מה לדעתכם צריך לעשות עם טייקר ברסלמניה?

pufpuf

New member
מה לדעתכם צריך לעשות עם טייקר ברסלמניה?

מול מי הייתם רוצים לראות אותו השנה?

shanytopper

New member
פיוד אחרון כלשהו

די. מספיק.
שיתנו לו פיוד אחרון, נגד וינס או קיין או משהו כזה.
אפילו אין לי בעיה עם זה שזה יהיה ברוק לסנר.
רק שיגדירו את זה כקרב קריירה, ושאחריו האנדרטייקר יפרוש

kendog keds

New member
שבסופו טייקר יפרוש

ואם ככה הסטריק היה נגמר זה בכלל היה אדיר

dannygoosh

New member
תחשוב שזה היה

פיוד ארוך וברוטאלי בין סינה לטייקר, בסופוו קרב i quit ברסלמניה, טייקר נכנע ופורש, הסטריק נגמר וסינה מתחיל היל טרן.

תן לי את זה היום (מינוס הסטריק כמובן) ואני חוזר לראות ראו על בסיס שבועי.

Aberforth

New member
מהרוסטר הפעיל, האפשרי והלא פצוע,

רומן ריינס שיפסיד את האפשרות להילחם על התואר במניה.
ווייד בארט שיכול לזרוח בצורה נהדרת ברוסטר לאחר הפסד לטייקר.
שניהם יכולים להרוויח מהמצב הזה.

pufpuf

New member
אני חושב שמכיוון שהסטריק כבר לא פקטור

ה WWE צריכים להיות יותר משוחררים בשימוש שלהם בטייקר ברסלמניה.
לא חייבים אחד על אחד.
הבראדרס אוף דסטרקשן נגד הדאדליז בקרב שולחן יכול לעבוד יופי.
אולי להכניס את טייקר לקרב מאני אין דה באנק? אולי להכניס את טייקר לאנדרה דה ג'אנט באטל רואיל?
ואם בכל זאת קרב אחד על אחד - אני חושב שטייקר היל נגד אמברוז על האליפות הביניבשתית יכול להיות קרב מיוחד, מצויין וסופר מותח.

קרב פרישה משולש אחרון סופי בהחלט: נגד HBK ואוסטין

תביאו את שלושת בניה המפורסמים ביותר של הWWE אשר באים מטקסס ותנו להם להרוג אחד את השני.

היות וזה לא משהו שיקרה, כי אוסטין לא יכול להכנס לזירה בלי להיות משותק ומייקלס מקיים את תנאי הפרישה שלו, אני הייתי הולך על קווין אוונס.

תנו לאוונס לתת פרומו של "אני ניצחתי את ג'ון סינה בקרב הראשון שלי ברוסטר הראשי, אני הפכתי לאלוף ביניבשתי, אני הדחתי את איי ג'יי סטיילס מהראמבל" ואז שיגיד שהוא רוצה את טייקר.
שיהיה פול היל ויאיים על המשפחה של טייקר. שיגיד שהוא איש משפחה שדואג למשפחה שלו והפרס הכי גדול שיכול להיות ברסלמניה זה קרב נגד טייקר.

טייקר חייב יריב שיכול להוציא ממנו קרב טוב, כי טייקר כבר לא במצב הזה. קווין אוונס כרגע נראה חסר כיוון עם הפיוד שלו מול זיגלר. שניהם ירוויחו מזה.

ונכון שכבר אין סטריק, אבל ניצחון משכנע וחד משמעי של אוונס ישים אותו במיין איבנט ישר. הוא גם יכול להשוות את עצמו לברוק לסנר בזה שהוא ניצח את טייקר במניה ולהתחיל פיוד מול ברוק מיד אחרי זה.

שי מילר

New member
מנהל
אני עדיין חושב על

סטינג.
הייתי משוכנע שהביאו אותו מלכתחילה בשביל ה-HOF וקרב מול טייקר ברסלמניה.
אז נכון שהוא הצליח להיפצע מול רולינס אבל כל כך חסר סטאר פאוור במניה שאני חושב שקרב כזה יכול להוסיף הרבה.

Tomy Teacher

New member
מטורף והזוי ובכל זאת אחלה רעיון לדעתי

קרב נגד אנדרפייקר אחר!
מישהו שלא ידוע מי הוא. צץ משום מקום. כמובן שיש לו יכולות ופוטנציאל...
אם כבר התקבלה החלטה שזה קרב אחרון שלו ברסלמניה אז אנדרטייקר מנצח אבל לאחר הקרב אנדרטייקר ניגש אליו וממנה אותו בתור היורש שמעתה יהיה "אחראי להביא לקבורה את הנשמות התועות שמסתובבות בעולם" חח משו evil כזה

אפשרי גם שהוא יפסיד ויראה את הפוטנציאל וממנה אותו וכו'. מבחינת הגיון ככה ממנים יורש אבל בגלל שהוא כ"כ לג'נד זו אופציה פחות טובה.

אם הוא לא פורש עדיין אז כמובן שאנדרטיקר מנצח אבל הוא כמו יראה שיש בו פוטנציאל ויראה הערכה כלפיו (משו כמו בסגנון של סיום הקרב בין הוגאן לווריור ברסלמניה 6 או בקרב בין היטמן לבריטיש בולדוג בסמרסלאם 92 , כמובן בצורה שיותר משקפת את אנדרטייקר) והוא יחליט להיות החונך שלו, יתחילו לעבוד כטאג טים וכו' עד שטייקר יפרוש ואז הוא ממנה אותו כנזכר לעיל.

THE END :)

Nurd4Life

New member
גדול!

מה אתה אומר, נעשה גם פיוד בין טטנקה ללקס לוגר על מי בעצם עם טד דיביאסי?

Tomy Teacher

New member
למה הציניות

כמו שיש tiger mask IV עקב הלגסי של הדמות, למה שלא יהיה המשכיות לאנדרטייקר?

למעלה