סמאקדאון כבר מיותרת?

rkoron

New member
סמאקדאון כבר מיותרת?

איפה הימים שסמאקדאון הייתה התוכנית העדיפה שכל השבוע הייתי מחכה רק ליום חמישי/שישי כדי לראות אותה?
אולי הגיע הזמן לבטל?, הרי בכל מקרה אין מצב שיהיה שם טוויסט בעלילה (כמו לפני עשור שקורט אנגל עבר מראו לסמאקדאון וזכה בבאטל רויאל של המשקל כבד) או משהו שימשוך אותנו ויגרום לנו להגיד: "וואו, אני כל כך מחכה לתוכנית הבאה".

למעשה, לדעתי סמאקדאון כבר מיותרת בערך מהתקופה שאדג' פרש.

מה דעתכם? האם אפשר להחיות את התוכנית הזאת איכשהו? אולי פיצול יעזור?

meny24

New member

התוכנית מתה, היא כמו סופרסטאר או איזה תוכנית אחרת,
טוויסט בעלילה לא יהיה שם.
אם אתה רוצה לראות איזה מתאבק חצי חדש שלא מקבל הזדמנויות להתאבק ברו, יש סיכוי גבוהה שלראות אותו בסמאק.

פיצול יעזור מאוד, אבל לא נראה לי שזה בתוכניות של הWWE ,
פיצול עולה הרבה כסף ומצריך בניה חדשה,חשיבה חדשה ולא נראה לי שזה בראש של האנטר, בראש שלו לקדם את סינה,רולינס,לסנר שעבוד,ריינס,וקיין כמובן.

כרגע הרייטינג של רו בשפל,קשה להאמין שהם ישקיעו בכל דבר אחר עכשיו

pufpuf

New member
מיותרת כבר שנים

אבל מיותרת בדיוק באותה מידה שרו מיותרת. שתי התוכניות כיום בלתי ניתנות לצפיה ולא מכבדות את הצופים.
5 שעות של רסלינג בשבוע זה טו מאץ'.

כל עוד רו 3 שעות, התוכנית הזאת תשאר מיותרת

ורו תישאר 3 שעות לפחות לעוד 3 שנים(בגלל חוזים קבועים מול ערוצי טלוויזיה בינלאומיים).
אני אישית רואה סמאקדאון עם הרבה לחיצות על הפלוס(ופחות על המינוס) ב VLC רק כדי לצאת בידי חובה שראיתי את התוכנית הזאת...

שי מילר

New member
מנהל
וואו כמה זמן לא ראיתי סמקדאון

גם אם בטעות קרה משהו חצי מעניין בסד, כבר בטוח ידחפו לזה פלאג ברו
וגם זה בקושי קורה. אני לא מאמין שיבטלו אבל חושב שצריך

Israeli Hero

New member
סמקדאון עוברת ערוץ בינואר

בינואר זה עובר ל-USA והתוכנית תהיה בשידור חי כל שבוע לראשונה אי פעם.
כנראה שזה ישנה משהו בחשיבות של התוכנית הזאת.

tal19hit

New member
אוי אוי אוי למה???

מי בדיוק בWWE שרואה את הרייטינג היורד של RAW הגיע למסקנה הטיפשית שעוד שעתיים לייב של WWE יהיו הפתרון לבעיה?
&nbsp
אני מהמר על רייטינג יותר נמוך ממה שיש לזה עכשיו כי יש לי הרגשה שיותר מחצי מהתוכנית תהיה ריקאפ של RAW

kendog keds

New member
בתכנית לייב? לא נראה לי

לא ימכרו כרטיסים לאירוע לייב ואז יקרינו קליפים רוב התכנית. אף אחד לא יקנה כרטיסים.
אני לא אגזים ואומר שאני מתכוון לצפות, אבל כן סביר להניח שהשינוי יהיה יותר השקעה בתכנית

למעלה