שרשראו 3.8

שרשראו 3.8

רולינס בא והתרברב ששבר לסינה את האף. הוא קרא לסינה לקרב תואר נגד תואר בסאמרסלאם. הוא גם החליט לעשות אופן צ'לנג'.
אבל היה לו תנאי ליריב: פחות מ6 פיט ופחות מ200 פאונד. הוא אמר שיציגו את אל טוריטו, אבל במקום זה יצא נוויל.

קרב אליפות עולם: סת' רולינס ניצח את נוויל, במה שתואר כקרב טוב וצמוד.
ניו דיי ואסנשיין ניצחו את לוצ'ה דראגונס ולוס מטאדורס.
שארלוט ובקי לינץ' ניצחו את האחיות בלה, כששארלוט מכניעה את ניקי בלה~!
רוסב ניצח את מארק הנרי בפחות מ3 דקות.
קינג בארט ניצח את זאק ריידר בפחות מ3 דקות.
פייג' ניצחה את נעמי.
רומן ריינס, דין אמברוז ורנדי אורטון ניצחו את בריי ווייאט, לוק הארפר ושיימוס, אחרי ספיר של ריינס על שיימוס.

עוד בתכנית: פול היימן ייחצן את המיין איבנט של סאמרסלאם וברוק לסנר הופיע והיה חיה רעה.
היה וידאו מחווה לרודי פייפר ז"ל, עם 10 צלצולי פעמון וכל הרוסטר בחוץ.
היה מיז TV, שבו הוא פרגן לפייפר ז"ל ואמר שבלי פייפר פיט, לא היה יכול להיות מיז TV. הוא אירח את סזארו ואוונס. העניינים התלהטו ואוונס ברח.
בפרומו לפני המיין איבנט, אמברוז ציטט משפט של פייפר ז"ל והפרומו הסתיים במשפט lets get rowdy.

Turkisher

New member
לזה קוראים בעברית

התחיל פרארי, נגמר סוסיתא...
ההתחלה היתה מיליון דולר - הטריביוט לפייפר, רולינס יוצא עם חולצה מאאגניבה - Never Shuts UP! נותן פרומו נהדר, באמת שהוא ההיל הטוב ביותר כיום והוא בחירה מוצדקת שמצדיקה את עצמה כל תוכנית. אני ממש נהנה ממנו.
הקרב מול נוויל היה מבריק, הכימיה ביניהם אדירה והקרב היה ברמה גבוהה מאד עם בנייה נהדרת. ללקק את האצבעות, אם ככה מתחיל ראו, מה עוד מחכה לנו הערב?! רולינס מנצח בקושי. יופי של עבודה. אגב, הקהל כמעט שבר את האולם מרוב שהקרב הזה הכניס אותם לאווירה.

מכאן, התוכנית החלה להתדרדר ולא נעצרה עד הסיום. קרב הרביעיות היה מיותר והרבה יותר מדי דיבורים ואין שום מתח ועניין ושום בנייה. הפכו הכל שם לקומדיה וחבל.
אני נשבע בפניכם שאם ניקי לא מאבדת את החגורה בסאמר סלאם אני מפסיק לראות ראו עד שהיא תיעלם. כ"כ מיותרת שכל האימפקט של בקי , שארלוט וסשה הולך לאיבוד. אוף אחד גדול.

מיז TV היה נחמד עם הריספקט שמיז חלק לפייפר וגם היה סשן טוב בין סזארו לאוונס אם כי סזארו לא מרשים על המיק. חייבים להצמיד לו מישהו. הבנייה כאן היא מוצלחת בזכות אוונס שסוחב הכל על הגב שלו.

הביאו את ברוק לסנר לראו כדי שלא יעשה כלום. יופי. היימן נתן פרומו טוב כהרגלו וברוק רק עמד, חייך ומדי פעם קפץ במקום.

רוסב - הנרי, בארט - ריידר, קרבות לא קשורים - אפס בנייה לסאמר סלאם.
פייג' - נעמי גם לא הותיר שום רושם.

מיין איבנט??? ליגת מלפפונים!!! לא שווה איזכור.

נראה לי שתפסיק לראות RAW

כי ניקי לא תאבד את התואר בסאמרסלאם.
אמנם זה רק שמועות, אבל ככל הנראה הWWE יתנו לה לשבור את השיא של AJ לי למשך הזמן הארוך בתואר שמישהי החזיקה באליפות הדיוות, כדי לעשות דווקא לפאנק.

כן, וינס מקמהון קטנוני.
ניקי תשבור את השיא של AJ רק בRAW שאחרי נייט אוף צ'מפיונס. רוב הסיכויים שבסאמרסלאם יהיה קרב 3 נגד 3 נגד 3 בין הקבוצות החדשות של הבנות, אבל זה גם לא סגור.

מסכים איתך לגבי קרב הפתיחה וכמה שרולינס הוא נכס לחברה.
מיז היה מעולה במיזTV והתגובות שלו פרייסלס.
המיין איבנט היה סבבה לגמרי, אבל עם הרגשה של סתם קרב לשלוח את הקהל שמח הביתה. מה שכן, אורטון מקבל פופים ענקיים על כל RKO שלו. סחטיין עליו.

דעות אחרי צפייה

אחלה פתיחה לתכנית. רולינס כבר בטוח לגמרי על המיק.
הקרב שלו ושל נוויל היא מעולה. כמה ניר פולס היו והקטע עם הרד ארו היה מותח!
גם ההוריקרנה מהחבל העליון - הולי שיט!!!
שאפו להם על אחלה קרב.

מיז TV היה מעולה. מיז הוא אוסום לגמרי. התגובות שלו לדברים של אוונס וסזארו היה מעולות. גם הכבוד שהוא נתן לפייפר היה במקום ומרגש. סזארו השתפר על המיק והקהל לגמרי שלו, אבל הוא עדיין לא שם. מה שכן - הולכים להיות קרבות מעולים בפיוד הזה.

רוסב בסקוואש על הנרי זה מתבקש, כדי להחזיר קצת אמינות לרוסב.

שתי קרבות דיוות שהיו לא רעים. אהבתי יותר את הזוגות וזה שנתנו לשארלוט להכניע את האלופה אומר שכנראה שארלוט תקבל טייטל שוט ראשונה. אבל היא תפסיד, כי האליפות חייבת ללכת לבוס - סשה באנקס.

ברוק לסנר בא, זרק מדרגות לזירה וקפץ. מזל שיש לו מספר מצומצם של הופעות וזה מה שעושים איתם. פשוט בזבוז. אבל היימן היה זהב בפרק הזה על המיק, אז לפחות זה.

מיין איבנט סבבה. לא להאמין כמה אורטון עדיין אובר. כל הכבוד לו. וכל RKO שלו מקבל פופים מטורפים. זה היה קרב נטו בשביל שהפייסים ינצחו והקהל יילך הביתה שמח.

למעלה