סיכום שנת 2015: הכל חוץ מהWWE/NXT

סיכום שנת 2015: הכל חוץ מהWWE/NXT

שלום לכולם!
את שלב ההצבעה הראשוני נעשה עבור כל מה שקרה מחוץ לWWE. כן, זה כולל גם מה שקרה מחוץ לNXT.

הכל תופס פה - לוצ'ה אנדרגראונד, ROH, TNA, יפן, מקסיקו, אנגליה, ישראל. מה שנראה לכם לנכון.

איך ההצבעה תתצבע?
בכל קטגוריה שתופיע, תוכלו להצביע עד ל-3 מקומות.
המקום הראשון שלכם יקבל 3 נקודות, המקום השני יקבל 2 נקודות ומהקום השלישי יקבל נקודה.

רשמתם רק 2 זוכים? יקבלו 3 נקודות ו-2 נקודות.
רשמת זוכה אחד? יקבל 3 נקודות.

אז יאללה, שנתחיל?

מתאבק השנה

Diunim

New member
המממ...

מיל מווארטס (כל כך מגניב...)
&nbsp
AJ סטיילס (ענק ביפן עכשיו)
&nbsp
אית'ן קרטר השלישי (השתפר מאוד, חבל על TNA).

shanytopper

New member
כותב

מקום שלישי: צ'אק טיילור
מקום שני: ג'וני מונדו
מקום ראשון: וומפירו

מצביע

הקטגוריה שהכי התלבטתי בה, אבל בסוף בחרתי.
חייב לציין שאני חושב שאדם קול הוא המתאבק הכי טוב ואהוב עליי באינדיז, אבל השנה הוא לא השאיר חותם גדול, אז לא יכולתי לשים אותו בטופ 3.
גם פנטגון ג'וניור הרשים אותי (והוא יופיע ברשימת קרב השנה) אבל גם עקב חוסר הישגים משמעותיים, הוא לא ייכנס לטופ 3.

מקום שלישי: פרינס פומה/ריקושט. אתלט אדיר ונדיר, אלוף לוצ'ה אנדרגראונד הראשון והשתפר פלאים השנה.

מקום שני: רודריק סטרונג. אלוף הPWG ואלוף הטלויזיה של ROH נתן סדרת קרבות של 4 כוכבים פלוס לאורך כל השנה. פשוט מתאבק נפלא שפרח מחדש השנה אחרי דשדוש בשנים הקודמות.

מקום ראשון: איי ג'יי סטיילס. החזיק באליפות הIWGP קרוב לחמישה חודשים, נותן קרבות ברמה מעל כולם, מנהיג את הבולט קלאב ביד רמה. לא ראיתי הרבה קרבות שלו מיפן, אבל ממה שראיתי וגם מהקרבות בROH הוא לא איבד את זה לרגע. הוא אכן פנומנל!

Diunim

New member
כאן זה ברור לי

איבאליס (אין עוד אחת מדהימה כמוה).
&nbsp
גייל קים (עדיף).
&nbsp
טארין טארל (נגיד, הייתה אלופה).

shanytopper

New member
מתאבקת

מקום שלישי: סקסי סטאר
מקום שני: איבליס
מקום ראשון: רונדה פאקינג ראוזי, הגדולה מכולן!

מצביע

כאן זה די ברור, לא הייתה לי התלבטות לרגע בקשר לטופ 3.

מקום שלישי: קימבר לי. מודה, לא יצא לי לראות יותר מדי קרבות שלה, אבל ממה שראיתי התרשמתי. גם יש סרטון תיעודי עליה ביוטיוב (של 8 דקות בערך) והוא גרם לי להעריך אותה יותר. והיא סיימה את השנה מחזיקה תואר ראשי בארגון - כבוד!

מקום שני: קנדיס לאריי. אני מעריך אותה עוד מהפעם הראשונה שראיתי אותה עם ג'ואי ראיין. היא ללא ספק פורצת גבולות, היא מתאבקת טובה, היא יודעת איך לגרום לקהל להיות בעדה. בקיצור - תותחית.

מקום ראשון: איווליס. לא היה לי ספק שהיא תזכה בתואר, למרות הפציעה שהשביתה אותה לכמה חודשים. הבאדסט ביץ' במקדש הוכיחה זאת כשהיא סיימה את הקרב עם קרסול שבור ועזרה לחברים שלה לזכות באליפות הטריוס. כריזמתית, אתלטית, טכנית - פשוט החבילה המושלמת.

Diunim

New member
שלושה

מיל מווארטס מול פיניקס- קרב גרייב קונסקוונסס (ענק, חדשני ועוד).
&nbsp
AJ סטיילס מול מול אוקאדה- דומיניון יולי 2015 (הסיום ענק).
&nbsp
אית'ן קרטר השלישי מול קורט אנגל (זכייה גדולה).

גרידו נגד דרו גאלוויי, ICW Fear and Loathing VIII

לא ראיתי שום קרב שהיה קרוב ללבדר אותי מחוץ לWWE השנה כמו זה

shanytopper

New member
קרב

מקום שלישי: ומפירו נגד פנטגון ג'וניור
מקום שני: מיל מווארטס נגד פניקס
מקום ראשון: קרב סולמות לשלשות- אנג'ליקו, איבליס, והבן של האבוק נגד הקרו

מצביע

מקום שלישי: גרייב קונסקוונס, מיל מוארטס נגד פיניקס.
קרב הארדקור ברוטאלי ומדהים. שניהם שיחקו את התפקידים שלהם מושלם, קטרינה הוסיפה, הספוטים היו אכזריים וזה קרב ארון הקבורה הכי טוב שראיתי אי פעם. פשוט מעולה.

מקום שני: בולט קלאב (יאנג באקס ואיי ג'יי סטיילס) נגד הקינגדום (אדם קול, מאט טייבן ומייקל בנט), ROH best in the world.
למרות שבאותו אירוע ג'יי לית'ל הפך להיות אלוף העולם והטלויזיה בקרב מעולה, דווקא זה הקרב שתפס את תשומת ליבי. האקשן היה נונסטופ ולמרות שמכירה ופסיכולוגיה זה משהו שבקושי היה קיים, זה היה אחד הקרבות הכי מהירים, מהנים וכיפיים שיצא לי לראות!

מקום ראשון: פנטגון ג'וניור נגד ואמפירו, קרב הארדקור.
הולי שיט! לא ציפיתי שהקרב הזה יהיה מקום ראשון כשהוא הוכרז. גם אני קורא ספוילרים אז ידעתי מי ינצח ומה הטוויסט בסוף. ועדיין - התפוצץ לי המוח אחרי שראיתי את הקרב!
אף פעם לא הייתי מעריץ של ואמפירו וכבר חשבתי שזה יהיה קרב גרוע. אבל אחרי קרב 14 דקות שכלל צינורות נאון, שולחן עולה באש ויד שבורה אחת - ידעתי שזה קרב השנה שלי באינדיז. פשוט קרב שהתעלה על הציפיות ועל המגבלות, שם את פנטגון ג'וניור בתור האיש הכי מסוכן על פני כדור הארץ וסגר את הסיפור של המנטור בצורה מעולה.

Diunim

New member
הא, כאילו יש תחרות

לוצ'ה אנדרגראונד! אפילו לא מביא עוד מועמדים.

pufpuf

New member
לוצ'ה!

הראו שעדיין אפשר לחדש בעולם ההאבקות ולא צריך להיות מקובעים על הפורמט והשיטה.
&nbsp

shanytopper

New member
:D

מקום שלישי: לוצ'ה
מקום שני: לוצ'ה אנדרגראונד
מקום ראשון: נו, הארגון הזה של רוברט רודריגז

מצביע

מקום שלישי: PWG. אם היו עושים יותר אירועים, היו גבוה יותר ברשימה.

מקום שני: ROH.

מקום ראשון: לוצ'ה אנדרגראונד. פשוט הארגון הכי טוב כיום. כל פרק היה יצירת מופת. חובת צפייה לכל חובב האבקות!

למעלה