NXT Takeover: Brooklyn

דעות בלייב שעה ראשונה

פספסתי את פרומו הפתיחה של טריפס. לא ייאמן שהיה פחות מ20 דקות.

הכניסה של בריז מדהימה.
לייגר עם פופים חזקים.

לייגר ניצח את בריז בקרב פתיחה די טוב. חבל שבריז לא ניצח, אבל הקרב היה מספיק טוב כדי לא לפגוע לגמרי בפרינס פריטי.

והנה הול, נאש ואקס פאק. באו לעשות כבוד לדור הצעיר או להתחיל מלחמת טו סוויט עם פין באלור?

אליפות הזוגות כבר עכשיו? נו טוב.
בלו פנטססססססססססססססס! והקהל משתגע על זה!
קריאות בלו פנטס סיטי - גדול!
יש לנו אלופי זוגות חדשים! מפתיע, אבל סבבה.
ולחשוב שאנזו וקאס יכלו לזכות בברוקלין באליפות. פספוס של הWWE פה.

מוקדם יותר, באלור הגיע באוטו יחד עם נוויל. סזארו עצר לברך גם. באלור קלאב של באלור, נוויל וסזארו?! hell yeah!

אפולו קרוז מרשים. אבל זה לא מפתיע כי אוהה ניישן היה מרשים באיננדיז.
מצד שני, קרב ראשון מול קהל כזה גדול לדעתי - רואים שהתרגש קצת.
לא היה סקוואש לגמרי ועדיין קרוז יצא אובר בטירוף מהקרב.

בינתיים יופי של אירוע
יאללה, נשארנו עם ג'ו-קורבין, אליפות הנשים ואליפות הNXT.

מי חותך פה בצל?!

אני, בחור בן 32, אבא לילדה, יושב מול מסך הטלויזיה ב5:40 בבוקר יום ראשון ובוכה.
ארבעת ההורסוומן בזירה אחת, ביילי אלופה, כולן בוכות, הקהל מריע והסימן של ה4 גבוה באוויר.
ואיזה קרב זה היה!!! אלוהים שישמור!
קרב הנשים של השנה ומועמד רציני לקרב השנה. היה בו הכל!

ועוד נשאר עכשיו באלור נגד אוונס?!?!
לא אצליח לעמוד בזה!

דעות שעה שנייה בלייב

ג'ו וקורבין נתנו קרב טוב, יותר מהמצופה.
אהבתי שקורבין התעלף ולא נכנע, מאפשר להמשיך את הפיוד.

קרב הנשים - הקרב הכי טוב של הערב וקרב הנשים הכי טוב של כל הזמנים שראיתי. 5 כוכבים, קרב קלאסי. אני ארחיב עליו מאוחר יותר. והסוף - מושלם.

אליפות הNXT: היה קרב טוב. התחיל איטי, אבל מרגע שהכניסו את הסולמות לזירה השתפר. לדעתי טיפה פחות טוב מהקרב שלהם ביפן, אבל אחרי קרב הנשים כל קרב היה פחות טוב. היו כמה ספוטים מקוריים עם הסולם, פין ניצח נקי וללא התקפה אחרי זה. סה"כ סיום טוב לאירוע יוצא מהכלל.

תוצאות מהירות

ג'שין לייגר ניצח את טיילר בריז
הוודווילנס (עם בלו פנטס) ניצחו את בלייק ומרפי (עם אלכסה בליס) וזכו באליפות הזוגות
אפולו קרוז ניצח את טיי דילינג'ר
סמואה ג'ו ניצח את בארון קורבין, אחרי שקורבין התעלף מהקוקינה קלאץ'
ביילי ניצחה את סשה באנקס וזכתה באליפות הנשים. אחרי הקרב, 4 ההורסוומן (ביילי, סשה, שארלוט ובקי) התחבקו בזירה ובכו.
פין באלור ניצח את קווין אוונס בקרב סולם ושמר על תואר הNXT.

shanytopper

New member
רק משהו קטן:

עוד לא ראיתי את האירוע (כנראה אראה אותו בערב), אבל ישר חיפשתי בגוגל את הכניסה של פין באלור.
&nbsp
הכי חלשה שלו עד כה, ועדיין חזקה בטירוף. אבל אני לא אוהב את זה שהכניסות שלו כל כך לא אחידות באיכות שלהן. הוא חייב למצוא כראוגרף שיעזור לו לעבוד על הכניסות שלו ולעשות המון חזרות ולשייף אותן. אי אפשר ככה.

דעות בהרחבה

בריז נגד לייגר היה אחלה אופנר. בריז לגמרי מזכיר את מייקלס ההיל מתחילת שנות ה90.
אז לייגר ניצח ולמרות שאני הייתי בעד ניצחון של בריז, אפשר להבין למה לייגר ניצח.
הכניסה של בריז הייתה מעולה, כל הכבוד למי שחשב על הרעיון הזה.

הקהל השתגע לחלוטין כשהציגו את בלו פנטס בתור העזרה של הוודווילנס. הקרב עצמו היה ברמה טובה וקצת מעל המצופה שלי. הניצחון של הוודווילנס התקבל יפה על ידי הקהל שנתן להם אחלה פופים. לא ראיתי את זה בא, אבל שמח על התוצאה של הקרב.

אפולו קרוז מרשים ביותר, אבל חבל שלא נתנו לו לעשות את כל המהלכים שלו מהאינדיז. סבבה, קרב ראשון ולא כזה משמעותי. בטח יתנו לו יד חופשית בקרבות חשובים יותר. הייתי הולך על סקוואש לגמרי, אבל דילינג'ר קיבל קצת התקפה. אחלה קרב דביוט.

ג'ו נגד קורבין הפתיע לטובה. הקרב היה בערך 10 דקות והראה שיש לקורבין מה למכור בקרבות ארוכים ומול יריבים טובים. אהבתי את זה שקורבין התעלף ואחרי שהקרב נגמר הוא מיד התעורר ולא הבין מה קרה. ג'ו מנצח, כדי שהפיוד ימשיך עד לניצחון של קורבין. אין לי בעיה עם זה, הם אחלה ציוות וזה יעזור לבנות קצת את קורבין.

קרב הערב. לא, בעצם: קרב השנה היה הבא בתור. קרב השנה של הנשים לפחות. הוידאו פרומו בהתחלה היה מלאכת מחשבת. איך שהוציאו את ביילי מהתמונה של ארבעת ההורסוומן זה פשוט צבט לך בלב.
הכניסה של שתיהן הייתה מעולה ושל הבוס גנבה את ההצגה.
ואז הגיע הקרב. אני מתכנן לכתוב עליו יותר בהרחבה, כי זה היה קרב מושלם. לא חשבתי שיצליחו להתעלות על סשה נגד בקי, אבל הצליחו. סשה הייתה הילית מושלמת פה וביילי שיחקה את תפקיד הפייס האנדרדוג בצורה מושלמת. הרוח של סמי זיין נכנסה לתוך ביילי, בחיי.

והסוף, אוי הסוף. הקארטן קול של ארבעת ההורסוומן היה פשוט מדהים. מצאתי את עצמי בוכה מול המסך בשעה 5:40 בבוקר מהתרגשות ושמחה. זה היה המארק אאוט מומנט הגדול של השנה. יותר מרולינס פודה וזוכה במניה, זה היה זה. צמרמורת ובכי של התרגשות מקרב נשים של NXT. ככה עושים את זה נכון. 5 כוכבים.

ואז המיין איבנט. באמת שהיו צריכים לתת את זה לסשה וביילי, בעיקר אם התמונה של ארבעת ההורסוומן הייתה מסיימת את כל האירוע. אבל הלכו על באלור נגד אוונס.
התחלה מעט איטית, קצת גישושים ואז כשנכנסו הסולמות לקרב, זה תפס תאוצה ולא הפסיק. ברול בקהל, ספוטים בחוץ, פאוורבומב על האפרון, קו דה גרא מהסולם. היה הכל ובסוף פין שמר על התואר בקרב הסולם הראשון שלו אי פעם.
וכמה מילים לגבי הכניסה של פין: נפלא. הבנאדם עשה טלפורט ממקום למקום, למען השם! ואז זחל עם החגורה!

סה"כ אני מבסוט שקמתי ב4 בבוקר לראות את זה בלייב. הבאסה היחידה שלי הייתה שאשתי והבת ישנו, אז לא יכולתי להשתולל עם הווליום בצפייה או עם צרחות השמחה בבית.
כבר ראיתי את קרב הנשים וקרב האליפותל מחדש (ותודה לנטוורק על היכולת המופלאה הזאת), עם אוזניות הפעם והקהל היה נפלא.

סאמרסלאם -- בהצלחה. לא נראה לי שתצליח להתעלות על זה.
ותודה לטריפל אייץ' על הדבר הנפלא הזה.

ninjastar

New member
אני חושב שהאירוע הזה היה מחווה אחת גדולה

למסע הארוך....לעבודה הקשה שהאישה המדהימה הזאת עשתה. כל הקשיים, והקרבות, ובאמת כל המופע הזה, כל המפכת נשים זה בזכותה, ובזכותה בלבד, כי היא לבד משנה את עולם הפרו רסלינג, והאבקות נשים.......אז באמת תודה.........סטפני מקמהון....שלפי הפרומו שלה היא זאת שבזכותה אנחנו רואים קרבות כאלה. לא טריפל-אייץ', לא הכותבים של NXT, לא שרה דל-ריי....לא, זה סטפני. כאילו......נכון שהיא תמיד גורמת למתאבקות להראות נחותות מולה..........ונכון שלא מזמן היא הייתה חייבת לזרוק הערה על זה שהיא "הבוס" האמיתי, ולא סאשה....אבל כאילו.........ראיתם את הפרומו שלה מRAW שבו היא הציגה את כל המתאבקות NXT?? די ברור מי אחראי על מה.

וברצינות, אני אישית לא ראיתי את כל קרבות הנשים הכי טובים מיפן, או האינדיז, אבל מהקרבות נשים שראיתי בחיים שלי.......זה היה הקרב נשים הכי טוב מכולם, בלי שאלה.

מהוידאו לפני הקרב שהיה אחד היותר טובים שראיתי מזה שנים בWWE, לסיפור של הדמויות עד לקרב, לסיפור של הקרב, לקרב, לפרזנטציה, לכניסות, לקהל, לאולם, לפוסט-מאטץ'. הכל היה מושלם (Complete).

בעצם, הדבר היחידי שהייתי משנה זה את הפינישר של ביילי באצמע הקרב. נמאס לי מהספוט הרגיל בכל קרב WWE שבו מישהו חייב לעשות קיק-אאוט לפנישר.

yanivoss

New member
WE ARE NXT

בריז עדיין אחד המתאבקים האהובים עלי היום. עם כל הכבוד לליגר, הוא לא צריך את הניצחון הזה יותר מדי, במיוחד לאור העובדה שזאת הייתה הופעה חד-פעמית.
ניצחון לבריז היה נותן לו הרבה מומנטום ואולי אפילו היה גורם לו להראות כאיום לגיטימי לבאלור בהמשך.
הקרב עצמו היה בסדר, לא טוב ולא רע. רציתי לראות יותר צ'יין רסלינג.
&nbsp
הקרב על אליפות הזוגות היה כל מה שטוב בNXT. כל מי שנמצא בזירה היה אובר עם הקהל, אחלה היאבקות והעברת סיפור טובה.
&nbsp
ככה עושים דיביוט! רק בחייאת, סטנדינג מונסולט בתור פינישר? מקווה מאוד שזה ישתנה.
&nbsp
תמיד אהבתי את ג'ו ותמיד חיכיתי לראות אותו בWWE. כשהוא הגיע לNXT זה היה אפילו יותר טוב, כי אמור להיות לו יותר חופש. לעולם לא שיערתי לעצמי כשהוא יגיע לNXT הוא יקבל יריבים גרועים כמו קורבין. קורבין גורם לג'ו להראות רע ומשעמם.
מקווה שיפסיקו עם המגמה שג'ו חייב להתמודד נגד ביגמנים ויתחילו לתת לו פיודים עם יריבים יותר מנוסים.
&nbsp
אחרי לינץ'-בנקס חשבתי שהמנצח של MOTY אצל הנשים נקבע כבר, אבל בנקס וביילי התעלו בענק. אחלה קרב ואחלה זכייה.
&nbsp
המיין איבנט היה...MAH.
בעקרון אוונס עשה הכל בקרב, באלור נראה מפוחד ואבוד לפעמים.
הקטע שאוונס רץ לסולם כאילו הוא הולך לבצע איזה באמפ מטורף ועצר והביא לבאלור אגרוף היה אדיר.
אני די בטוח שאוונס היה צריך לנחות ולהשאר על הסולם אחרי הבאק בודי דרופ והוא פשוט החליק ממנו.
&nbsp
&nbsp
אירוע טוב, נהנתי מכל דקה.

tal19hit

New member
דעות

קודם כל נתחיל מזה שאהבתי את הכניסה של טיילר בריז... והוא ידע לעבוד עם לייגר בדיוק כמו שהיה צריך ולא לנסות לדחוף את לייגר למשהו שהוא לא (היום) ולייגר... הוא כמו מוטה התבגר ולמד לעשות הרבה עם מעט.
&nbsp
הקרב על אליפות הזוגות לכשעצמו היה לא רע בכלל אבל מה שהפריע לי היה דווקא השימוש בבלו פנטס.. אני רואה שהקהל אוהב אותה ומריע כשהיא מגיעה והכל אבל הם יכלו למצוא בחורה שתהיה הרבה יותר מתאימה למשל (אפילו לחד פעמי) וזה רק מישהי שעולה לי עכשיו לראש ראקל דיאז (שול גררו הבת של אדי וויקי שנשואה לאיידן אינגליש) או אפילו מישהיא מהחדשות שיכלו להצמיד להם מעכשיו קדימה.
לגבי בלייק ומרפי...... מה אפשר להגיד כבר אם הדבר הכי מעניין בצמד הזה היא אלכסה בליס ואגב השינוי ברמפת הכניסה הפכה את הכניסה שלהם להרבה פחות טובה מהכניסה הרגילה.
&nbsp
אני הופתעתי שאפולו קרוז לא פשוט פירק את דילינג'ר ויות מזה מה שהכי הפריע לי זה הפינישר שהוא השתמש בו.. אישית הייתי רוצה סוג של תאקל פוטבול שיעיף את היריב באוויר או איזה סלאם שמציג כוח במקום זה קיבלו סוג של נסיון לחקות את הוורייר (בערך) אבל הוא אתלט מדהים ויש לו אחלה פוטנציאל (האמת השם שלו מעצבן אבל אפשר לחיות עם זה).
&nbsp
ג'ו וקורבין היה בדיוק כמו שחשבתי ובדיוק עם התוצאה הנחוצה שתיתן לפיוד הזה להימשך כדי שקורבין יוכל לצבור ניסיון עם מישהו שיש לו הרבה מה ללמד אותו.
&nbsp
קרב הנשים היה קרב הערב ואולי זה יהיה קרב השנה של הנשים והגברים.. עכשיו משהו שחשבתי עליו אחרי הקרב הזה: מה זה אומר על הגברים ברוסטר הראשי שלא מצליחים לדגדג את הרמה שהבנות הצעירות האלה מראות על בסיס קבוע? יותר מזה אין מה להגיד ורק אוסיף שהוא היה הנאה צרופה.
בנוסף אני רוצה לציין לשבך את מחלקת הוידאו של הWWE על יצירת חבילת וידאו נהדרת לקרב של ביילי וסשה
&nbsp
קרב הסולם התחיל סביר והשתפר מרגע שאוונס התחיל עם הסולמות, הדאבל סטומפ מהסולם היה נחמד אבל נשאלת השאלה: לאן באלור הולך מכאן? מי יהיה היריב הבא?
&nbsp
אגב אני חייב להגיד שהיה פשוט נהדר לראות אירוע רציני בלי להתלונן על כך שהשדרים פשוט עולים לי על העצבים.
&nbsp
לסיכום: היה נהדר וכרגיל אני כנראה אזכור אותו יותר מאת האירוע של הרוסטר הראשי (כנראה בגלל האורך של האירוע)

דעתי (ללא ספוילרים)

אחד האירועים הטובים של השנה, כולל 2 קרבות שהם MOTYC.
שווה ביותר

itaikadosi

New member
דעות NXT

וואו וואו וואו

טוב, מדהים לראות NXT באולם גדול יותר, פתאום PPV נראה אירוע מיוחד

פתיחה מגניבה עם טריפל H והקהל.

אני אוהב את טיילור בריז, יאללה שיקדמו אותו.
קרב זוגות מצוין, זוכים ראויים.
קרב אליפות מעולה, התחיל חלש לדעתי הסתיים אחלה. שמח שביילור שמר על החגורה כאן.
אני לא מחובבי סמואה ג'ו, אבל הוא נתן קרב מעולה, נצחון צפוי של ג'ו.

והקרב של הערב- קרב הנשים!
צמרמורת! הרבה הרבה זמן לא התרגשתי ככה מקרב, שניהן פשוט התעלו על עצמן וזכייה כייפית של ביילי! היא כזו חמודה

הקטע עם ההורסוומן מגניב לאללה, הלוואי שהשנה היו קרבות ברמה שארבעת הבנות האלה נתנו.

אירוע מצוין.

METAL15

New member
דעה בקצרה

זה כל מה שאני רוצה לראות בתור אוהד, איזה כיף שאני גם מקבל את זה פעם ב...

Turkisher

New member
NXT is _____

FUN!
אירוע נדיר שאין בו FF אחד, להיפך, עושים RE כדי לוודא שלא פיספסת שום רגע וגם כדי לבחון שוב את הישבן המושלם של אלכסה, אבל זה כבר עניין של פורום אחר.

נהנתי מכל רגע וכבר אחרים כתבו את מה שאני חושב אז אין צורך לחזור, רק אוסיף שהקהל היה פשוט אגדי ודחף את הארוע למעלה בבעיטה.
בניגוד למה שנאמר על השדרים, ביירון סקסטון הוא טעות שכבר היו מזמן צריכים לעלות עליה ולמחוק אותה, הנה דוגמא: בקרב האליפות, הקהל התחיל לשיר את אולה אולה של סמי זיין, אוונס בתגובה חיקה את הפציעה (הדי מטופשת למען ההגינות) של זיין כתוצאה מהנפת הידיים בכניסה וביירון מגיב ואומר שאוונס לועג ל... באלור. בחייאת, לפחות קנית כרטיס? לפחות תתרום משהו לארגון אחרי כל הפאדיחות. הוא מיותר לחלוטין.

בריז לא ניצח אבל נתן שואו שאפילו ברוסטר הראשי לא יודעים לתת מאז שפאנק ושון מייקלס פרשו. כל כך צריך אחד שיודע לריב ולהתנשא, רולינס עושה את זה בסטייל אחר. אפילו השיר שלו זה סטייל שון מייקלס.

קרב הזוגות היה תיקון טעות כי האלופים היוצאים היו גורמים לבוז'י להיראות כמו ג'ון סינה אם היו מתמודדים מולו בעימות טלוויזיוני... אולי רק דונלד טראמפ כמנג'ר יכול להציל אותם.

את כל הסופרלטיבים האפשריים כבר נתנו אחרים לקרב הנשים ואני חייב להוסיף כל הכבוד ל-HHH! העובדה שהוא מאפשר קיפייב באירוע מרכזי בשידור ולא בפעם הראשונה (גם בקרב של שארלוט - סשה) מוסיף המון אנושיות ומימד חדש ומרתק לענף. לא זוכר מתי היה את זה אצל וינס מאז הפייפ בומב שגם אותו הוא לא יזם.
עכשיו בבקשה רק שיעיפו לקיבינימאט את הבלות ואת נעמי וכל שאר הבנות זוג של... ויפנו את מרכז הבמה ללוחמות אמיתיות בלי גרם של פלסטיק ועם אש בעיניים.

לגבי באלור - מיוחד, מוכשר, מרתק, יצירתי ועוד ועוד ועוד. אלוף? לגמרי לא בטוח.
אני אוהב אותו מאד אבל מעשית המשבצת הזאת קצת גדולה עליו. מזכיר לי קצת את ימי האליפות של ריי.

לסיכום: NXT ולא אחרת, מים סוף עד ים כינרת. לא ראו, לא סאמר סלאם, לא מסי, לא רונאלדו, לא קליבלנד, לא ברצלונה ואפילו לא הפועל ר"ג. שום דבר לא ייקח מ-NXT את הקסם והיכולת להפתיע ולרגש.

We Are NXT

לייגר נגד בריז היה מאכזב מכמה סיבות- הקרב עצמו לא התעלה לשום גבהים רציניים, והתוצאה לא ברורה לי- ג'ושין לייגר, עם כל ההערכה שיש לי אליו, הוא האזבין שמעולם לא עשה משהו משמעותי בארגון הזה. הוא לחלוטין בא על תקן ההופעה החד פעמית כדי לתת לו את הרקורד בארגון וכדי להשתמש בפופולריות שלו כדי לקדם את המוצר. לתת לו לנצח דווקא את טיילר בריז, בנאדם שהם מנסים לדחוף נואשות כבר שנה וחצי, זה פשוט טיפשי. זה לא תורם ללייגר כלום וזה בטח לא מוסיף לבריז.
&nbsp
קרב הזוגות היה חביב, ואע"פ שאני לא בטוח שהוודווילנס הם אלה שהיו צריכים לקחת את התארים בהחלט הגיע הזמן לקחת אותם מבלייק ומרפי שיש לי תחושה שיחזרו לאנונימיות שהם היו בה לפני הזכייה. בכל מקרה, טוב שפייסים מחזיקים בתארים כדי שגייבל וג'ורדן יקחו אותם מהם

&nbsp
אפולו קרוז מרשים בדיוק כמו שהוא נראה בפרומו. חבל שהיה צריך להאכיל אותו דווקא בטאי דילינג'ר שסוף סוף קיבל זמן מסך עם הגימיק החדש, אבל לפחות זה לא היה ג'וב- קרב סבבה. מחכה לראות עוד משניהם בהמשך.
&nbsp
דילגתי על רוב ג'ו נגד קורבין, שמח שג'ו ניצח- אבל זה גורם לי לתהות מה הייתה הפואנטה של החזרת סדרת הסקוואשים של קורבין. יש לי גם הרגשה שנחזור לזה בתוכנית הבאה...
&nbsp
יש הרבה מה לכתוב על ביילי נגד סשה, אבל מילים לא ממש יעשו לזה צדק. פשוט קרב ענק, ענק, ענק. ביג מאץ' פיל through and through, ושתיהן התעלו על עצמן ברגע הנכון ובזמן הנכון. ביילי באמת סוף סוף הגיעה לרמה של שלושת האחרות בקרב הזה, ולגמרי, לגמרי מגיע לה להחזיק את התואר. אני אומר שהיא צריכה להיות אלופה מאז הפייטל פורוויי וכיף ענק לראות שהיא צלחה את הדרך הזאת. הסיום עם החיבוק של הפור הורסווימן היה קטע ענק ואחד המרגשים- מקווה שזאת רק ההתחלה ולא אקורד סיום.
&nbsp
באלור ואוונס- סה"כ קשה לומר שלא היה קרב טוב, כי היה- אבל זה חיוור לעומת הקרב שלהם בביסט אין דה איסט. הסולם לא ממש עבד פה, והיה הרבה יותר מהנה פשוט לראות אותם עובדים בקרב סינגלס. nevertheless קרב טוב של שניהם והתוצאה הייתה נכונה. עם זאת, אי אפשר שלא להתייחס לרגעי הגאונות של אוונס- באלור מסיים את כל הכניסה הדרמטית בטירוף שלו, וקווין אוונס יושב שם בשיא הצ'ילאאוט על כסא מנהלים ליד השדרנים, עם מבט של 'are you finished?'- ענק; וכמובן, התגובה הפשוט אדירה לקהל ששר אולה אולה אולה עם החיקוי לפציעה של סמי זיין- מרושע ברמות אחרות. הוא פשוט היל בגלקסיה אחרת.
&nbsp
לסיכום, אירוע מעולה.

zohar28390

New member
NXT

בריז-לייגר היה די מאכזב. ציפיתי שזו תהיה התוצאה ואני מקווה שזה אומר שלייגר נשאר ויקדם מישהו נורמלי יותר.

אפולו קרוז היה מרשים. חבל שמי הפסיד זה דילינג'ר שהגימיק שלו באמת באמת אדיר.

ג'ו-קורבין פשוט לא מעניין. קורבין מזעזע. מזל שג'ו ניצח.

הקרב על אליפות הזוגות היה מעולה. אני שמח שהוודוילאנס ניצחו וחושב שמגיע להם התואר.

ביילי-סשה... מה כבר יש להגיד? מדהים, ענק ובעיקר תחושה של קרב גדול. זה היה המיין איבנט האמיתי של האירוע לטעמי והקהל הרגיש את זה. ביילי כבר קרובה מאוד לרמה של השלוש האחרות וזה אומר המון עלייה ועל העבודה שלה כי עד לא מזמן היא הייתה רחוקה משם. שמח בשבילה. מקווה שסשה תקבל את האליפות הראשית בקרוב מאוד. הסיום עם ה4 הורס וומן היה מארק אאוט אמיתי ואזכיר רגע מדהים אחר (בנואה-אדי)

אוונס-באלור: היה מאכזב. שלא תטעו, היה קרב טוב אפילו טוב מאוד אבל הם כבר עשו יותר מזה ויחד עם הגימיק ציפיתי לקצת יותר. באלור איז גאד ואלוף אדיר. מקווה שהיריב הבא שלו יהיה מישהו ראוי ולא טיילור בריז..

סה"כ אירוע טוב ועולה בכמה וכמה רמות על סאמרסלאם המזעזע שלא שווה שאכתוב עליו אז אכניס כאן דעה קטנה על מה שקרה שם: רולינס הוא מלך. סינה אפס שצריך לצאת לנו כבר מהחיים

pufpuf

New member

אני חושב שאם אני צריך לסכם בשתי מילים את האירוע הזה, אני אשתמש במילים האלו - "מה הטעם?". הרחבה בנושא בסוף הסיכום.

טיילר בריז נגד לייגר
אני מעריץ גדול של לייגר, אני חושב שזה המתאבק היפני האמיתי הראשון שראיתי אי פעם אם לא מחשיבים את יוקוזונה

מת על הארסנל המיוחד שלו. שמחתי שנתנו לו להתמודד נגד טיילר בריז, כי אני הרבה זמן חושב שבריז הוא דמות נהדרת ומתאבק נהדר, ושניצחון כזה של בריז על אייקון כמו לייגר זה אחלה בחלה, אז במובן הזה קצת התאכזבתי שנתנו ללייגר לנצח. בכל זאת אנחנו מדברים כאן על מתאבק שעבר את גיל 50 והוא בעיקר אקט נוסטלגי.
יחד עם זאת, זה היה קרב פותח מצויין, בריז נראה מליון דולר, ואני חושב שהם צריכים לתת לו הזדמנות לתוכנית על האליפות מול האלוף.

הכוכבים של שלומי
3/4

בלייק ומרפי נגד הואדוילנס
קרב זוגות כיפי ואנרגטי, בדיוק כמו שקרב זוגות צריך להיות. שמחתי מחילופי התואר, אני חושב שהוילנס אחלה זוג עם אחלה אקט והם בכיף יכולים להמשיך לרוץ עם זה.
הכוכבים של שלומי

אפולו קראו נגד טיי דלינג'ר
זה בדיוק מה שקרב שמציג דמות חדשה צריך להיות. משהו מרשים, משהו שיגרום לי לרצות עוד מאותה דמות, ומבחינתי זה עשה את העבודה.

הכוכבים של שלומי

סמואה ג'ו נגד בארון
הפתעה גדולה מבחינתי. לא ציפיתי שזה יהיה קרב כזה טוב, למעשה לא ציפיתי שזה יהיה קרב טוב בכלל, והשניים פשוט שמו את מגפי העבודה וסיפקו את הסחורה. והנה, קורבין בהפסד נראה הרבה יותר טוב מאשר אלף ניצחונות של 20 שניות.

1/4

סאשה בנקס נגד ביילי
כל אירוע של NXT אני חושב שהנה, עכשיו זה הטופ שיש למחלקת הנשים להציע ושהם לא יוכלו להתעלות על זה לעולם, וכל פעם אני טועה מחדש. קרב פשוט אדיר, באמת אדיר של השתיים. אולי קרב הנשים הטוב ביותר שהיה השנה ויש כל כך הרבה לבחור מהן שזה פשוט מדהים. אולי אפילו קרב השנה או לפחות בחמישייה מבחינת קרבות השנה באופן כללי, לא רק של הנשים. ביילי היא דמות נהדרת שנבנתה בצורה איטית ומדוייקת, סאשה היא נפלאה והשתיים הביאו המון כבוד לנשים. איך הן יכולות על בסיס קבוע להמשיך ולעמוד שוב ושוב ושוב בסטנדרט כזה גבוה? מוריד את הכובע בפניהן.

הכוכבים של שלומי
1/2

באלור נגד אוונס
מיין איבנט מצויין שבכל אירוע אחר כנראה גם היה הקרב של הערב, אבל במקרה הזה אני עדיין הולך עם הקרב נשים.
לשניים האלה יש כימיה טובה ביחד, שניהם יודעים לספק את הסחורה והם נתנו קרב פשוט סולם מצויין. מת על שניהם, באולר תעשה לי ילד שדוני!

הכוכבים של שלומי

אז סך הכל היה לנו עוד אירוע מטורף ואיכותי של NXT. זה כבר הפסיק להיות מפתיע והפך להיות הסטנדרט, ובבקשה שלא יגמר לעולם.
ולגבי ה"מה הטעם" מתחילת הפוסט? ובכן, מה בכלל הטעם אחרי אירוע כזה לצפות בסאמר סלאם? הרוסטר הראשי בחיים לא יוכל לספק לי את הסחורה כמו NXT במיוחד שהולכים למרוח את האירוע על פני ארבע שעות...

למעלה