סערה סביב אגדת WWE! כל אזכור שלו מהאתר ומהחברה הוסר!

Aberforth

New member
קצת סדר בדברים:

- לפני מספר שנים האלק הוגאן צילם קסטת סקס ובה הוא כינה את החבר של ביתו במילה השנויה במחלוקת. הוא אמר שאם ביתו כבר שוכבת עם אדם בעל צבע אחר, אז שיהיה אחד שמרוויח מיליונים של דולרים, כמו כדורסלנים. רק לאחרונה הקסטה והביטוי יצאו לאור.

- בתגובה לפרסום הזה, מניות החברה צנחו והשווי שלהן ירד ב50 מיליון דולר ביום אחד.

- הWWE פרסמו הודעה שהם מתנתקים מהאלק הוגאן, דבר אשר כלל את פיטוריו של המתאבק, העלמתו מחנות המוצרים, הורדתו מהאתר, מחיקת הגימיק של קורטיס אקסל, והסרתו מצוות השופטים של T.E.

- מתאבקים כמו טייקר ומיק פולי פרסמו סטטוסים שתומכים בהאלק הוגאן.

- ברט הארט צפוי להחליף את האלק הוגאן כשופט בתחרות T.E.

- הרבה אנשים שואלים את עצמם איך וינס מתייחס לאיש חברה בצורה כזו כשהוא בעצמו פלט את המילה ההיא בשידור חי בתוכנית RAW ולא בחדרי חדרים. בתגובה לכך, הWWE מסרו שמדובר בסקיצה של דמויות מתוסרטות, בדיוק כמו בסרט.

meidadc

New member
תודה על המידע!

תוכל לצרף לכאן את הודעות התמיכה של טייקר ופולי?

Aberforth

New member
בבקשה.

http://wwfoldschool.com/undertaker-mick-foley-show-their-support-for-hulk-hogan-others-comment/

meidadc

New member

dannygoosh

New member

דווקא מכל הסיפור הזה, הכי מעניין אותי לראות את ברט הארט שופט בטאף אינאף.

Aberforth

New member
אותי מטריד דבר אחר.

איך זה שמישהו שוכב עם מישהי אחת ובו בזמן הוא חושב על הבת שלו.

dannygoosh

New member
אני לא בקי בפרטי הקלטת (תודה לאל)

אבל יש מצב שזה הוקלט בזמן שצילמו את הקלטת. כלומר, לא במהלך צילום "סצנות", אלא בין לבין או אחרי שסיימו, מישהו המשיך להקליט אותו.

METAL15

New member
תודה

תוכל לתת לינק או לצטט את הסטטוסים של טייקר ופולי?

OZ M1

New member
נראה לי

שלגבי טייקר גם אתה וגם המקור שלך נפלתם בפח. לטייקר נכון לזמן כתיבת תגובה זו אין שום נוכחות באף רשת חברתית ז"א שהעמוד פייסבוק הזה מזויף. הנוכחות היחידה שהוא מראה היא באינסטגרם של אישתו ואני בטוח שזה רק אחרי שהיא מתחננת אליו שהוא יצטלם ולמען האמת כל הכבוד לו על זה.

למעלה