ספוילר לRAW בהודעה הבאה!

Nurd4Life

New member
תהייה

המקמהנים הם הילים.
שיין מקמהן הוא פייס. למעשה, בהופעה הזאת הוא היה פייס כ"כ גדול שהתחלתי לתהות למה הוא לא זה שמתמודד נגד טריפל אייץ' במיין איבנט של רסלמניה.
&nbsp
אנדרטייקר, עד כמה שאני יודע, הוא גם כן פייס. לא סתם אלא מגה פייס, אחד כזה שלא נראה שיש משהו שיכול לגרום לו להפוך להיל (כולל לאיים ברצח, לקבור אנשים במלט וכו').
&nbsp
אז מה בדיוק הם מתכוונים לעשות ברסלמניה? ולמה בדיוק אנדרטייקר אמור לייצג בכלל את האינטרסים של וינס מקמהן?

pufpuf

New member
המממ

נראה לי טייקר בהופעות האחרונות שלו מול לסנר דווקא היה ההיל ולא הפייס, אבל בכל מקרה אין בזה הרבה היגיון.
אבל עדיין, זה איזשהו מפגש מפתיע ויותר מעניין ממה שהיה צפוי, אז אני חושב שלנו בתור קהל (שגם ככה לא באמת עוקב אחרי העלילה השבועית בתכלס) עדיף איזה קרב מעניין ולא צפוי מאשר היגיון תסריטאי שיוביל לטייקר נגד הוויאטס או משהו שאין בזה שום עניין (אבל זה הגיוני)

Nurd4Life

New member
לא מחפש יותר מדי היגיון

טייקר אמנם עשה מעשים הילים נגד לסנר, אך לא זכה לתגובה הילית על כך מצד הקהל.
&nbsp
שיין מקמהן הוא כביכול פייס שעושה מעשה פייסי (לוקח שליטה על החברה מוינס וסטפני) אבל הוא לא יזכה לתמיכת הקהל בגלל היריב שיהיה מולו. .
&nbsp
אבל מסכים שזה יותר מעניין ממה שהיה צפוי (לא קשה במיוחד) ומשעשע איך הרכיבו מיין איבנט שני לרסלמניה בלי קשר לכלום בסגמנט פתיחה של רו משום מקום

pufpuf

New member
והכי מצחיק

שאם לוקחים בחשבון את תגובות את הקהל ואת הסטורליינים, תכלס הכי הגיוני זה בכלל ללכת על טריפל אייץ' נגד שיין מקמהן ורומן ריינס כהיל נגד אנדרטייקר.

Nurd4Life

New member
עוד משהו קטן

אפשר לראות כבר עכשיו שאלא אם יהיה להם מזל מטורף וארלינגטון טקסס מלאה במארקים, טריפל אייץ' הולך לזכות בתמיכה עצומה במיין איבנט של רסלמניה.

ninjastar

New member
אני חושב שאם נביט אל העבר

הם בטח יהיו שמחים שהקהל יהיה בעד האנטר, העיקר שיהיה עירני (לא כמו האנטר-אורטון ממניה 25 לדוגמא)
&nbsp
אני גם בטוח שהם ידחפו כל גימיק וRock אפשריים כדי שהם יעודדו את רומן

pufpuf

New member
דווקא אני חושד

שאולי לשם שינוי הם מודעים לזה וכן יש להם איזושהי תוכנית.
שים לב, הם רצו ללכת על לסנר נגד הוויאטס, שמו לב שאף אחד לא רוצה לראות את זה ובסוף שינו את זה.
הם רצו ללכת על טייקר נגד סטרומן, ראו את כל התגובות השליליות בנידון ושינו את זה.
&nbsp
כן נראה שקיימת איזושהי מודעות חריגה מצד ה WWE.
&nbsp
אז לפרק זמן מאד מצומצם אני נותן להם להנות מחמת הספק שכן עדיין יש להם תוכניות לגבי ריינס-האנטר, שהם מודעים למצב ויש להם איזה פתרון יצירתי אליו שטרם גילו לנו.
&nbsp
&nbsp

TL PUNK

New member
לגביי הספויילר

נשבע שזה היה הסגמנט הכי הזוי איי פעם, מקווה שהבנייה למניה לפחות תהיה מעניינת , אני רוצה לראות מה לטייקר יש להגיד על הנושא כי וינס לא ממש שאל אותו
לגביי הקרב אני דיי בטוח שתהיה התערבות של מישהו לצד שיין כדי שיהיה הגיון בכל המצב

meidadc

New member
הימור

שיין מקמהן יפסיד ברסלמניה והאנגל ייגמר בקול ענות חלושה.

ומה למעשה קיבלנו? עוד אולד טיימר ופארט טיימר שמגיע לקחת את הספוטלייט...

מה שכן - התגעגעתי למוזיקת הכניסה שלו

שי מילר

New member
מנהל
מאוד מפתיע

ממש לא היריב שצפיתי או רציתי עבור טייקר, אבל לפחות יהיה מפגש מעניין עם אחלה ספוטים

למעלה