אז תחת ההנחה שיהיה קרב חוזר

pufpuf

New member
אז תחת ההנחה שיהיה קרב חוזר

מי צריך לנצח הפעם, טייקר או לסנר?
האם טייקר צריך לנצח כפיצוי על ההפסד ברסלמניה, וכי בכל זאת הוא אנדרטייקר, או שלסנר צריך לנצח כי אחרת כל הניצחון שלו הופך לחסר פואנטה, ובשביל זה חיסלו את הסטריק, בשביל עוד פעם בוקינג של 50/50?
אבל האם טייקר יחזור רק בשביל שוב פעם להפסיד לטייקר? והאם זה לא יגרום לו להראות זקן ולוזר?

meidadc

New member
זה לא כל כך חשוב

לא יקרה למעמד של טייקר שום דבר אם הוא יפסיד שוב ללסנר.
לא יקרה שום דבר למעמד של לסנר אם הוא יפסיד לטייקר.

העיקר שיהיה סיפור טוב וקרב טוב עד כמה שטייקר יכול לסחוב

pufpuf

New member
אני חושב שזה יפגע משמעותית בלסנר

אם הוא יפסיד לטייקר.
לדעתי זה יהרוג את הדמות שלו סופית.

OZ M1

New member
דעתי בנושא

ההמשך של הפיוד הזה בא מאוחר (רבאק עברה כבר כמעט שנה וחצי מאז) אבל גם טייקר וגם לסנר גרמו לי לרצות לראות קרב בינהם עם הברול שהם נתנו ברו ולדעתי גם טייקר וגם ברוק רוצים לכפר על הקרב ההוא מרסלמניה.
אני מסכים עם רוב הדעות שקובעות כי טייקר זקן והוא צריך לפרוש ברסלמניה הקרובה, אבל טייקר עם כל ההישגים שהשיג בקריירה שלו עשה ג'וב בכל קרב שהיה לו מול לסנר כולל ברסלניה ואני חושב שראוי שלקראת סיום הקריירה שלו שיהיה לו ניצחון אחד עליו כי לדעתי אם לטריפל אייץ' יש ניצחון כזה אז גם לטייקר ראוי שיהיה אחד כזה ברזומה.
ברוק לדעתי לא ייפגע מהפסד. הוא היה צריך את הניצחון ההוא ברסלמניה כדי להחזיר לעצמו לגיטימציה שאבדה לאחר הפיוד עם טריפל אייץ' ועכשיו גם אם יפסיד לטייקר הוא עדיין ייזכר כאיש ששבר את הסטריק ותמיד כל הופעה שלו תהיה אטרקציה בפני עצמה בזכות הניצחון הזה וכמובן בזכות היכולות המדהימות שלו.
&nbsp

dannygoosh

New member
"טייקר יחזור בשביל להפסיד לטייקר" זה כל כך 1994

טייקר ינצח. אם כבר הוא חזר אחרי שנה וחצי - אז כבר יתנו לו לנצח.
&nbsp
אבל אם לסנר לא יוצא לחופשה בקרוב, אז הניצחון של טייקר יהיה סתמי. בעצם, גם אם לסנר יצא לחופשה אחרי הקרב הזה - הניצחון של טייקר עדיין יהיה סתמי.

Aberforth

New member
זה לא השאלה הנכונה.

השאלה היא איך יראה הקרב הזה? כי רשימת המהלכים של לסנר בחודשים האחרונים מורכבת בעיקר מסופלקס סיטי, ועם כל האהבה שלי לטייקר, אני משוכנע שהבחור לא יכול לספוג יותר מ5-6 סופלקסים כאלה, אז על מה אפשר לבסס את הקרב הזה?

pufpuf

New member
אני מניח שזה פשוט יהיה דומה

לקרב שהיה ברסלמניה.

BarPeleD

New member
לא אוהב שהקרב הזה קורה בכלל

כן, הברול היה מעניין והכל, וזה סטוריליין מעניין, אבל מבחינתי לפחות מרגע שטייקר הפסיד הוא היה צריך להופיע עוד פעם אחת - בנאום שלו בהול אוף פיים.
לא מבין למה הוא המשיך אחרי, כשנתנו לו קרב פרידה היסטורי שאף אחד לא ישכח.
כל מה שהוא יעשה מעכשיו ועד הפרישה שלו מיותר לדעתי, ובטח אם הוא מול לסנר בקרב שבו לשניהם אין באמת מה להרוויח ממנו.

דעתי בנושא

לסנר חייב לנצח. לא משנה כמה טייקר הוא הדד מן, וכמה כוחות על ומיסטיים יש לו, אין שום סיבה ביקום שלסנר יפסיד את הקרב הזה.
אני אקנה הפסד של לסנר רק אחרי אין ספור התערבויות חוץ ובלה בלה בלה או בפסילה אחרי שהוא מכה בטייקר עד לאיבוד הכרה ולא מפסיק להרביץ לו כי הוא חיה רעה. ניצחון של טייקר לא יתרום כלום לטייקר (יש, נקמתי את ההפסד שלי ברסלמניה אחרי שנה וחצי, כשרסלמניה אחת אחרי שנינו היינו באותו מקום אבל לא התחשק לי לנקום אז כי הייתי צריך לטפל בבריי ווייאט) ורק יפגע בלסנר.

הברול ביניהם בראו היה אחד הטובים, אם לא הכי טוב שראיתי בWWE אי פעם וכן עשה לי חשק לראות את זה.
אבל אני לא רואה דרך שהקרב שלהם יימשך יותר מ10 דקות. לא רואה מה יש לטייקר לתת בזירה, למרות שהוא מתאמן והוא בכושר.

לדעתי בכלל סטינג יגיע, יסיח את דעתו של טייקר - לסנר ינצל את זה וינצח ואז זה נותן לו את תחילת הבנייה של סטינג נגד טייקר במניה 32, קרב פרישה כפול.

Turkisher

New member
חיחיחיחי שלומי כתב תחת....

מי צריך לנצח? לסנר!
מי כנראה ינצח? לסנר.או לחילופין תהיה התערבות מבחוץ (של וויאט או סטינג נניח) וטייקר ינצח בפסילה
למה? כי טייקר מספיק חזק לספוג עוד הפסד. לדעתי הקרב הזה הוא התחלת הבנייה לקרבות מניה של שניהם עם יריבים שונים.

Turkisher

New member
רק תארו לעצמכם...

את שון מייקלס או קורט אנגל מתערבים בקרב הזה...

kendog keds

New member
לא מבין למה צריך את כל זה בכלל

אבל אם כבר עשו את זה,
אין סיבה שלסנר לא צריך לנצח שוב. אני גם מעריך שהוא ינצח שוב, אולי הפעם בצורה פחות נקייה.
הרעיון שסטינג יגרום להפסד שלו כהנחת יסודות לקרב ביניהם במניה די מסתדר טוב (אפילו לא צריך ללהביא מניע מאולץ. סטינג אמר כמה פעמים באירועים של WWE שהיריב שהוא תמיד חלם להתמודד מולו זה טייקר, זה מספיק מניע כדי לעקוץ את טייקר ולאתגר אותו למניה)
אבל גם זה נשמע מעפן. היה עדיף שכל זה לא היה קורה בכלל וטייקר היה ממשיך במתכונת רסלמניה בלבד

meidadc

New member
מה זאת אומרת "למה צריך את זה בכלל"

זה שובר קופות. זו אטרקציה שמוסיפה המון עניין לסאמרסלאם.
מה יעשו עם זה מבחינת בוקינג? זה כבר עניין אחר. זה כבר ישפיע על העניין לקראת הארוע הבא

dannygoosh

New member
הוא מתכוון בתור אוהד ומבחינת התזמון

למה צריך להמשיך פיוד אחרי שנה וחצי, כשגם בזמנו לא היה טעם להמשיך אותו בכלל.

kendog keds

New member
זה ממש לא הרעיון הראשון שלי לשובר קופות

ואישית היו הרבה תסריטים אחרים שהיו מוסיפים לי יותר עניין לסאמסלאם. הם לא כוללים את טייקר...

למעלה