רו 9.11

Nurd4Life

New member
דעות רו

את התקווה שלי לגבי טורניר ה-WWE כתבתי כבר כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=13&messageid=179590126
&nbsp
אז להגיד שהייתי מאוכזב מהתוצאה יהיה אנדרסטייטמנט. 0 מקום להפתעות, 0 תקוות לשמות גדולים שייכנסו, פשוט טורניר שאפשר להמר על 80% מהאירועים בו מהרגע הראשון.
&nbsp
כמו כן, יש שם כמה שמות שמתמודדים בטורניר שהם עלבון לאינטילגנציה עבור צופי ה-WWE. אם החגורה כל כך חשובה, למה לעזאזל קאליסטו מקבל קרב עליה? הוא בין 16 המתאבקים הבכירים כרגע בארגון?
ולמה טיילר בריז? מה בדיוק הוא עשה? היה לו קרב ברו מאז שהוא הופיע?
&nbsp
היה קשה לי לראות רו. גם כי הייתה תכנית בינונית, גם כי הייתה בעייה בשידור בספורט 1 וזה היה בלי שדרים (פתאום הם מאוד חסרים), אבל קרב אחד שראיתי במלואו הוא שיימוס נגד סזארו. פשוט אחלה קרב. סזארו נראה פשוט בזון ובכיוון טוב. אז כמובן שהוא יהיה ברבע הגמר נגד ריינס ויפסיד.
&nbsp
לגבי הסיום... אין לי ממש מה להגיד. אולי מילים כמו "מה הטעם", "נו ו...". אני מבין שיש אנשים שרוצים לראות קרב בין טייקר וקיין לוויאט וסטרומן. אז יאללה, שיהיה להם לבריאות.
&nbsp
עדיין לא מבין איך הם לא החליטו לאפס קצת תוכניות, להכניס את טייקר ובריי לטורניר האליפות, לדחוף שם גם איזה ג'ריקו ולהשאיר קצת מקום למחשבות של "אולי סינה יחזור", אבל כנראה שהם רצים לכיוון של ריינס - אמברוז / אואנס בגמר.

yanivoss

New member
ככה אני מדמיין שיחה של וואיט עם אנשי הפקה:

"שומע, סטו... יש מצב שאני אצטרך שתדחוף כמה סרטונים של טייקר וקיין באמצע התכנית, אני אהיה חייב לך."
"בריי, וינס לא ישמח לשמוע על זה...יפטרו אותי!"
"אל תדאג, סמוך עליי זה חומר טוב, כולם יחשבו שאני חבר שלהם ובסוף אני אסתלבט עליהם לול חחח!!!11".
"בריי, אני לא בטוח לגבי זה..."
"תזרום יא עז, מבטיח להזמין אותך לעל האש אצל הארפר פעם הבאה."
"אביגיל תהיה שם בריי?.."
"כן סטו חחח היא תהיה, רק תעשה את זה."
&nbsp
&nbsp

TL PUNK

New member
היה נוראי...

לסיכום היה ראו נוראי...קרבות צפויים (אשכרה ניחשתי מי ינצח בכל קרב באותו רגע שהעלו את הקארד על המסך) ,ואני נשבע לכם שזה היה נראה כאילו חצי מהפרומואים כמו של אוונס ודל ריו היו מאולתרים לגמריי...כאילו מאחוריי הקלעים אמרו 'טוב צריך לשרוף 10 דקות' פשוט צאו ותעליבו את הקהל בלי פואנטה.. מצד שאני זה לא אשמת הwwe הפציעה של סת דפקה להם את כל התכנית אז היו צריכים לכתוב תכנית שלמה תוך פחות משבוע + בנייה לסורבייברסיריז

Nurd4Life

New member
לא יודע מה הדבר הנורא מכל

אם מדובר על הניצחון של קאליסטו - מאוד מפתיע, אבל לא חושב שיש לזה המשך. סתם חשבו שיהיה יותר נחמד אם יהיה קרב של דל ריו מול מכסיקני.
&nbsp
אם מדובר על קרב הזוגות שהוכרז לסרבייבר סירייס - מאוד צפוי. אני עדיין בדעה שהם היו יכולים להפיק הרבה יותר אם היו מכניסים אותם (טייקר, וויאט, סטרומן) לטורניר על האליפות.

בקשר למשפט הראשון

אני לא בטוח שהסיבה שקאליסטו ניצח זה בגלל העניין הפיקנטי הזה.
&nbsp
רייבאק הוא דמות עם שם. או לפחות יותר מקאליסטו והדיביוט או החזרה של דל ריו מורכבת מניצחונות על ג'וברים בקרבות מהירים. הניצחון של קאליסטו על רייבאק זה כדי שיהיה לדל ריו ג'ובר לנצח.

elotan

Member
הבנתי אותך

הם לא רוצים לתת לדל ריו לנצח את רייבק, כי יש לו שם, אז במקום זה הם נותנים לקליסטו לנצח אותו. PURE LOGIC.

תוצאות מהירות

טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: רומן ריינס ניצח את ביג שואו
טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: קווין אוונס ניצח את טייטוס אוניל
בקי לינץ' ניצחה את פייג'
טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: דולף זיגלר ניצח את המיז
נטליה ניצחה את נעמי
טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: סזארו ניצח את שיימוס, אחרי שווין רוני (הקפטן של מנצ'סטר יונייטד) נתן סטירה לקינג בארט וזה הסיח את דעתו של שיימוס.
טורניר אליפות העולם, שמינית גמר: דין אמברוז ניצח את טיילר בריז
ניו דיי ניצחו את אוסוז ונוויל

למעלה