דיון-אלופי העולם העתידיים:

דיון-אלופי העולם העתידיים:

לפניי כמה שנים היה בפורום דיון על אלופי העולם הבאים בארגון. מעטים זכו, הרוב לא.
לפניכם רשימה של מתאבקים מהרוסטר הנוכחי שעוד לא החזיק בחגורת אליפות, לעומת הפעמיים הקודמות שהיה את הסקר עכשיו יש הרבה יותר כאלה, בעיקר בגלל שחגורת אליפות העולם בוטלה. קדימה לנסות-מי מהבאים יזכה בשנים הקרובות באליפות עולם:
AJ סטיילס:
בריי וויט:
בו דאלאס:
סטרומן:
דין אמברוז:
סזארו:
ג'יי אוסו:
ג'ימי אוסו:
קווין אואנס:
וויד בארט:
קופי:
ביג אי:
נוויל:
רייבאק:
רוסב:
אחר(מתאבק של צויין ויזכה בתואר):
NXT(מתאבקים משם שיזכו לדעתכם בתואר מתישהו):

השרשור מ-2012:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/13/161681882/%d7%91%d7%99%d7%93%d7%95%d7%a8/%d7%94%d7%99%d7%90%d7%91%d7%a7%d7%95%d7%aa_WWE[/URL]

השרשור מ-2009:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/13/129233835/%d7%91%d7%99%d7%93%d7%95%d7%a8/%d7%94%d7%99%d7%90%d7%91%d7%a7%d7%95%d7%aa_WWE[/URL]

pufpuf

New member
ואוו

אשכרה האמנו שבארט יהיה אלוף...
&nbsp
אני הייתי שם את הכסף שלי על פין באלור ואוונס.
סטיילס, עם כל ההייפ ולמרות שה WWE מתייחסים אליו כ"ילד" כבר בן 38, אז אני חושב שזה כבר יהיה מאוחר מדי בשבילו.
ואם לנסות גם כיוון של הימור פרוע יותר אז גם אולי גם קליסטו, שנראה שהם החליטו שהוא יהיה הריי מיסטריו החדש שלהם.

dannygoosh

New member
אולי אני נאיבי

אבל אני חושב שמה שעיכב את בארט מלהגיע למייניאיבנט היו רק הפציעות. יש לו את הלוק שוינס אוהב, יש לו את הכריזמה, הוא תמיד היה אובר עם הקהל גם בNXT, גם בנקסוס, גם כקינג בארט (אולי פחות, כי זה גימיק שחוק ונדוש מלכתחילה), גם כבאד ניוז בארט.
לדעתי זה פשוט חוסר מזל. עד שהוא חוזר מהפציעות שלו, יש כבר המון מידקארדרים מוכשרים אחרים שמקבלים את הרגע שלהם במקומו.
&nbsp
סטיילס בחיים לא יהיה אלוף ראשי בWWE. במקרה הכי טוב הוא יהיה אלוף מעבר לשתי דקות, כמו זיגלר.

pufpuf

New member
אני גם לא חושב שהוא יהיה

אבל אם הוא יהיה, זה ממש לא יהיה כמו זיגלר, אם הוא יהיה זה יהיה כמו בראין, בגלל שהקהל ידחוף את זה כל כך שאפילו וינס לא יוכל להתעלם מזה.
סטיילס ובראין לא מתאבקים באותו סגנון אבל הם בנויים מאותם החומרים והחיבור שלהם עם הקהל מגיע מאותו מקום

למעלה