שרשראו 5.10

שרשראו 5.10

אם יש עוד מי שרואה/עוקב - דברו חופשי.

בגדול:
נטליה ניצחה את פייג'
טיפ BAD ניצחו את טים בלה
ג'ון סינה ניצח את ביג אי
ברוק לסנר הופיע והמשיך להתעלל בביג שואו
סאמר הציעה נישואים לרוסב. כן, היא הציעה לו.
והיו עוד דברים בתכנית, אבל למי זה כבר אכפת???

יש ספיישל WWE 24 על האירוע של NXT בברוקלין, זה יותר מעניין.

Turkisher

New member
אתה לא לבד

רק אני ואתה עוד טורחים לצפות בחרא הזה בתקווה לשינוי, לשיפור, להפתעה.
כמוני כמוך - דפוק אבל חינני...
סגמנט הפתיחה היה מיותר ומטופש. עדיין בונים את לסנר כמפלצת? אני במקום ביג שואו תובע את WWE על פגיעה במוניטין.

נטליה - פייג' היה הקרב הכי טוב של הערב וגם הוא לא הכי מוצלח. נטליה חייבת להחליף תלבושת זה נראה נורא ופייג' פשוט לא מוכרת כלום. עדיין בהשוואה לקרבות אחרים היה שם היאבקות.

נקבע ל-HIAC רולינס נגד קיין בקרב של חגורה או ג'וב. אם קיין מנצח הוא האלוף, אם קיין מפסיד הוא מפוטר מתפקיד המנהל. כל הפיוד הזה הוא קראפ טהור. ימים אפלים.
טוב שזיגלר נשאר ב-WWE כדי שימשיכו להוציא אותו סמרטוט...

א-קיצר , חרא על הפנים שלהם.

tal19hit

New member
טוב...אז... ככה....

בדירוג של 1 עד 10 התוכנית הזאת היא.... 3 בשבילי אני צופה ירידה נוספת ברייטינג או שהם ישארו בערך על אותו דבר שהיה כמו שבוע שעבר ולמרות שזה ידוע שלWWE יש תמיד סוג של LOW בתקופה שאחרי סמרסלם ולפני הרמבל זה עדיין לא באמת מצדיק את מה שאנחנו מקבלים.
&nbsp
היו אבל כמה דברים שממש עצבנו אותי:
* ההתעקשות של JBL וקול על זה שלא ידוע מי בעצם התחיל את הדיווה רבולושן (שנכון לעכשיו זה כישלון טוטאלי כי וינס לא נותן לזה באמת את הבמה) כשזה באמת ברור לכולם שמי שהתחילו את זה זה ה4 הורס וומן של NXT בסיוע של טוויט של AJ לסטפני (כנראה כדי לעצבן אותה)
* ההתעקשות הטיפשית של של הWWE על הסטוריליין של רוסב וסאמר ריי
* ביג שואו וקיין... לא מה שהם עשו... זה יותר העניין לה הם כל שבוע על המסך שלי בסוף שנת 2015
* הבגד של נטי.. זה נראה רע
* קווין אוונס... זה לא הוא כי הוא בדרך כלל סבבה זה פשוט לא אותו אדם שאני זוכר מROH כשלא היה לו פילטר שמנע ממנו לעשות את מה שהוא יודע
* ממשיך השימוש הרע בנוויל.. למה הם עושים לו את זה..
&nbsp
מצד שני היו כמה דברים נחמדים בתוכנית:
* היה יפה שהניו דיי הראו קצת רצינות ולא רק כמה הם מהנים ומבדרים
* היה יפה שהניו דיי סיימו את התוכנית כשידם על העליונה
* היה מרענן שהאתגר של סינה היה המיין איבנט ולא סתם איזה קרב שנזרק ביחד כמו ריינס ואורטון מול שיימוס ואני לא יודע מי

הטרול1

New member
מדבר חופשי

פשוט חרא...
פאנק ברח והשאיר אותי על הגלגל לראות PG של החיים
תסריט ברמה פח
זיגלר מושפל ניוול מושפל
אוונס PG זה מתאבק שסירסו אותו
פי'ג או שתקבל את האליפות בקרוב או שתהפוך להיות מושפלת עקב הפיימפ בם
הבת של פלייר עולה לי קצת על העצבים...
סינה הוא המלך תרצו או לא
רומן ריימס זה בית שימוש במיקרופון עדיף שישתוק ורק יגיד פיד מי מור
רייבאק זה בית שימוש ששיחק יותר מידי עם ההורמונים שלו
שיימוס לא הולך לפדות בהצלחה את המזוודה כי יש את השיא של פאנק ווינס לא רוצה למות בלי ראות את השיא הזה נשבר אז מה קבלנו
תסריט ידוע מראש
אהההה וטייקר לנסר מיצא את עצמו ברסלמניה

TL PUNK

New member
ואו איזה חרא תוכנית

אני רק אגיד שבדר"כ אני לא מתלונן כ"כ על RAW כי אני דיי יודע למה לצפות , אבל הפעם אני חייב להגיד שלא חשבתי שזה יהיה כ"כ משעמם כמו שהיה...
הקהל לא היה בעניינים בכלל ובקושי היו CHANTS ,נשבע שזה היה כמו משחק רדיוס בכדורגל..שקט מוחלט שגרם לעוד יותר שעמום.
*אין שום סיפור מעניין במיוחד שום פיוד..בהחלט לא במיין איבנט עם קיין(???)
*השימוש בנוויל מביך ביותר
*אני כבר במאמת לא מבין מה קורה אצל הנשים ,אז פייג פרשה מPCB אבל כל שאר הקבוצות עדיין ביחד........מה הטעם?
*ואז...הו אז הגיע ההצעת נישואים של סאמר ריי לרוסב . זהו,מבחינתי רוסב "המפלצת" מת..ואני עוד חשבתי שינסו להציל אותו,להוציא אותו היל מתועב..אבל אני כבר לא יכול לראות את זה קורה.
נקודת האור היחידה מבחינתי היה הקטע עם הניו דיי בסוף . לא האמנתי שיתנו לתוכנית להיגמר בסינה מפסיד..תודה רבה באמת.

למעלה