אלוף הWWE סת' רולינס נפצע ויעדר בין 6-9 חודשים!

RLD89

New member

jyeger

New member
חדשה

לפי האתר הרשמי של ה-WWE (ורשת ESPN) סת' רולינס נפצע במהלך הטור של ה-WWE באירופה (אירלנד) ויעדר למשך כחצי שנה

http://www.wwe.com/inside/seth-rollins-injury-title-tournament-survivor-series-28164051

RLD89

New member
הגיוני,אבל

השאלה אם זה כפייס או היל.
הם חייבים איזשהו טופ היל שיחליף את רולינס וזה כנראה אומר היל טרן לאמברוס או ריינס.
התסריט בלהות ולצערי גם הכי ריאלי זה ריינס מנצח,שיימוס פודה עליו ואז פיוד ביניהם.

kendog keds

New member
ווואו איזה באסה!

אחרי כל כך הרבה זמן שמטפחים לו את הרזומה כאלוף שמצליח לעבור כל אתגר - בין אם בפחדנות ובין אם בניצחון נקי - בסוף לא יהיה סוף מסודר לכהונה הזאת, ממש חבל ויכול להיות נזק בלתי הפיך לקריירה שלו. מצד שני אולי ההיפך, והוא יוכל לבוא ולהתרברב שלא הפסיד מעולם.
&nbsp
בכל אופן, מגניב שזה בסורבייבר סיריס, 17 שנה אחרי הפעם שעברה שלא היה אלוף והיה טורניר של 14 אנשים באותו PPV (דה רוק ניצח)

Daniel Bryan

New member
מה שבאמת יכול להיות מגניב

זה אם גם הפעם יהיה טורניר על האליפות והסמואני ינצח אחרי היל טרן על החבר הטוב שלו בגמר ויצטרף לקורפיישן (/אות'ריטי)

אתה טועה

רוק ומיק היו במין סוג של מיני-סטייבל ביחד עם שמרוק,בשביל להגן על עצמם מטייקר וקיין.

kendog keds

New member
לא היה קרב משולש בין שלושתם בדיוק PPV אחד לפני?

והם היו שם יריבים מרים...

לא יריבים מרים

שלושתם רצו טייטל שוט,אז וינס עשה קרב משולש ביניהם בRAW שבוע לפני כן על הNOC.
&nbsp
טייקר וקיין התערבו וגרמו לכל השלושה להיפסל,אז בהיט שלפני האירוע וינס קבע קרב חוזר ודרש שהוא יהיה בכלוב,בשביל שלא תהיה התערבות הפעם.

Daniel Bryan

New member
כל כך מאכזב

שככה הריין שלו נגמר אחרי כל כך הרבה זמן. ציפיתי מאוד לקרב עם ריינס בSVS..
&nbsp
מניח שעכשיו הם ילחצו על ההדק עם שיימוס. לא אופתע אם הוא יפדה על ריינס ויתחיל ביניהם משהו עד הראמבל.

Aberforth

New member
זה היה רק עניין של זמן.

הם מעבידים את האלופים שלהם בלי טיפה של התחשבות.

meidadc

New member
זמן מושלם לחזרה של דניאל בראיין

אני מדמיין את האות'ורוטי יוצאים לקהל לבשר על פציעתו של רולינס ואז בראיין יוצא וצוחק על הבחירה שלהם ב"בי פלוס פלייר שנפצע ולא יכול להתמודד עם האתגרים האמיתיים של אלוף עולם". אם זה יגיע לגמר הטורניר מול רומן ריינס, ובראיין ינצח - זה יהיה מצויין גם לבראיין, גם לריינס וגם לקהל.

pufpuf

New member
זה תסריט בעייתי

כי ברגע שאתה שם את ריינס מול בראין, אתה שוב הופך אותו להיל, וה WWE ירצו להמנע מזה אחרי חודשים של בקרת נזקים מאז מה שעשו איתו שנה שעברה.

אגב, אני הייתי הולך על תסריט סרבייבר סיריס 98, של לתת לבראין להתמודד בטורניר כביכול כפייס, אבל בסוף הערב לזכות בתואר דרך היל טרן מפתיע.

זה יכול לעבוד ולהיות מאד מוצלח, אבל רק בתנאי שיהיה מולו מישהו פופלרי מאד שיכול לקבל את אהבת הקהל מולו, ולדעתי זה יכול לעבוד מאד אם מי שיהיה מולו יהיה אמברוז.
קופורייט בראין (זאת הזדמנות לנצל את הקשר שלו עם התאומה בלה, ולהשתמש בה כדמות הילית שתוסיף לו היט) מול פאן פייבוריט אמברוז. זה בקלות פיוד שאפשר לקחת עד רסלמניה, כולל זכייה של אמברוז על הדרך בראמבל.
קהל חם וקרבות טובים מובטחים.

בעייתי מסיבה אחרת

אני פשוט לא רואה אותם נותנים לדניאלסון לחזור ולזכות באליפות, כשהוא חוזר מפציעה שגרמה לו להשמיט את האליפות שבה הוא זכה אחרי שחזר מפציעה שגרמה לו להשמיט את האליפות. בצירוף עם הדיווחים השונים בחודשים האחרונים על כך שהוא כשיר לגמרי והם פשוט מסרבים לתת לו את הfinal approval מתוך פחד שייפצע שוב, אני לא חושב שגם אם דניאלסון יחזור להתאבק בארגון הזה נראה אותו בתמונת התואר בשנה הראשונה. הוא יצטרך להוכיח שהוא בריא על אמת לאורך זמן.

Nurd4Life

New member
בעייתי מסיבה שלישית

דניאל בריאן צוחק על כך שרולינס נפצע והוא צריך לוותר על התואר?
באמת? דניאל בריאן הוא האיש הטוב ביותר לסיטואציה כזו? האיש שעשה את זה כבר? פעמיים !

kendog keds

New member
אני חושב שלזה הוא התכוון, זה חלק מהקטע...

הוא יצחק על האות'וריטי שהשתמשו בזה כדי להראות כמה בראיין לא מתאים, ובסוף הם בחרו מישהו שקרה לו בדיוק אותו דבר
(עם ההבדל הקל שרולינס סחב 8 חודשים כאלוף פעיל אבל נגיד)

Nurd4Life

New member
לא יודע, לא קונה את זה

זה נשמע לי ממעשי הפייס שאני תמיד תוהה אחריהם "איך הוא פייס ואומר את זה? איך זה לגיטימי?" כמו לפעמים שהם עושים שפייסים מתעללים בנשים או דמויות חסרות ישע וכו'.

ninjastar

New member
אני מקווה שהם ייתנו לריינס את האליפות, ושיגמר המסע המעיק הזה

של לראות אותם מחפשים דרכים לדחוף את האליפות לריינס שהוא גם יראה כמו כוכב, ושגם כולם יעודדו אותו.
&nbsp
אז אני מקווה שזה לא יישנה להם את התוכניות, וש...הי, אני מעדיף שהם פשוט יהפכו את ריינס לאלוף פייס שלהם כמו שהם רוצים, כי ביינתיים הם לא בונים כוכבים אחרים כי הם מפחדים שזה יאפיל אליו.

למעלה