חדשות היאבקות
להכל

Diunim

New member
חדשות היאבקות
להכל

הקארד המעודכן לפאסטליין ביום ראשון:
קרב משולש על הזכות להילחם מול טריפל אייץ' ברסלמניה: לסנר מול אמברוס מול ריינס
אליפות ביניבשתית: קווין אואנס מול דולף זיגלר
אליפות הדיוות: שארלוט מול ברי בלה
סשה בנקס ובקי לינץ' מול נעמי וטאמינה
רייבאק, ביג שואו וקיין מול משפחת ווייאט (הארפר, רוואן וסטרומן)
הוכרז בסמאקדאון: כריס ג'ריקו מול AJ סטיילס
אליפות ארצות הברית, שניים משלושה, קרב בקיקאוף: קאליסטו מול אלברטו דל ריו
אדג' וכריסטיאן יראיינו את הניו דיי

תגידו שלום לווייד בארט. ביוני, אחרי שהחוזה שלו יסתיים, הוא לא יחתום מחדש. רנדי אורטון קרא לו פחדן בטוויטר.

אקס פאק התראיין אצל ג'ים רוס ואמר שהעדיף להיות ב-DX ולא ב-nWo, כי שם הרוויח יותר כסף וגם היה יותר מסופק מבחינה יצירתית. הוא גם אמר שוינס מקמהן אמר לו לפני הפרומו המפורסם שלו אחרי רסלמניה 14 לצאת לשם ולתת למעריצים משהו גדול.

משפחת בריאן המורחבת פורשת מהזירה... גם ברי בלה עומדת לפרוש בקרוב, בקיץ. האם נראה רק את גברת סינה לעתיד בזירה?

סזארו אמר שהוא עדיין לא כשיר וכנראה יחזור עוד כמה חודשים. הוא אמר שנלחם מול כולם ב-WWE אבל שהוא רוצה קרב מול AJ. בנוגע ללסנר, סזארו אמר שהוא מעדיף להילחם מול מישהו שעובד פול טיים.

מארק הנרי נפצע בקרב מול ביג אי.

ג'רי לולר מתכנן לפתוח מסעדה חדשה.

הידעתם שכרגע עובדים ב-WWE מספר שיא של 840 עובדים? לא כולל מתאבקים.

מייקל טארבר התראיין. הוא טען שבהתחלה של הנקסוס, הרבה כעסו שהרוקיז גוזלים זמן מסך מהם, ואז ניסו להתחבר לאנגל כי האנגל נהיה כזה חם. זה החמיר את מצבם. הוא גם טען שבעוד שג'ריקו ואדג' אמרו לסינה שהנקסוס צריכים לנצח בסאמרסלאם, אבל סינה לא הקשיב להם.

ב-13 ביולי ה-WWE יציגו תכנית חדשה על קרוזרוייטים. 32 קרוזרווייטים יבואו ל-NXT ארינה ובמשך עשרה שבועות ילחמו על הזכות להיות הקרוזרווייט הכי גדול בעולם. טריפל אייץ' אמר שהוא מתלהב ובוחר את המתאבקים. יהיו מתאבקים מכל העולם אבל לא כולם יוחתמו לטווח ארוך.

אל תחששו, פין באלור חוזר עוד השבוע בדרך למפגש הבלתי נמנע מול ג'ו בטייקאובר דאלאס.

ג'רי לולר טוען שקיבל איומי מוות בגלל שהודיע על תמיכה בדונאלד טראמפ.

pufpuf

New member
ביי ביי בארט

היו פעמים שיותר חיבבתי את הדמות שלו ופעמים שפחות, אבל בזירה הוא תמיד תמיד תמיד שעמם אותי. הוא מהמתאבקים שאין להם שום כריזמה זירתית, ותמיד בזירה הקרבות שלו נשאבים לואקום שעמום אורטוני כזה.
לי הוא לא יחסר.
&nbsp
טורניר הקרוזרוויטס של NXT נשמע מעולה

Nurd4Life

New member
בתכלס

פאסט ליין חלש מאוד. אין שום קרב שמסקרן אותי לראות מלבד הקרב המרכזי.

shanytopper

New member
אני מבין ש

ג'רי לולר תומך בטראמפ כחלק מההיל טרן שהוא עושה עכשיו?

TL PUNK

New member
לגביי בארט

דווקא אהבתי אותו , גם אם הקרבות שלו לא היו מדהימים ,הייתה לו הרבה כריזמה.
אם האנגל של הנקסוס היה נגמר כמו שצריך הוא היה יכול להיות כוכב

dannygoosh

New member
תודה על מיליון חדשות!

קצת חבל לי על בארט. היה לו כל מה שצריך כדי להיות מיינאיבנטר, אבל הוא כל הזמן נפצע בדרך, ובינתיים צעירים אחרים תפסו את המקום. מקווה שיחזור לWWE בעתיד.
&nbsp
&nbsp

סלים וארזה

New member
מנהל
משהו על בארט
הוא קורבן של הבוקרים. רצו שהוא יהיה היל בכל מצב ודווקא הבאד ניוז בארט היה אובר עם הצופים עד כדי כך שהוא אפילו מפעם לפעם שמו אותו גם בטאג טימס עם פייסים. אפילו הבולהאמר שזה פינישר עלוב (לקחת את מגן המרפק, להפוך אותו ואז לתת מכה) היה אובר עם הקהל בגלל הדמות. אז מה עשו כדי שיהיה היל? זרקו לעזאזל את הגימיק הזה ונתנו לו לזכות בקינג אוף דה רינג והוא הפך לסוג של היל ג'נרי. עוד קודם גם צוותו אותו עם האותוריטי נגד דניאל בריאן בלי שום הצדקה סטוריליינית.
&nbsp
רוצים שיהיה היל? שימו אותו עם פייג' ואחר כך עם שיימוס לא כחלק מהליג או ניישנס, אלא כקואליציה של בריטים ואירים נגד האמריקאים. אם עשיתם את השטות הזו עם זב קולטר ודל ריו, אם עשיתם את זה עם רוסב ולנה, אז מדוע לא להוסיף עוד נדבך וליצור פיודים בין המחנות השונים?
&nbsp
בקיצור זה לא בארט כמו הבוקינג הפחדני.

Aberforth

New member
ההיסטוריה של הבריטים בארגון לא טובה.

הסיכויים שיחקו לרעתו. לא מכיר בריטי אחד (ממין זכר) שהפך למיין אבנט בWWE.

למעלה