תוצאות רויאל ראמבל 2016

תוצאות רויאל ראמבל 2016

דין אמברוז ניצח את קווין אוונס ושמר על האליפות הביניבשתית בקרב העומד אחרון
ניו דיי ניצחו את האוסוז ושמרו על אליפות הזוגות
קליסטו ניצח את אלברטו דל ריו וזכה באליפות ארה"ב
שארלוט ניצחה את בקי לינץ' ושמרה על אליפות הדיוות. אחרי הקרב, סשה באנקס באה ותקפה את שתיהן והחזיקה את החגורה.

קרב הרויאל ראמבל:
טריפל אייץ' ניצח וזכה באליפות העולם ה14 שלו!
פיינל 4: שיימוס, רומן ריינס, דין אמברוז, HHH.
ריינס הדיח את שיימוס, אייץ' הדיח את ריינס. הקהל השתולל משמחה כשנשארו רק אמברוז וטריפל. בסוף אייץ' הדיח את אמברוז וניצח.
הוא חגג בזירה עם סטפני וגם עם וינס.

וכן, AJ סטיילס הופיע. הוא נכנס מספר 3 והודח על ידי קווין אוונס.
מי הדיח את אוונס? סמי זיין!
מי הדיח את לסנר? כל חברי משפחת ווייאט, למרות שכולם הודחו לפני כן חוץ מבריי על ידי... לסנר.

דעות רק על קרב הרויאל ראמבל עצמו

סטיילס זרח. הם יצאו מהפלונטר של מי ידיח אותו ונתנו לאוונס.
מצד שני, זיין הדיח את אוונס.
טריפל ת'רט בין סטיילס-אוונס-זיין???? הלוואי!

ג'ריקו החזיק הכי הרבה זמן בזירה.

אר טרות' היה קורע. קופי ניצל בצורה סבבה הפעם.
מיז היה חכם לגמרי ואהבתי את זה שהוא הלך להיות פרשן עד שהסכנות הודחו.

ברוק נראה מרשים והפיוד שלו מול בריי ווייאט יהיה סבבה לגמרי. מקווה שיכניסו קרב בין ברוק ללוק הארפר על הדרך.

אהבתי שהם הוציאו את רומן על אלונקה עם ספוט באמת מרשים של רוסב. הופתעתי שהם החזירו אותו לפני מספר 30, אבל הוא היה חייב לחזור כדי שנקבל את החלפת המבטים עם טריפס.

מי היה מאמין שאמברוז יהיה בפיינל 2 מול טריפס? לא שחשבתי לרגע שאמברוז יזכה. בכל זאת, הוא האלוף הביניבשתי.

סה"כ היה ראמבל טוב מאוד. היה מותח, היה מפתיע. הבכורה של סטיילס הייתה מעולה. נפתחו כמה פיודים מעניינים. רומן לא אלוף ויש לנו את המיין איבנט של רסלמניה. מבסוט שקמתי ב4 וחצי לראות.

על הדרך יצא לי לראות את החזרה של סשה באנקס בלייב. מה צריך יותר מזה?

superflex

New member
דעה

איך שהיה לי תקווה לטריפל ט'רת במניה של השילד, בא טריפל אחר ואישר לי את הסיבה לכך שאני לא רואה יותר היאבקות.
מקמהון איבד את זה לגמרי.

הטרול1

New member
דעתי

אם הגעתי למצב שאני מתרגש מHHH לוקח את החגורה במקום הכלום הזה שדוחפים לי לגרון אז המצב באמת קשה :)
אבל היה אחלה רמבל

meny24

New member
דעה קצרה

לפעמים שאתה רגיל לאכול כ"כ הרבה חרא, גם חרא של ציפורים נראה טוב.חשבנו שנקבל את החרא של רומן קיבלנו את החרא של טריפל, אז אנחנו מאושרים.

גם חבל לי על התוצאה של אמברוס-אואנס, אואנס 3 דרגות מעליו

AMEOBI

New member
דעה על קרב הראמבל

פשוט מזעזע.
שוב פעם האנטר עם האגו הנפוח שלו תופס את המיין איבנט במניה במקום לקדם צעירים,ריינס שאמור להיות סינה הבא והפייס מספר 1 של החברה...קיבל הכי הרבה היטים בראמבל...אפילו יותר מכל ההילים שהיו בקרב. מתי הם כבר יבינו שהקהל לא יקנה אותו בתור סופרמן כמו סינה? כנראה שבמניה כשהקהל פשוט יחרבן להם על המיין איבנט.
אין לי שום עניין לראות את האנטר נגד ריינס במניה ונראה לי שבאמת הגיע הזמן להפסיק לראות את החרא הזה...התקווה היחידה שנותרה מכל הפח אשפה הזה,הוא סטיילס...שבטח גם אותו הWWE ידעו כבר איך לקבור.איי
גם פיוד בין לסנר למשפחת וייאט לא מעניין אותי בשיט...האמת שמאז שפאנק עזב ובראיין פצוע...אין שום דבר מעניין לראות בWWE. רק סטיילס נשאר. תציל אותנו איי ג'יי סטיילס.

ירון316

New member
רויאל ראמבל

אני כבר שנים מאז שהפסקתי לצפות מצטרף לעגלה מהראמבל ועד וונג'נס (אין כבר וונג'נס אה?)
היה אחלה ראמבל שבעולם. בנוי טוב. נקווה שימצאו לריינס פיוד אחר עד רסלמניה אבל זה לא יקרה נכון?

חייבים לציין

שהWWE סוף-סוף עושים עבודה טובה בלפתח מידקארדרים צעירים למיין איבנט...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
כמו הטריפל אייג' הצעיר הזה.

הבוס2

New member
משהו מפתיע מאוד

לא זוכר מתי פעם אחרונה ה- WWE נתנו לכוכב מבחוץ את את הקרדיט
שהם נותנים לסטיילס. לא רק שהם לא מנסים להסתיר את העבר שלו, אלא הם אפילו טרחו לציין כי הוא היה אלוף ביפן.
כמו כן, הבכורה שלו בארגון מקודמת מאוד באתר שלהם ואפילו יש כתבת פרופיל מאוד מפרגנת שנותנת למי שלא מכיר אותו להבין שמדובר באחד הכוכבים הכי גדולים בעסק.

בלי קשר, צריך להודות שהבוקינג לראמבל עצמו היה די מתוחכם - נתנולאוונס להדיח את סטיילס כדי להימנע משריקות בוז צפויות ונתנו לאמברוז להישאר עד הסוף עם HHH כדי לא לשחזר את קריאות הבוז של הפיינאל 2 בשנתיים האחרונות.

shanytopper

New member
דעה

כן, כמו שחשבתי, מזל שלא ראיתי את זה. האירוע האהוב עלי בשנה, והוא פשוט אשפה.
אני מודה שהיו לי תקוות ואשליות שבטעות הם לא ילכו על התסריט הכי מחורבן ומשעמם בעולם. קיוויתי. אמרתי לעצמי "טוב, אם כל האינטרנט אומר שבטח HHH ינצח, אז בטח למישהו ב WWE יהיה את השכל לעשות משהו קצת שונה"... ובאמת שהיו מליון ואחד אפשרויות אחרות לסיום. אבל לא.

הדבר היחיד שטוב כאן זה שלפחות ריינס לא ניצח, אבל אתם יודעים משהו? זה לא באמת מנחם אותי.

pufpuf

New member
ראמבל 2016

ואוו, נראה לי שנים לא ראיתי אירוע של ה WWE, זה מרגיש אפילו קצת רענן שוב בזכות זה.

אוונס נגד אמברוז
קרב מצויין, השניים עשו ספוטים יפים שנראו טוב והתוצאה הייתה טובה והגיונית, דבר שבדרך כלל לא ממש קורה בקרבות של למ"ס.

הכוכבים של שלומי

ניו דיי נגד אוסוז
לא התחבר להם הקרב, היו כמה רגעים טובים, אבל כקרב משהו לא קרה שם. היה קרב טלוויזיה סביר, לא קרב פיי פר ויו.

הכוכבים של שלומי

דל ריו נגד קליסטו
אני מאד מאד אוהב מפגשים מהסוג הזה, אולי בגלל שאחד הקרבות האהובים עלי זה אנגל-מיסטריו מסאמר סלאם 2002, וזה תמיד מזכיר לי את הקרב הזה. אבל דל ריו הוא לא אנגל וקליסטו הוא בסדר גמור אבל עדיין לא ריי מיסטריו, וגם אצלם משהו לא זרם ולא התחבר טוב.
יחד עם זה אני בעד שהם יוצאים מהקופסה, וזה בהחלט יריבות יותר מעניינת מאשר לתקוע את דל ריו בפיוד עם סוואגר או אני לא יודע מי.

הכוכבים של שלומי
1/4

שרלוט נגד בקי לינץ'
קרב נשים טוב מאד, והחזרה של סשה בסיום הייתה מצויינת.
אני מקווה שישמרו את סשה נגד שארלוט לרסלמניה ואז נוכל לקבל אולי את קרב הנשים הטוב בהיסטוריה של רסלמניה (ואם איך שמסתמן הקארד של רסלמניה, אולי הקרב הכי טוב של הערב)

הכוכבים של שלומי

רואיל ראמבל

אני אתחיל מהסוף- בסופו של דבר הם עשו בדיוק את מה שחשבתי שהם יעשו מהרגע שהכריזו שהקרב על האליפות של ריינס. זה היה די שקוף. אין לי בעיה עם זה, לפעמים שקוף זה מה שצריך לעשות כי זה הסיפור ואין מה לעשות.
מה שכן מטריד אותי, זה שהם כן הבינו שיש להם שוב בעייתיות בסיפור, שוב הקהל לא מקבל את ריינס כפייס והם יודעים את זה. וכדי שהקהל לא יחרבן להם על כל הסיום הם השאירו בסיום את אמברוז וטריפל ולא את ריינס וטריפל (שזה אגב היה צעד מאד חכם), אבל ראבק, אם אתם יודעים את זה, למה בכוח? למה לא לתת את הפוש באמת לאמברוז?
תחשבו איזה רגע ענק זה היה אם אמברוז היה זוכה בראמבל הזה? אף אחד לא היה מאמין, הקהל היה משתגע. היה להם מיד קרב לוהט לוהט לוהט לרסלמניה (אמברוז נגד טריפל) שאשכרה הקהל יהיה בצד של הבחור הנכון.
מה יש לנו עכשיו? טריפל נגד ריינס בקרב שבמקרה הטוב הקהל ברסלמניה יהיה אדיש אליו, במקרה הרע טריפל יהיה הפייס וריינס ההיל, אבל אין שום סיכוי שהקהל ברסלמניה יעודד את ריינס. אז שוב, למה בכוח?
אני מקווה שיהיה להם שכל והם ישנו את התוכניות שלהם למניה, או לפחות אולי יהפכו את זה לקרב משולש, טריפל אייץ' נגד אמברוז נגד ריינס, כי טריפל נגד ריינס לא יעשה את העבודה.
ואם אנחנו עם טריפל נגד ריינס ולסנר נגד הוויאטס (כמו שמסתמן מהראמבל) אז אנחנו בפתח של רסלמניה מצחינה ביותר.

לגבי שאר הדברים- סטיילס הייתה הפתעה מצויינת ובכורה טובה.
כמובן שהחששות של כל מי שחשב שהקהל לא יכיר את סטיילס התבדו במהרה. כמו שפאנק קיבל תשואות מיד, כמו שבראין קיבל תשואות מיד...אנחנו לא בשנות ה90, הקהל היום כולו כבר נחשף למתאבקים גם מחוץ ל WWE.
מקווה שינצלו את מה שהיה בראמבל לפיוד בין סטיילס לאוונס- זה יכול להיות שואו סטילר.

היו שני רגעים מאד מפוספסים מבחינתי בראמבל, הראשון זה הקטע עם קופי. גם פספסו את זה בשידור בכלל, וגם יכלו ללכת עם זה הרבה יותר רחוק וקיצוני.
השני זה הקטע עם הסולם. או קיי, הכנסתם סולם לראמבל, יאללה, תעשו עם זה משהו. איזשהו ספוט... אחרת מה הייתה המטרה של כל זה.

ובכלל, התשואות שסטיילס קיבל, סמי זיין קיבל, אוונס, אמברוז... הקהל צמא לדם חדש כבסיס המרכזי של התוכניות. בלי ביג שואוים וקיינים וכל השאר. תנו להם את זה, ראבק. יש לכם כרגע יחד עם NXT אולי את הרוסטר הכי מוכשר בהיסטוריה של הארגון, תנצלו את זה!

ובסופו של דבר, אחרי שנתיים של ראמבלים מזעזעים, זה עדיין הראמבל הכי טוב של השנים האחרונות. סך הכל הוא היה בסדר גמור, לא היו רגעים משעמים, הקהל לא חטף אותו, היה די אקשן ועניין לכל אורכו.
הוא לא מהטובים שהיו, אבל בטח שלא מהרעים.

הכוכבים של שלומי
1/4

סך הכל נהניתי מהאירוע, אולי בעיקר בגלל שלא ראיתי מלא זמן אירוע של ה WWE. עדיין מכל אירוע אחר של NXT שראיתי בשנה האחרונה נהניתי יותר.
רסלמניה כרגע מסתמנת כלא טובה בכלל, אבל אני מקווה שאולי זה שהם לא השאירו את ריינס וטריפל לבד בסוף מרמז על זה שהם גם מבינים את הבעייתיות, ושיהיה להם מספיק שכל לתקן.

pufpuf

New member
הא, וכמובן

כלל האצבע (שהוא יותר מכלל אצבע, זאת תפיסת בוקינג של ה WWE) ממשיך להיות נכון וצריך לזכור אותו לעתיד:
קוסט טו קוסט בראמבל (ניצחון מהמספרים 1 או 2) - רק אם אתה מתאבק קטן.
אם אתה ביג מן - אתה תנצח רק מהמספרים האחרונים, לכן לריינס לא באמת היה סיכוי לנצח.

Sandro

New member
דעה

עברה בי צמרמורת מטורפת ש-AJ נכנס, אהבתי שהקהל עודד אותו הרבה אחרי הכניסה. התבאסתי קצת שלא נתנו לו לגמריי להראות את מה שהוא יכול לעשות,
השאירו אותנו עם טעם של עוד שהוא "כמעט מצליח לבצע את התרגיל שלו".
אני מקווה שהוא ייכנס לפיודים גבוהים.
ונמאס לי לראות את HHH דוחף את עצמו כמו עצם בגרון...

meidadc

New member
דעה על קרב הראמבל

הקרב היה עשוי היטב.
ההדחה המהירה של רוסב גרמה לכולם לחשוב שהולכת להיות דומיננטיות של ריינס ושכל הפוקוס יהיה עליו.
ההכנסה של סטיילס במספר שלוש היתה גאונית - זה לגמרי הפך את הציפיות מהראמבל. למעשה הכניסות הראשונות היו של מתאבקים חזקים יחסית - דבר שהכניס עניין כבר מההתחלה.

הם שמרו בכל רקע על סיפור מעניין - בהתחלה סביב ריינס וסטיילס, אח"כ סביב לסנר ובסוף סביב זהות המנצח. לאחר הכניסה ה28 הסתכלתי על הזירה וידעתי שהמנצח של הקרב לא נמצא בזירה. קיוויתי שהכניסה ה30 תהיה של דניאל בראיין, אבל התבדתי

אני לא חושב שלתת לHHH זה פאר הבוקינג אי פעם. זה בהחלט מצביע על חולשה שיש לWWE כיום בייצור פייסים מיינאיבנטרים שהקהל יכול לקבל כאלופים אמינים (ולא, אמברוז עוד לא שם). אז אם האלטרנטיבה לזכיה היו סינה או אורטון - אז אליפות של HHH זה משהו שלא ראינו כבר כמה שנים.

נו שוין.
אבל מעבר לבוקינג - בניגוד לשנים קודמות, הקרב עצמו היה ממש מצוין

youngbuck

New member
נקודות אור מהראמבל

רומן ריינס לא ניצח??דה רוק לא התערב??איי ג'יי פאקינג סטיילס??ניווווו דיייי??דין אמברוס-קווין אוונס??

LiorAizler

New member
דעה

כמו אישה מוכה שכל פעם חוזרת לבעלה ואומרת "הפעם זה יהיה אחרת", ככה אני מרגיש.

בגדול, בהחלט זה אחד הראמבלים הטובים ביותר שהיו פה בשנים האחרונות. אי ג'יי סטיילס, סאמי זיין, ובאופן כללי הבוקינג לאורך הקרב היה נהדר, אבל למה?

למה לעזאזל טריפל H היה צריך לדחוף את האף שלו ולהתערב. כאילו, אולי די? בוקינג הרבה יותר הגיוני היה שאמברוז לוקח את הראמבל ומחזיק את שתי האליפויות לפחות עד פאסט ליין.

קבלנו כבר פיוד של אמברוז מול רולינס, רולינס מול ריינס וזה יותר ממתבקש לקבל גם פיוד של אמברוז נגד ריינס כבילדאפ לטריפל טרט שיכול להיות, אינשאללה, במיין איבנט של רסלמניה הבאה.

עד לשנייה האחרונה הייתי מבסוט, אפילו כבר נתנו לי מספיק זמן לעכל מראש את זה שריינס גם ייכנס ראשון לראמבל, גם ישמור על האליפות וגם יינצח פעמיים ברציפות. זה מבחינתי היה עדיף מאשר לשים על טריפל H את החגורה. הוא לא צריך את זה, ריינס לא צריך את זה, האליפות הזו לא צריכה את זה, והכי חשוב, הצופים בקהל ובבית ממש ממש לא צריכים את זה.

itaikadosi

New member
דעות, נקודות חשובות

יתרונות באופן כללי:
- מחלקת התוכן של הWWE עשתה עבודה מצוינת עם הפרומואים והפתיחה
- האירוע היה יותר טוב מהראמבלים האחרונים
- כל הקרבות היו סבירים/ טובים

חסרונות באופן כללי:
- הראמבל לא הרגיש מיוחד או חגיגי, אותו סט של ראו.
- נראה שהולך להיות רסלמניה חלשה, הקארד כעת בנוי כולו מניחושים.
- הראמבל הראה לנו את מי רוצים לשים בפורנט ולמי אין סיכוי להגיע אפילו לאפר מיד קארד בקרוב.

דין אמברוז נגד קווין אוונס - אחד הקרבות הטובים של הערב, אני שמח שאמברוז ניצח כאן. נכון לעכשיו, שמורה לו משבצת קרב אליפות בין יבשתית במניה..

אוסוז נגד ניו דיי - אני מאוד אוהב את ניוד דיי, אני גם דיי אוהב את האוסוז (שקיבלו בוזים רוב הקרב), אבל את שילוב הקרבות ביניהם מיציתי ממזמן. מה זה שונה מהקרבות שלהם בראו?
גם כאן, אני שמח שהניו דיי ניצחו.
אגב, זה לא מהסיבה שהם אלופי זוגות מושלמים, אלא דווקא מהסיבה שאם הם יפסידו את התואר, אני מפחד שלא יהיה כבר מה לעשות איתם.

דל ריו נגד קליסטו - האמת? שלא ממש היה איכפת לי מהקרב הזה. לפני הראמבל הם התאבקו אחד מול השני 3 תוכניות ברציפות. אני לא מחובבי דל ריו ואת קאליסטו מנסים להפוך לריי מיסטיריו. החזרה וריצה הנוכחית של דל ריו לא טובה ולא מחמיאה לו.

שרלוט נגד בקי לינץ' - קרב טוב בין השניים, אני שמח שיש מתאבקות מאוד מוכשרות כיום בWWE. ומחלקת הדיוות ממזמן לא נראתה כזה טוב. רק תנו קצת יותר זמן מסך וסטוריליינים מעניינים.
סשה בנקס!! החזרה שלה היה הקטע הכי טוב בראמבל הזה, מאמין שהיא תזכה באליפות ברסלמניה.

קרב הראמבל
- קרב טוב, עדיין היה לי חסר סיפורים בתוך הראמבל.
- נקודות חיוביות: הופעת בכורה של AJ סטיילס ו(אולי) עלייתו של סאמי זיין לרוסטר הראשי.
- נקודה חיובית נוספת: רומן ריינס לא אלוף
- אני לא סגור בדעתי על הסיום של הראמבל, אבל, אני כן שמח על ההחלטה להדיח את ריינס לפני אמברוז.
- לצערי, הראמבל הציג לי היררכיה מאוד מאוד ברורה ברוסטר ועל דברים מאחורי הקלעים. מתאבקים כמו: טיילור בריז (שהיה מאוד אהוד בNXT) עפו תוך פחות מדקה. זה נראה שלראמבל אין מקום למתאבקים כאלה. ידוע שהם לא ינצחו, אבל לא צריך לעשות את זה בצורה בוטה כל כך.
- ליג אוף ניישנס משעממים אותי בטירוף.
- הצליחו לשמור על וואיט חזקים (בעיקר בזכות שהדיחו את לסנר) למרות שאף אחד מהם לא לקח את הראמבל.
- אני לא מבין למה המצלמות לא צילמו את הכניסות, כאילו הם שכחו להתפקס על הרמפה.
- אני לא מבין 2 - למה בכל פעם שמישהו נכנס, רומן ריינס עוצר ומסתכל? תמשיך להתאבק או לעשות כאילו אתה מדיח מישהו...
- הייתי שמח לעוד איזה 2 הפתעות.

למעלה