משהו על מחלקת הנשים של ה WWE

shanytopper

New member
משהו על מחלקת הנשים של ה WWE

#נכתב בעקבות פוסט פייסבוק של מיק פולי.

יש היום המון כשרון *מטורף* במחלקת הנשים של ה WWE.

PCB, סשה בנקס, ביילי, ואפילו שאני לא מחבב את הבלות, אין ספק שהן יכולות להיות היליות נהדרות.

אבל עכשיו יש לנו בעיה אחרת: זמן מסך. בצורה הכי פשוטה.

כמה קווי עלילה יש לנשים בראו ממוצע? כמה קרבות? מדובר בכמות מזערית. אי אפשר ככה לספר סיפורים כמו שצריך, אי אפשר ככה לקבל מעורבות רגשית של הקהל. אי אפשר ככה לפתח דמויות...

בקצב הזה, הן לעולם לא יפתחו ראו, הן לעולם לא יהיו המיין איבנט, הן לעולם לא יממשו באמת את הפוטנציאל שלהן.

ה WWE חייבים לתת להן הרבה יותר זמן מסך, לתת להן לספר קווי עלילה מקבילים ונפרדים, אולי יותר זמן בראו, או לתת להן תכנית משלהן (ולא, טוטאל דיוואס לא נחשב. זו תכנית זבל ולא תכנית היאבקות).

כבר יש את הכשרון, עכשיו לתת את הבמה

בקשר לזה

האמת שאני באמצע כתיבת מאמר על קרב הנשים של טייקאובר ברוקלין, אבל אני אתייחס לדברים שכתבת.

הבעיה זה לא זמן. מאז תחילת ה"מהפכה", הנשים קיבלו יותר זמן ויותר קרבות.
הזמן הממוצע של קרבות הנשים בRAW בחודש האחרון היה מעל 10 דקות (בין אם ב2 קרבות או בקרב אחד מרובה מתאבקות).

יש פעמים שבהם קרב נשים יכול להיות הקרב הארוך ביותר בתכנית RAW.

הבעיה היא דבר אחר שאמרת - קווי עלילה. כל מה שנותנים להן עם הזמן הוא סתם קרבות. הן נלחמות כי "מהפכה". עדיין לא עירבו את האליפות. עדיין אין שם איזה פיוד ארוך, איזה דם רע.
קו העלילה הוא "סטפני הכריזה שיש מהפכה והציגה 3 מתאבקות NXT, אותן היא חילקה לקבוצות איך שבא לה ויאללה תלחמו". מה המניע של סשה לחבור לטים BAD דווקא? למה לא לשים אותה עם שארלוט ובקי ולקרוא להן טים NXT? איך אלישה פוקס קשורה לאחיות בלה? כל תחילת המהפכה הייתה מלאכותית עם סטפני בתור מובילת המהפכה ומחליטת ההחלטות.

תכנית משלהן זה בעיה כרגע. אפילו שעה שבועית בנטוורק לא בטוח שתהיה מספיק מעניינת.

אז הזמן עכשיו קיים, רק הבוקינג נוראי ואין להם שום עלילה וסיפורים. תנו להן עלילה ונראה מהפכה אמיתית. עד אז, סתם יש לנו קרבות של 10 דקות של נשים (חלקם טובים) ללא כל מטרה.

meidadc

New member
אם יש משהו שלא חסר בWWE זה זמן מסך

אז יהיה קרב אחד פחות בין פנדנגו לזאק ריידר או בו דלאס נגד אר-טרות'.
קרב בין סאשה לבקי או קרב שארלוט לאלישיה

meny24

New member

בזמן שיש המקסימום שאפשר לעשות זה לקדם פיוד אחד, ולטעמי אפשר לעשות 2 פיודים מרתקים, המחלקה מאוד מאוד רעננה

Sandro

New member
אולי כדי לקדם את הנשים

צריך להמציא חגורת אליפות זוגות מעורבת - גבר ואישה, ואז להכניס לשם כמה שמות חזקים של גברים.

JAMES DEAN

New member
היה ״כמעט״ משהו כזה. זוכר?

האם זה עבד בזמנו? לא כלכך כי מחלקת הנשים לא הייתה מפותחת כמו היום.

Turkisher

New member
הכל עניין של כישרון

כשהיו מתאבקות מוכשרות יחסית כמו ליטה וטריש, הקרבות היו על איכות ומי תהיה אלופה ראויה.
כשאין כישרון אלא רק ציצים וסקס אז מקבלים את הבלות ואת סייבל בזמנו וכל העניין בכלל לא קשור להיאבקות .
לכן אני מתפלל לרגע שהבלות ואלישיה פוקס ונעמי יפנו את הבמה ונקבל נשים שבאות למכור היאבקות ולא סקס.

למעלה