טאף אינאף עונה 6, פרק 9

טאף אינאף עונה 6, פרק 9

בתחילת הפרק, היה על המתמודדים להרכיב את זירת הNXT. זה נראה כמו עבודה קשה ממש.
עוד במהלך הפרק המתמודדים עבדו על הפינישרים שלהם.
שרה לי: לא מצאה פינישר. ליטה נתנה לה ארם בר אחרי ראשן לג סוויפ.
טאנר: קרוסבאדי מהחבל העליון
ג'וש: ראנינג פאוורסלאם מהפינה, למרות שהוא רצה פאוורבומב. השופטים אמרו שהוא לא ברמה הבטיחותית המתאימה לזה.
אמנדה: ראנינג בולדוג מהפינה
זיזי: פינישר מקורי משלו, הגייטור גריפ שזה מהלך כניעה.

הבוטום 3 היו רק הבנים.
דניאל בריאן לא השתמש בהצלה שלו.
טאנר הדוח, ZZ היה שני, ג'וש קיבל הכי הרבה קולות.

שבוע הבא הגמר - כשכל צמד יילחם בקרב בזירה בלייב!!! קרב שעליו יעבדו כל השבוע. כולל כניסות והכל.
ג'וש נגד ZZ, שרה לי נגד אמנדה.

דעות אחרי צפייה

הפרק הכי טוב של העונה!
בניית הזירה נראתה קשה וארוכה. היה מעניין לראות איך הזירה נראית לפני שהיא הופכת לזירה אמיתית. כל הכבוד לפועלים שמרכיבים את הזירה כל פעם מחדש.

שרה לי איכזבה קשות במשימת הפינישר. כאילו, היא ביצעה אותו טוב בסופו של דבר... אבל תבואי עם רעיון משלך! את בשבוע התשיעי, למען השם!
טאנר השתפר קצת עם הבעות הפנים והכל הודות לבילי גאן. בכלל, בילי הרשים אותי כל הפרק הזה.
ג'וש רצה פאוור בומב והשופטים לא נתנו לו. באסה קצת. אבל אהבתי את העבודה של בילי ובוקר איתו, הוציאו ממנו את המקסימום.
אמנדה הבינה שהיא צריכה לבלוט מול שרה לי ואמרה שהיא צריכה פינישר שיבלוט. קיבלה פינישר לא רע.
זיזי הפתיע עם הפינישר שלו וביצע אותו טוב. כמובן שהתוספת של בילי גאן עזרה. אמרתי שבילי הרשים אותי?

קצת ביאס אותי שבריאן לא הציל את טאנר. אולי הוא פחד שהקהל ייתן לזיזי את המקום הראשון ואז ג'וש יודח. לא נורא. ג'וש כבר ניצח פעם שנייה את זיזי בהצבעת הקהל.

מקווה שג'וש ואמנדה ייקחו. כנראה ששרה לי תיקח וזיזי יסיים במקום השני.
יופי של פרק. מחכה לקרבות של שבוע הבא, שבהם אמנדה וג'וש חייבים לנצח את היריבים שלהם. כל דבר אחר לא יהיה אמין.

shanytopper

New member
דעה קצרה

הפינישר של זיזי מעולה, צריך עוד טיפה עבודה, ולהרחיק את האצבעות מהשיניים של היריב, אבל זה נראה מעולה. עבור תרגיל ממש פשוט ובטיחותי, הוא מצליח לגרום לו להראות מאד ברוטאלי.
&nbsp
שמח שטאנר הודח. הוא שיעמם אותי. וגם, באמת? קרוסבאדי? SNORE!
&nbsp
קצת חבל לי שלא סומכים על ג'וש עם פאוורבומב, אבל אני יכול להבין. מצד שני, הוא מבצע את הספלאש והפאוורסלאם בצורה מושלמת, הייתי מוכן לקנות אותו כביגמן עם הפינישר הזה.
&nbsp
היו צריכים להעיף את שרה לי מזמן, להגיע לשלב הזה בלי להצליח לחשוב על פינישר זה דפוק ממש.
&nbsp
אמנדה צריכה לעבוד טיפה על הנחיתה שלה. אם היא תעשה את התרגיל הזה ככה, ברגע שהיא תנסה לעשות אותו מחוץ לזירה, היא תפצע את עצמה בעצם הזנב. אבל בגדול זה אחלה תרגיל סיום. ספייק דאדלי הצליח לעשות איתו יופי של דברים, אז גם היא יכולה

AMEOBI

New member
דעה בקצרה

אמנדה חייבת לנצח...היא מתאימה בול להיות דיווה הילית סטייל מאריס (אשתו של המיז...המניאק הזה עוד ימנף את המצב לשלישיה).
לשרה לי אסור להתקרב לזירת היאבקות.

meidadc

New member
פרק צפוי

הדחה צפויה,
כיכוב צפוי של ג'וש
קריסה צפויה של שרה לי
סתמיות צפויה לשל אמנדה.

היחיד שהפתיע לטובה הוא ZZ, אבל אני לא צופה שהוא יזכה.

יזכו ג'וש ושרה לי.
שרה לי לא תגיע אפילו לNXT
אמנדה תצטרף תוך חודש לטים בלה כ eye candy

למעלה