי כנראה להשוות את תוצאות הקרבות בינהם למרות שהיה צריך לתת לאיי ג'יי היה קרב טוב אולי הכי טוב מבין כל שלושת הקודמים.
ניו דיי והליג מיותר לגמרי אבל נחמד היה לראות את שון בזירה שוב ונותן כמה סופר קיקים (זיגלר נותן מחווה יפה משלו אבל לא מתקרב לשון...)
קרב אליפות נשים במניה מישהו זוכר מתי היה פעם אחרונה שהיה קרב כזה ולא איזה קרב מרובה משתתפות סתם בשביל להעביר את הזמן? בכל מקרה אחלה קרב סשה מאד התרגשה ובקי גנבה את ההצגה לא הייתי מתנגד לשוב תריפל טרת באקסטרים רולז.
אמברוז ולסנר הייתי בטוח שדין יינצח אבל טעיתי קרב סבבה עם השטויות של אמברוז וטו לא.
טייקר שיין היה קצת בסלו מושן כייאה לטייקר אבל שיין בכושר מדהים והוא כיום האקסטרימיסט הכי טוב בעסק גם בגיל שלו.
טוב קרב על שם אנדרה הייתי בטוח שיהיה בפרי אבל לא היה.מה שכן היו הרבה הפתעות החל מאלוף IWL לשעבר טטנקה DDP ושאק אבל ההפתעה הגדולה מכולן ושאפו לHHH על קורבין
רוק סינה וואייט FF
HHH וריינס נתנו קרב סבבה לא יותר

סלים וארזה

New member
מנהל
זה מה שחשבתי
ריינס מנצח את HHH ואז אמברוז מגיע לחגוג איתו ואז גם רולינס ויש איחוד לרגע של השילד והקהל יוצא שמח

ירון316

New member
רסלמניה

נורא ואיום.
הביאו כל כך הרבה סטאר פאואר מלפני 20 שנה כדי לכסות על האירוע הנוראי הזה.
בוקינג משמים, תוצאות פחדניות.
מלבד הסגמנט של אוסטין מייקלס ופולי (שגם היה ארוך מדי), הכל היה נוראי.
אפשר ללכת לראות רסלמניה 16 כדי להתנחם, וזה אומר הכל...

itaikadosi

New member
אני אראה יותר מאוחר - אפשר דעה כללית ללא ספוילרים?
אירוע טוב לא טוב?
מפתיע?

OZ M1

New member
תגובה

מפתיע? כן הייתי אומר... אם צריך צריך לדרג כל הרסלמניות אז זה איפשהו באמצע וזה בעיקר הודות לקהל הגדול שהיה שם...

rkoron

New member
דעות

איכס.
בנו את לסנר - אמברוס כאילו זה הולך להיות קרב ההארדקור של העשור..בפועל קיבלנו את אמברוס לא משתמש בשום נשק שהאגדות הביאו לו. הקרב היה פשוט אוסף של סופלקסים וF5 אנמי וחסר תגובה מהקהל. קרב נוראי לדעתי, יחסית לגודל הציפיות שהיו לי.
&nbsp
לכל השאר אין מה להתייחס כי הכל היה משעמם ובנאלי. כל כך רציתי שסינה יעשה טרן על הרוק אבל כמובן שזה לא קרה. הייתי מוכן לסבול עוד קרב שלהם רק בשביל היל טרן של סינה.
&nbsp
לגבי המיין אבנט...צפוי ומשעמם. מקווה שהכהונה של ריינס תסתיים כמה שיותר מהר.
&nbsp
הדבר החיובי שאני לוקח מהאירוע הזה זה דווקא הזכייה של ריידר. מההתחלה הייתי בעדו ואני חייב להגיד שהניצחון שלו פשוט היה שוק אחד גדול. שמח מאוד בשבילו.
&nbsp
לסיכום, רסלמניה נוראית לדעתי, אבל זה לא שציפיתי שיהיה אחרת. הגעתי עם ציפיות נמוכות, וקיבלתי תוצאות בהתאם.
מה שכן, אני מגיע עם ציפיות גבוהות לRAW הלילה. אני מקווה שנראה קאמבק של רולינס כי אני פשוט מתגעגע אליו. אני מאמין שגם אורטון יחזור הלילה.

shanytopper

New member
דעה

קה קה
קקה לי
קקה לי
קקה נורא
קקה
קקה לי
קקה לי
קקה נורא
&nbsp
אני לא מבין למי אכפת מזאק פאקינג ריידר, הג'ובר הנצחי פתאום אלוף? באמת?
כל הקרבות היו נוראיים, חוץ מכמה ספוטים נקודתיים
טייקר שיין - תוצאה מטומטמת שבעצם מבזבזת לחלוטין את החזרה של שיין, והורגת את קוו העלילה הזה
ריינס אלוף, ייפי פאקינג ייאי
התוצאה היחידה שהיתה נחמדה לי היא הזכיה של קורבין, אבל זה לא כאילו הולכים לעשות עם זה משהו מעניין בהמשך. לא עשו מזה שום דבר מעניין בעבר.
&nbsp
סך הכל, במקום טוב בין הרסלמניות הגרועות אבר

ninjastar

New member
:::::XXXII:::::

אם מישהו רוצה לדעת מה המשעמות של: To do something for the sake of it, תנו לו לראות את האירוע הזה. כל האירוע הרגיש כמו עשר שעות של בואו נעשה דברים רק כדי לסמן ביומן שלנו "וי".

הדברים הטובים?
הקרב נשים עד התוצאה היה כנראה הדבר הכי טוב של הערב, כשהתוצאה הרסה הכל.
אהבתי כמה מהקאונטרים בקרב של איי ג'יי נגד ג'ריקו. (שלא קיבלו אף תגובה מקהל)
ואני לגמרי בעד זאק ריידר זוכה באליפות מסאמי זיין, כי זה היה מפתיע ויותר מעניין.

ועכשיו לרע -

כל השאר.
הניו דיי היו יותר מבדרים בהול אוף פיים ממניה.
ג'ריוק ניצח.
שארלוט ניצחה.
אוסטין הגיע על תקן האגדה הזקן והקומי, שכבר היה עדיף שלא היו מביאים אותו בכלל.
הקרב סולם היה סתם כל קרב סולם WWE טיפוסי.
שיין עושה דברים מדהימים................ שאני בטוח שכל אחד ברוסטר (כולל אמברוס שהיה בקרב הארדקור) היה מסכים לעשות במניה, אבל לא.... בואו ניתן את זה לשיין. שאפילו לא ניצח, אז הוא יעלם.
לזנר נגד אמברוס היה קרב האוס שואו עם מעט נשקים.
כל הקרב טאג טים היה אידיוטי.
המיין איבנט היה כל מה שרע בWWE.
הממ....

והכי גרוע:

זאת שנה בלי אורטון וסינה שיחנקו לנו את הקארד, ועדיין זאת הייתה מניה שאף כוכב חדש לא קודם.

yanivoss

New member
דעותיי

הקרב סולם היה סתמי והרגיש וחסר ספוטים מקוריים. הקרוס באדי לבחוץ היה סביר אבל סלופי משהו. מאוד הפתיע אותי שנתנו לריידר לזכות וכבר התחלתי לקוות לטוב מהאירוע הזה. אהבתי את ההתרגשות של זיין, אי אפשר לזייף דבר כזה.
&nbsp
ג'ריקו, אני מצטער, אבל תעלם מהמסך שלי. שום דבר שהוא יעשה בקרב לא יפתיע אותי והוא גם די הרס כמה מהלכים עם התזוזה האיטית שלו בזירה. נתנו ניצחון לג'ריקו כנראה כדי להמשיך את הפיוד המעצבן הזה. חבל על סטיילס.
&nbsp
השריון של הסאיינים מDBZ היה מצחיק. ניו דיי צריכים להיות הילים! הגדולה שלהם הייתה בלרדת חזק על הקהל המקומי, וזה היה חסר לי מאוד פה. LOD פשוט גרועים... אני מניח שזאת הצורה של וינס לתגמל אותם, כי בכל זאת הם מתאבקים מבוססים, אבל באמת שאני סובל מלראות אותם. בארט לבוש לקרב אבל עומד ברינגסייד - אני מבין למה הוא לא מתכוון לחתום מחדש... תוצאה מזעזעת ופשוט לא מגיע לLOD להיות אלופי זוגות.
היה צפוי שאגדות יצאו ברגע שבארט התחיל להתפלצף, ומייקלס נראה בכושר נהדר.
אל תגידו לי שוודס ציפה שאוסטין יזרום איתו אחרי שהוא העניק לו LAP DANCE...
כן וינס, לקבור את הסטייבל שהחזיר את העניין למחלקת הזוגות זה רעיון פצצה. תמשיך ככה.
&nbsp
לסנר ואמברוז הצליחו להפתיע אותי... לרעה. למה הייתה כל הבניה של אמברוז עם האגדות? כדי שהוא יקח מסור חשמלי ולא יצליח להניע אותו? כדי שהוא ילקק את התיל ויראה כמה הוא "משוגע"? ציפיתי שהקרב הזה יציל את הרסלמניה הזאת, קיבלתי סטריט פייט לכל המשפחה.
&nbsp
למרות כמה בוצ'ים, הנשים נתנו את קרב הערב. המונסאולט של שארלוט היה מושלם והמחוות של סשה לאדי היו מעולות. שמח שהחליפו את החגורה הטיפשית הזאת.
&nbsp
כשזיין ונקמורה מחליפים מרפקים במשך 2 דקות ולא מצליחים לעמוד על הרגליים לאחר מכן, זה נראה מגניב ומרגיש כאילו שני באפלו התנגחו עכשיו במשך שעות. כשטייקר ושיין עושים את זה, זה מרגיש כאילו הם חייבים הפסקה להסדיר את הנשימה. צר לי, אבל בשנת 2016 קשה לי לראות מישהו עם שיער אפור נלחם בזקן עם שיער צבוע ושניצלים שבורחים לו מהגופייה. המרפק מלמעלה גרם לי לעצור את הנשימה, ולא מהסיבות הנכונות - באמת פחדתי ששיין ישבור את האגן בנחיתה. וכרגיל, נותן בראש עם תוצאה פחדנית.
&nbsp
ביג שואו ושאקיל חונקים אחד את השני למוות, ושניה אחרי ששניהם מודחים ביג שואו מחבק אותו? שמחתי לראות את קורבין מנצח, בNXT אולי זה איכשהו יתרום לו.
&nbsp
הWM MOMENT של הערב - רוק שובר קיפייב ומשבח את בריי והקהל עומד ומוחא לו כפיים. חשבתי שאולי מישהו קיבל שכל ווואיט סוף סוף יקבל את הפוש שמגיע לו, אבל ברור שסופר סינה חוזר מוקדם מהפציעה שלו והוא ורוק קוברים את כל המשפחה.
&nbsp
אחד הME הכי גרועים בהסטוריה של רסלמניה. ריינס פשוט מזעזע בזירה. לא משנה נגד מי, לא משנה איזה בוקינג הוא יקבל, לא משנה כמה סופרמן הוא ינסה להראות - הוא מתאבק גרוע ומשעמם ושום דבר לא יעזור לו. מזל טוב הוגאן, אתה כבר לא אחראי לסיום הכי ביזיוני בכל הזמנים.
&nbsp
&nbsp

AMEOBI

New member
דעות אחרי צפייה בלייב

אז החלטתי להירשם לחודש ראשון חים בנטוורק כדי לראות את מניה כמו שצריך ובלי תקלות,וגם כי לא היה לי כוח לחפש שידור באינטרנט (אגב גם בנטוורק הייתה קריסה בדיוק בסוף הקרב של אמברוז - לסנר).

ואיזה טעות זאת הייתה. מניה פשוט מחורבנת לגמרי.
חוץ מסטיילס - ג'ריקו,הזכייה של ריידר והקרב הסביר של שיין וטייקר....כל השאר היה על הסקאלה של ממביך עד מזעזע.

לא אכפת לי בכלל (ואפילו הימרתי על זה פה) שג'ריקו ניצח. יותר הגיוני שיעשו את זה 2-2 ויסיימו את הפיוד בפיי פר ויו הבא,מאשר שייגמר 3-1 לסטיילס כאילו ג'ריקו הוא איזה ג'ובר. אני מאוד אוהב את סטיילס וכמובן שבעד פוש שלו,אבל ג'ריקו עולה עליו בפרומואים בשבע דרגות...הקרבות ביניהם טובים בדיוק כמו שציפיתי שיהיו. גם ג'ריקו תמיד מפסיד כדי לקדם צעירים אחרים (זיגלר,פאנדאנגו,וייאט)....
הגיע הזמן שהוא גם ינצח במניה קרב חשוב. וזה שהפיוד יימשך זה רק בונוס.

הקרב של שיין וטייקר היה סבבה בעיקר בגלל הבאמפים של שיין ופחות בגלל טייקר. התוצאה די מאכזבת כי נמאס לי כבר מהסטוריליין של האוטורטי. הם לא איזה שנתיים רצים כבר עם זה? עוד מאז שבראיין נלחם בהם...

הניצחון של ריידר הוא מעולה...אבל כמו שאני מכיר את הWWE עשו את זה רק בשביל הרגע עצמו במניה,ותוך חודש הוא כבר לא יהיה אלוף ויחזור לסופרסטארס...יפתיע אותי כל דבר אחר שיעשו איתו.

מעבר לזה האירוע עצמו היא איזה 6 שעות כולל הקיקאוף...שהרגיש בערך כמו שנה. טריפל אייץ' והאגו הבלתי נגמר שלו שכנעו כנראה את וינס,שגם ב2016 הוא צריך עדיין להיות במיין איבנט של מניה...מזעזע.

מצד אחד אני מאוד מאוכזב שריינס אלוף כי הוא ממש לא מתאים להיות ה"פנים" של החברה. מצד שני,עדיף כבר שיתנו לו את הריצה שהם בונים אותו כבר שנתיים בשבילה,יראו שהקהל מחרבן עליו,ויסיימו את הבושה הזאת כמה שיותר מהר.

אז מי יחזור היום בראו של אחרי מניה? סינה? כבר חזר במניה....אורטון? שאלוהים יעזור לי...רולינס? זה באמת יהיה שיפור לטובה.

בקיצור מניה גרועה ביותר ואני ממש מצטער שבזבזתי חמש שעות על החרא הזה.
אני גם לא רואה שום שיפור באופק וכנראה שהמוצר ימשיך להיראות ככה עוד הרבה זמן...אכלנו אותה.

Yonipac

New member
דעות ספוילר מהשטן

לא תמיד אני מעלה דעות,אבל כשאני עושה את זה אז זה על הרסלמניה כנראה הכי גרועה שראיתי.
בזבוז של 4-5 שעות שהרגישו כמו 10.

קרב סולם סביר, לא משהו שאף פעם לא ראיתי.
זאק ריידר? באמא שלכם? אחרי שנתתם לו ריצה אחת ואז קברתם אותו במו ידיכם, כשבמשך הזמן הזה הוא הלך ונהיה עוד יותר משעמם? טוב שלא הבאתם את אלכס ריילי וסגרתם עניין. פיתחתם כמה מתאבקים בדיוויזיה הזו ואז עשיתם לי הפתעה בישוף סטייל, גנובים.

שלושה שבועות לפני רסלמניה לקחו את ניו-דיי והפכו אותם לסטייבל פייסי, וכל זה בשביל שהם אפילו לא יצאו אובר על הרודריגזים האלה.

ברוק ואמברוז זו אכזבת הערב.
אינסוף סופלקסים, כמה קנדוסטיקס שלא דיגדגו את לסנר, ערימה של כיסאות ו-F5 אחד שגמר את הסיפור. אפילו לא שני F5 סתם בשביל להוציא את אמברוז קצת פחות מחורבן ממה שהוא יצא.

מה שהפך את הבאמפ המטורף שראינו מזה מינימום 10 שנים לעצוב, פסיכי ואפילו מיותר זה הבוקינג של סוף הקרב, מ-2 היבטים:
אם הסטוריליין של "היורש" נסגר בצורה הזו, אז הוא היה מיותר ואז הקרב היה מיותר. כולל הבאמפ.
ואם הסטוריליין הזה עתיד להתפתח (שיין ימצא איזו פירצה שמאפשרת לו לקבל קרב חוזר, יקח בעלות על סמאקדאון במקום על ראו וכו'...) אז עדיין הקרב הזה מיותר.
בקיצור, ספוט מטורף בקרב מיותר.

במקרה הטוב היו קרבות סבירים, במקרה הבינוני היו קרבות מאכזבים, ובמקרה הגרוע היה את ריינס נגד טריפל אייץ'.

בקיצור, הרסלמניה ששברה את שיאי השיעמום מאז 27 (ו-27 זה חתיכת פייט לנצח בו).

אחכה לראו שלמחרת ואחרי זה אני נח מהשיט הזה.

למעלה